#Itālija#kalnusleposanaitālija#dolomiti superski#hotelanda#aviosleposana#skolenubrivdienas#rigasturisti#Itālija#kalnusleposanaitālija#dolomiti superski#hotelanda#aviosleposana#skolenubrivdienas#rigasturisti

Slēpošana

Slēpošana Itālijā,Pozza di Fassa,Anda, Meida12.03.22.

Slēpošana

Slēpošana Itālijā,Pozza di Fassa,Anda, Meida12.03.22.

8 dienas, 6 dienas uz kalna
Datumi: 12.03.-19.03.2022.

Dzīvošana   4*  Hotel Residence Anda; Pozza di Fassa     
Cena 898,- EUR ar brokastīm.

Dzīvošana 3*Hotel Meida   Cena 998,00 EUR- brokastis, vakariņas.

Pozza di Fassa (1360 mvjl) - atrodas pašā Dolomitu Alpu centrā, un ir izslavēta ar savu neatkārtojamo, skaisto dabu, kā arī daudzajām slēpošanas iespējām. Ielejā vēl joprojām dzīvo pamatiedzīvotāju ladinu pēcteči, kuriem ir saglabājusies īpaša valoda un paražas.
Dolomītu Alpi – slavens kalnu slēpošanas apgabals. Iespēja izbaudīt 1200 km trašu vienreizējo skaistumu. Val di Fiemme tiek saukta par vārtiem uz Dolomītu Alpiem. Plašajā, saules pielietajā ielejā atrodas kūrortpilsētiņas, no kurām lielākās ir: Cavalese, Predazzo, Moena, Vigo, Campitello, Canazei.
Sella Ronda – kalnu slēpošanas maratona „Dolomiti Superski” maršruts, kurš apvieno 4 kalnu slēpošanas kūrortus: Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia un Arabba. Pateicoties labi sagatavotām slēpošanas trasēm, lieliskām ainavām un kalnu restorāniem, slēpošana pa visām trasēm nav sports, bet izprieca – saldā dzīve, jeb itāļu vārdiem runājot „dolce vita”.
Plašāka informācija www.dolomitisuperski.com
Itālijas virtuve ir viena no galvenajām šīs zemes vērtībām. Itāļi mīl labi paēst un zina kā to darīt. Itālija ir gandrīz vienīgā valsts, kuras karavadonis kļuva slavens ne tik daudz ar uzvarām, kā ar dzīrēm. Izteiciens „Lukulla dzīres” ir kļuvis par parunu.  
 
Viesnīca: " Hotel Residence ANDA 4* www.hotelanda.it
Viesnīcā ir restorāns- tikai brokastīm!, bārs, lifts, atpūtas telpa. SPA ar iekšējo baseinu. Pacēlājs (Pozza Buffaure) atrodas 300 m no viesnīcas. Ar Ski busu iespējams nokļūt līdz populārākajiem slēpošanas centriem – Buffaure, Campitello, Canazei u.c. 

Viesnīca Hotel Meida 3*www.hotelmeida.it    Viesnīcā ir restorāns- brokastis, vakariņas, slēpju novietne.Pacēlājs atrodas 300 m no viesnīcas. Ar skibusu iespējams nokļūt campitello, canazei un Sella Ronda.

Abas viesnīcas atrodas viena otrai pretīm!!!

 


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    avio biļetes Rīga- Verona – Rīga (AirBaltic);
•    bagāža ar svaru līdz 20 kg un rokas bagāža līdz 8kg;
•    lielgabarīta bagāžas (slēpošanas inventāra) pārvadāšana
•    transporta pakalpojumi;
•    7 naktis 4* viesnīcā divvietīgos numuros ar brokastīm Htl Anda 4* vai 3*Hotel meida ar brokastīm vakariņām (abas viesnīcas pieder vieniem saimniekiem un atrodas viena otrai pretīm)•    brokastis, vakariņas

•    grupas vadītāja pakalpojumi
•    sauna un baseins

Ceļojuma cenā neietilpst:
•    veselības apdrošināšana;
•    pacēlāju karte;
•    slēpošanas inventāra īre un remonts.
•    piemaksa pa vienvietīgu numuru 120,00 EUR
•    kūrorta tūrisma nodoklis

 

12.03.2022 - 19.03.2022
Cena no
898 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu