Čārteri

Dakāra un Senegāla Valsts svētkos!

Čārteri

Dakāra un Senegāla Valsts svētkos!

Čārteri

Dakāra un Senegāla Valsts svētkos!

Čārteri

Dakāra un Senegāla Valsts svētkos!

 Dakāra un Senegāla Valsts svētkos

Tiešais lidojums Rīga – Dakāra – Rīga
14.11.2021 Rīga 07:00 14:35 Dakāra
20.11.2021 Dakāra 16:00 03:00 Rīga

Cena: 899 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Dakāru turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltais ēdiens, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)). Lidojums ar tehnisko nosēšanos Kasablankā.

Tiešais lidojums + Hotel Royal Horizons Baobab 4* ar all inclusive ēdināšanu
Cena: 1559 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 4* Hotel Royal Horizons Baobab divvietīgā istabā ar all inclusive ēdināšanu. Piemaksa par vienvietīgu istabu 440 EUR.)

4*** viesnīca Royal Horizon Baobab izvietots piekrastes kūrorta La Somone teritorijā, Atlantijas okeāna krastā, apm. 77km attālumā no Dakāras. Istabās atrodams gaisa kondicionieris, kabeļTV, seifs, fēns, bezmaksas WI-FI, minibārs, augstākās klases numuros arī piederumi tējas/kafijas pagatavošanai. Viesnīcai ir divi restorāni, naktsklubs un pludmales bārs. Pludmalē pieejami arī saulessargi. Viesiem tiek piedāvāts izmantot viesnīcas baseinus. Viesnīcas kompleksa ziemeļu galā pieejama nemotorizētu ūdenstransporta līdzekļu bezmaksas noma izbraucieniem gar piekrasti. Piedāvājumā iekļautas visas ēdienreizes un vietējie dzērieni (tostarp alkoholiskie). Starptautisku zīmolu grādīgie dzērieni gādājami par papildus maksu. Visās istabās tiek izsmidzināts pretodu līdzeklis tieši pirms iereģistrēšanās. Hotels.com reitings: 9.0/10. 
Aprakstus un cenas augstākas klases un ģimenes numuriem, aicinām skatīties mājas lapā. Par pieejamību interesēties, rakstot , zvanot 29470228

Tiešais lidojums + Hotel Royam 4* ar brokastīm un vakariņām
Cena: 1399 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 4* viesnīcā Hotel Royam divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 165 EUR.)

4* viesnīca Royam atrodas Atlantijas okeāna piekrastes kūrortā Saly Portudal. Bungalo tipa viesu mājiņas izvietojušās tropu dārza vidū, līdzās viesnīcas peldbaseinam un apmēram 150m attālumā pludmales. Katrā bungalo pieejams gaisa kondicionieris, bezmaksas WI-FI, minibārs un terase. Viesnīcā ir bārs un restorāns, kurā piedāvā bufetes tipa brokastis un vakariņas ar vietējās un franču virtuves ēdieniem. Viesnīca sniedz dažādu aktivitāšu iespējas: te var noīrēt velosipēdu, veikt izjādes ar zirgiem, nodarboties ar fitnesu, dažādiem ūdens sporta veidiem, makšķerēt, spēlēt galda tenisu. Tiek piedāvāti arī skaistumkopšanas pakalpojumi un masāžas. Viesnīcas teritorijā atrodas bezmaksas autostāvvieta. Aptuveni 3 km attālumā no viesnīcas izvietoti golfa laukumi. Veikali un bāri sasniedzami nelielas pastaigas attālumā. Aprakstus un cenas augstākas klases numuriem, aicinām skatīties mājas lapā. 
Tiešais lidojums + Hotel Africa Queen 3* ar brokastīm un vakariņām
Cena: 1319 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 3* viesnīcā Africa Queen Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 105 EUR.)

3*** viesnīca Africa Queen atrodas piekrastes kūrorta La Somone teritorijā, pirmajā līnijā no okeāna, Atlantijas okeāna krastā, apm. 77km attālumā no Dakaras. Viesnīcai ir restorāns un divi bāri, no kuriem viens atrodas pie baseina, bet otrs - pludmalē. Viesnīcai piederošajā privātajā pludmalē pieejamas sauļošanās gultas un saulessargi. Peldēties var arī āra baseinā, kuram līdzās atrodas baseins, kas domāts bērniem. Istabās pieejams: gaisa kondicionieris, TV, bezmaksas WI-FI. Piedāvājumā iekļautas brokastis un vakariņas. Visās istabās tiek nodrošināti moskītu tīkli. Tās grupējas ap baseinu. Tuvāk baseinam izvietotas augstākas kategorijas istabas. Tripadvisor reitings: 4.0/5.0. Aprakstus un cenas augstākas klases numuriem, aicinām skatīties mājas lapā.

Baobab Royam Africa Queen


Mūsdienās Dakāru apdzīvo vairāk nekā miljons cilvēku un te vērojami visam kontinentam raksturīgie kontrasti – elegantām koloniālajā stilā celtajām ēkām un mūsdienīgām jaunbūvēm līdzās atrodas trūcīgo āfrikāņu mājokļu kvartāli ar savu izpratni par sabiedrisko vietu tīrību, uz labas kvalitātes ceļa cenšas sadzīvot ēzeļu pajūgi ar Ferrari...

Dakāra ir izejas punkts tiem, kuri grib apskatīt ne tikai pašas pilsētas ievērības cienīgākos objektus – uz paša Zaļā raga pussalas tālākā punkta 1864. gadā uzbūvēto bāku „Mamelle” vai 2010. gadā atklāto vienu no pasaules lielākajām skulptūrām „Āfrikas atdzimšana”, Prezidenta pili vai Lielo mošeju, bet arī Goree salu – bijušo vergu sadales un tirgošanas vietu, kas atrodas 2 km attālumā no kontinenta un iekļauta UNESCO sarakstos, ezeru Retba, kas ir viens no planētas sāļākajiem ezeriem un kura ūdens, īpatnēju mikroorganismu dēļ, lielāko daļu gada ir iesārtā krāsā. Laiku var pavadīt arī dodoties izpētīt Senegālas augu un dzīvnieku valsti vai vienkārši gulēt kādā no lieliskajām Atlantijas okeāna pludmalēm.

Lidojuma kopējais ilgums turpceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 35min
Lidojuma kopējais ilgums atpakaļceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 00min

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj pieņemt citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam 
neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni novembrī.

Svarīgi! Senegālā ES pilsoņi var uzturēties bez vīzas 90 dienas gadā. Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas 

 


Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.

14.11.2021 plkst. 14:35 Transfērs no lidotas uz viesnīcām

Dakāras un Goree salas ekskursija
15.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Senegālas galvaspilsētu Dakāru, kur apskatīsim ievērības cienīgākos objektus – Āfrikāņu Memoriālo katedrāli ar tās bizantijas stila arhitektūru, Prezidenta pili, Neatkarības laukumu, ko ietver ēkas koloniālajā stilā, kas mijas ar modernām jaunceltnēm, dzelzceļa staciju ar garšvielu tirdziņu līdzās. Aplūkosim arī Dakāras Lielo mošeju. Viesosimies amatnieku ciematā Soumbédioune un apskatīsim smilšu gleznojumu galeriju. Pēc pusdienām ar kuģīti pārcelsimies uz līdzās esošo Goree salu. Salā apskatīsim d'Estrée fortu, kurā mūsdienās atrodas vēstures muzejs, Vergu māju, kā arī Koloniālajā laikā būvēto ēku grupu, kas atrodas uz klints.Ekskursijas ilgums ~8h
Cena: 80 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas biļete Vergu mājā, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)

Joal - Fadiouth apmeklējums
16.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pusi dienas ilgā ekskursijā apmeklēsim Joal –Fadiouth – pilsētu un kopienu, kas atrodas Senegālas piekrastē, uz dienvidiem no Zaļā raga pussalas, netālu no robežas ar Gambiju. Žoala atrodas uz kontinenta, bet Fadiousa – uz salas, kas veidojusies no gliemežvākiem un savienota ar kontinentu ar koka tiltu. Pusotras stundas pastaigas laikā apskatīsim pilsētu, amatnieku ostu, katoļu kapsētu, klētis, kas būvētas uz pāļiem upē.
Cena: 50 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vietējais nodoklis

Bandia rezervāta apmeklējums
17.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Ekskursijas laikā ar džipiem izbraukāsim Bandia rezervātu, kas plešas 1000ha teritorijā, baobabu meža vidū un kur Senegālai raksturīgie dzīvnieki var justies pilnīgā brīvībā. Dabiskā vide redzēsim žirafes, bifeļus, zebras, krokodilus, zaļos pērtiķus, uc. Gids pastāstīs arī par vietējo augu valsti un šeit sastopamajiem putniem.
Ekskursijas ilgums ~ puse dienas. Uzturēšanās ilgums rezervātā ~2h 
Cena: 75 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bandia rezervētā ar rezervāta gidu

 

 


Retbas Rozā ezera apmeklējums
18.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pusi dienas ilgajā ekskursijā apmeklēsim slaveno Rozā ezeru, kas ir otrā sāļāka ūdenskrātuve pasaulē ( pēc Nāves jūras). Tas atrodas apm. 30km uz ziemeļaustrumiem no Dakāras un pazīstams arī kā vieta, kur noritēja Dakāras rallija noslēguma posms. Ezera vārds radies tā krāsas dēļ, kas ir rozā, pateicoties īpašu mikroaļģu koncentrācijai. Ezers atrodas tikai 500m attālumā no Atlantijas okeāna, no kura to šķir kāpu un krūmāju zona. Ūdens krāsa mainās no koši rozā, kad saule ir pusdienlaikā, līdz violetam – krēslas stundā. Rudenī ūdens krāsa ir bālāka nekā citos gadalaikos.
Ezeram ir liela ekonomiska nozīme apkārtējo ciematu iedzīvotāju dzīvē, kuri šeit iegūst un pārdod sāli. Ekskursijas noslēgumā būs iespēja ar apvidus auto izbraukāt arī piekrastes kāpu zonu ( šī ekskursijas daļa nav domāta cilvēkiem ar vāju vestibulāro aparātu!).
Cena: 60 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, sāls raktuvju apmeklējums, 4x4 izbrauciens pa smilšu kāpām 

Ekskursija uz Soloumas upes deltu
19.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies dienvidu virzienā no Dakāras uz apm. 100km attālo Soloumas upes deltu, kas iekļauta UNESCO Tradicionālās kultūras ainavu sarakstā. Tā ir plaša teritorija, ko veido, dubļu lauki, purvāji, mangrovju audzes un kanāli ar apm. 200 mazām saliņām, no kurām dažas ir pārklātas ar mežu. Zvejnieki šo vietu apdzīvojuši no senseniem laikiem un tam kā pierādījums kalpo ap 218 cilvēku veidoti pilskalni, kuros atrodami aizvēsturiski apbedījumi un senlietas. Ekskursijas laikā viesosimies vietējā tirgū, kas norit reizi nedēļā, izbrauksim ar motorlaivu pa kanāliem un atpakaļceļā iegriezīsimies vienā no nozīmīgākajā Senegālas zvejas ostām, lai redzētu, kā krastā atgriežas vietējo iedzīvotāju koši izkrāsotās kanoe laivas.
Cena: 80 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sine Saloum Delta dabas rezervātā, izbrauciens ar motorizētu kanoe laivu pa upes deltu, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)


20. novembris plkst. 13:00 transfērs no viesnīcām uz lidostu
16:00 izlidošana uz Rīgu


Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!
www.rigasturisti.lv

 

 Dakāra un Senegāla Valsts svētkos
 
Tiešais lidojums Rīga – Dakāra – Rīga
14.11.2021 Rīga 07:00 14:35 Dakāra
20.11.2021 Dakāra 16:00 03:00 Rīga
 
Cena: 899 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Dakāru turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltais ēdiens, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)). Lidojums ar tehnisko nosēšanos Kasablankā.
 
Tiešais lidojums + Hotel Royal Horizons Baobab 4* ar all inclusive ēdināšanu
Cena: 1559 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 4* Hotel Royal Horizons Baobab divvietīgā istabā ar all inclusive ēdināšanu. Piemaksa par vienvietīgu istabu 440 EUR.)
 
4*** viesnīca Royal Horizon Baobab izvietots piekrastes kūrorta La Somone teritorijā, Atlantijas okeāna krastā, apm. 77km attālumā no Dakāras. Istabās atrodams gaisa kondicionieris, kabeļTV, seifs, fēns, bezmaksas WI-FI, minibārs, augstākās klases numuros arī piederumi tējas/kafijas pagatavošanai. Viesnīcai ir divi restorāni, naktsklubs un pludmales bārs. Pludmalē pieejami arī saulessargi. Viesiem tiek piedāvāts izmantot viesnīcas baseinus. Viesnīcas kompleksa ziemeļu galā pieejama nemotorizētu ūdenstransporta līdzekļu bezmaksas noma izbraucieniem gar piekrasti. Piedāvājumā iekļautas visas ēdienreizes un vietējie dzērieni (tostarp alkoholiskie). Starptautisku zīmolu grādīgie dzērieni gādājami par papildus maksu. Visās istabās tiek izsmidzināts pretodu līdzeklis tieši pirms iereģistrēšanās. Hotels.com reitings: 9.0/10. 
Aprakstus un cenas augstākas klases un ģimenes numuriem, aicinām skatīties mājas lapā. Par pieejamību interesēties, rakstot , zvanot 29470228
 
Tiešais lidojums + Hotel Royam 4* ar brokastīm un vakariņām
Cena: 1399 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 4* viesnīcā Hotel Royam divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 165 EUR.)
 
4* viesnīca Royam atrodas Atlantijas okeāna piekrastes kūrortā Saly Portudal. Bungalo tipa viesu mājiņas izvietojušās tropu dārza vidū, līdzās viesnīcas peldbaseinam un apmēram 150m attālumā pludmales. Katrā bungalo pieejams gaisa kondicionieris, bezmaksas WI-FI, minibārs un terase. Viesnīcā ir bārs un restorāns, kurā piedāvā bufetes tipa brokastis un vakariņas ar vietējās un franču virtuves ēdieniem. Viesnīca sniedz dažādu aktivitāšu iespējas: te var noīrēt velosipēdu, veikt izjādes ar zirgiem, nodarboties ar fitnesu, dažādiem ūdens sporta veidiem, makšķerēt, spēlēt galda tenisu. Tiek piedāvāti arī skaistumkopšanas pakalpojumi un masāžas. Viesnīcas teritorijā atrodas bezmaksas autostāvvieta. Aptuveni 3 km attālumā no viesnīcas izvietoti golfa laukumi. Veikali un bāri sasniedzami nelielas pastaigas attālumā. Aprakstus un cenas augstākas klases numuriem, aicinām skatīties mājas lapā. 
Tiešais lidojums + Hotel Africa Queen 3* ar brokastīm un vakariņām
Cena: 1319 EUR (Cena par lidojumu, transfēru un sešas naktis 3* viesnīcā Africa Queen Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 105 EUR.)
 
3*** viesnīca Africa Queen atrodas piekrastes kūrorta La Somone teritorijā, pirmajā līnijā no okeāna, Atlantijas okeāna krastā, apm. 77km attālumā no Dakaras. Viesnīcai ir restorāns un divi bāri, no kuriem viens atrodas pie baseina, bet otrs - pludmalē. Viesnīcai piederošajā privātajā pludmalē pieejamas sauļošanās gultas un saulessargi. Peldēties var arī āra baseinā, kuram līdzās atrodas baseins, kas domāts bērniem. Istabās pieejams: gaisa kondicionieris, TV, bezmaksas WI-FI. Piedāvājumā iekļautas brokastis un vakariņas. Visās istabās tiek nodrošināti moskītu tīkli. Tās grupējas ap baseinu. Tuvāk baseinam izvietotas augstākas kategorijas istabas. Tripadvisor reitings: 4.0/5.0. Aprakstus un cenas augstākas klases numuriem, aicinām skatīties mājas lapā.
 
Baobab Royam Africa Queen
 
 
Mūsdienās Dakāru apdzīvo vairāk nekā miljons cilvēku un te vērojami visam kontinentam raksturīgie kontrasti – elegantām koloniālajā stilā celtajām ēkām un mūsdienīgām jaunbūvēm līdzās atrodas trūcīgo āfrikāņu mājokļu kvartāli ar savu izpratni par sabiedrisko vietu tīrību, uz labas kvalitātes ceļa cenšas sadzīvot ēzeļu pajūgi ar Ferrari...
 
Dakāra ir izejas punkts tiem, kuri grib apskatīt ne tikai pašas pilsētas ievērības cienīgākos objektus – uz paša Zaļā raga pussalas tālākā punkta 1864. gadā uzbūvēto bāku „Mamelle” vai 2010. gadā atklāto vienu no pasaules lielākajām skulptūrām „Āfrikas atdzimšana”, Prezidenta pili vai Lielo mošeju, bet arī Goree salu – bijušo vergu sadales un tirgošanas vietu, kas atrodas 2 km attālumā no kontinenta un iekļauta UNESCO sarakstos, ezeru Retba, kas ir viens no planētas sāļākajiem ezeriem un kura ūdens, īpatnēju mikroorganismu dēļ, lielāko daļu gada ir iesārtā krāsā. Laiku var pavadīt arī dodoties izpētīt Senegālas augu un dzīvnieku valsti vai vienkārši gulēt kādā no lieliskajām Atlantijas okeāna pludmalēm.
 
Lidojuma kopējais ilgums turpceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 35min
Lidojuma kopējais ilgums atpakaļceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 00min
 
Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj pieņemt citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam 
neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni novembrī.
 
Svarīgi! Senegālā ES pilsoņi var uzturēties bez vīzas 90 dienas gadā. Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas 
 
 
 
 
Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.
 
14.11.2021 plkst. 14:35 Transfērs no lidotas uz viesnīcām
 
Dakāras un Goree salas ekskursija
15.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Senegālas galvaspilsētu Dakāru, kur apskatīsim ievērības cienīgākos objektus – Āfrikāņu Memoriālo katedrāli ar tās bizantijas stila arhitektūru, Prezidenta pili, Neatkarības laukumu, ko ietver ēkas koloniālajā stilā, kas mijas ar modernām jaunceltnēm, dzelzceļa staciju ar garšvielu tirdziņu līdzās. Aplūkosim arī Dakāras Lielo mošeju. Viesosimies amatnieku ciematā Soumbédioune un apskatīsim smilšu gleznojumu galeriju. Pēc pusdienām ar kuģīti pārcelsimies uz līdzās esošo Goree salu. Salā apskatīsim d'Estrée fortu, kurā mūsdienās atrodas vēstures muzejs, Vergu māju, kā arī Koloniālajā laikā būvēto ēku grupu, kas atrodas uz klints.Ekskursijas ilgums ~8h
Cena: 80 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas biļete Vergu mājā, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)
 
Joal - Fadiouth apmeklējums
16.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pusi dienas ilgā ekskursijā apmeklēsim Joal –Fadiouth – pilsētu un kopienu, kas atrodas Senegālas piekrastē, uz dienvidiem no Zaļā raga pussalas, netālu no robežas ar Gambiju. Žoala atrodas uz kontinenta, bet Fadiousa – uz salas, kas veidojusies no gliemežvākiem un savienota ar kontinentu ar koka tiltu. Pusotras stundas pastaigas laikā apskatīsim pilsētu, amatnieku ostu, katoļu kapsētu, klētis, kas būvētas uz pāļiem upē.
Cena: 50 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vietējais nodoklis
 
Bandia rezervāta apmeklējums
17.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Ekskursijas laikā ar džipiem izbraukāsim Bandia rezervātu, kas plešas 1000ha teritorijā, baobabu meža vidū un kur Senegālai raksturīgie dzīvnieki var justies pilnīgā brīvībā. Dabiskā vide redzēsim žirafes, bifeļus, zebras, krokodilus, zaļos pērtiķus, uc. Gids pastāstīs arī par vietējo augu valsti un šeit sastopamajiem putniem.
Ekskursijas ilgums ~ puse dienas. Uzturēšanās ilgums rezervātā ~2h 
Cena: 75 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bandia rezervētā ar rezervāta gidu
 
 
 
 
 
 
Retbas Rozā ezera apmeklējums
18.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pusi dienas ilgajā ekskursijā apmeklēsim slaveno Rozā ezeru, kas ir otrā sāļāka ūdenskrātuve pasaulē ( pēc Nāves jūras). Tas atrodas apm. 30km uz ziemeļaustrumiem no Dakāras un pazīstams arī kā vieta, kur noritēja Dakāras rallija noslēguma posms. Ezera vārds radies tā krāsas dēļ, kas ir rozā, pateicoties īpašu mikroaļģu koncentrācijai. Ezers atrodas tikai 500m attālumā no Atlantijas okeāna, no kura to šķir kāpu un krūmāju zona. Ūdens krāsa mainās no koši rozā, kad saule ir pusdienlaikā, līdz violetam – krēslas stundā. Rudenī ūdens krāsa ir bālāka nekā citos gadalaikos.
Ezeram ir liela ekonomiska nozīme apkārtējo ciematu iedzīvotāju dzīvē, kuri šeit iegūst un pārdod sāli. Ekskursijas noslēgumā būs iespēja ar apvidus auto izbraukāt arī piekrastes kāpu zonu ( šī ekskursijas daļa nav domāta cilvēkiem ar vāju vestibulāro aparātu!).
Cena: 60 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, sāls raktuvju apmeklējums, 4x4 izbrauciens pa smilšu kāpām 
 
Ekskursija uz Soloumas upes deltu
19.11.2021 08.30 no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies dienvidu virzienā no Dakāras uz apm. 100km attālo Soloumas upes deltu, kas iekļauta UNESCO Tradicionālās kultūras ainavu sarakstā. Tā ir plaša teritorija, ko veido, dubļu lauki, purvāji, mangrovju audzes un kanāli ar apm. 200 mazām saliņām, no kurām dažas ir pārklātas ar mežu. Zvejnieki šo vietu apdzīvojuši no senseniem laikiem un tam kā pierādījums kalpo ap 218 cilvēku veidoti pilskalni, kuros atrodami aizvēsturiski apbedījumi un senlietas. Ekskursijas laikā viesosimies vietējā tirgū, kas norit reizi nedēļā, izbrauksim ar motorlaivu pa kanāliem un atpakaļceļā iegriezīsimies vienā no nozīmīgākajā Senegālas zvejas ostām, lai redzētu, kā krastā atgriežas vietējo iedzīvotāju koši izkrāsotās kanoe laivas.
Cena: 80 EUR
Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sine Saloum Delta dabas rezervātā, izbrauciens ar motorizētu kanoe laivu pa upes deltu, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)
 
 
20. novembris plkst. 13:00 transfērs no viesnīcām uz lidostu
16:00 izlidošana uz Rīgu
 
 
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!
www.rigasturisti.lv
14.11.2021 - 20.11.2021
Cena no
1,559 EUR

7 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu