#valensija#avioekskursija#ekskursijadecembri#rigasturisti#atvalinajums#valensija#avioekskursija#ekskursijadecembri#rigasturisti#atvalinajums

Čārteri

Sagaidīsim Jauno gadu Valensijā, Spānijā!

Jaungada sagaidīšana Valensijā

28.12.2023 – 01.01.2024

Cena no 799 EUR 

Trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas ir Valensija, kas izvietojusies Vidusjūras krastā un valdzina ceļotājus ar lieliskiem laika apstākļiem, brīnišķīgām pludmalēm, plašu Vecpilsētu, lielisku moderno arhitektūru, spožiem muzejiem, vienu no pasaulē lielākajiem okeanārijiem un bagātīgākajiem zooloģiskajiem dārziem kā arī kulinārijas virsotnēm.

Cenā iekļauts:
 Lidojums 28.12.2023
Rīga 06.45 - 09.55 Valensija
01.01.2024
Valensija 21.00 - 01.55 Rīga
Dzīvošana viesnīcā Silken Puerta Valencia 4* ar brokastīm 

Valensijas pilsētas ekskursija
28.12.2023 11:30 no viesnīcas
Cena: 50 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Zīda biržā un Valensijas katedrālē.
Valensijas pilsētas ekskursiju sāksim ar Centrālā tirgus apmeklējumu. Tirgus aizsākums šajā vietā meklējams jau 1000 gadus atpakaļ, kad Valensijā valdīja arābi un cauri gadsimtiem līdz pat mūsdienām tas joprojām ir saglabājis pilsētas vitālā centra lomu. Šeit gan tūristus, gan vietējos diendienā apbur lieliskas kvalitātes svaigo produktu krāsas un smaržas un aizrauj svarīgas komerciālās dzīves vērošana.
Ekskursijas laikā iepazīsimies ar būtiskākajiem Valensijas pilsētas tūristu apskates objektiem. Ieiesim Valensijas katedrālē un UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautajā gotiskajā Zīda biržā. No ārpuses apskatīsim avangardisko slavenā spāņu arhitekta Santjago Kalatravas „Mākslas un Zinātnes pilsētas „ kompleksu, kas Valensiju izvirzījis pasaules modernās arhitektūras līdera pozīcijās.
Ekskursijas ilgums ~4 stundas.
Šativas un Denijas apskate
29.12.2023 08:00 no viesnīcas
Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Šativas un Denijas pilīs, tramvajiņš Šativā, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).
Dosimies apskatīt vienu no vēsturiskajām šī reģiona pilsētām Šativu. Tā bija pazīstama jau romiešu laikos ar lieliskiem linu izstrādājumiem, bet arābu laikos – kā viens no agrīnākajiem Eiropas papīra ražošanas centriem. Šeit apskatīsim pilsētas centrālo daļu ar, lielākoties, Renesanses laikmeta celtnēm, kā arī milzīgo 10. gs būvēto pili, kurai ir četri nocietināti vārti un 30 torņi. Pilij piegulošās aizsargsienas savulaik iekļāva romiešu laika pilsētu. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies Denijā – kūrortpilsētā Vidusjūras piekrastē, kas saucas Baltais krasts (Costa Blanca). Lai arī pilsētu iemīļojuši pludmales atpūtas cienītāji, tai ir arī labi saglabāts vēsturiskais centrs kā arī 11. gadsimtā būvēta pils klints virsotnē, kas paver acīm plašu panorāmu uz pilsētu un jūru.
Ekskursijas ilgums ~10 stundas.
Vīna darītavas un Rekuenas apmeklējums
30.12.2023 09:00 no viesnīcas
Cena: 0 EUR (rezervācijām līdz 20.jūlijam)
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, Rekuenas alu apmeklējums, vīna darītavas apmeklējums un degustācija, pusdienas (ūdens vai vīns, vai alus; tēja vai kafija iekļauti).
Ekskursijas laikā apmeklēsim vietējo vīna darītavu, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas kultūru un tradīcijām. Varēsim degustēt izmeklētus vīnus, kā arī tos iegādāties. Rekuena tika dibināta seno ibēriešu laikā un šeit dzīvoja arī romieši, tomēr tieši arābi bija tie, kas deva pilsētai sākotnējo vārdu “Rakana” (tulkojumā- stiprs, pašpaļāvīgs). Pilsēta, kas vēlāk tika nosaukta par Rekuenu, kļuva par vienu no vīnogulāju plantāciju un vīna darināšanas centriem. Pilsētas apkārtnes vīniem piešķirts D.O. – “nosaukums pēc izcelsmes”, apzīmējums, kas garantē vīna izcelsmi un kvalitāti atbilstoši reģionam un ko piešķir vīnam, kas ražots noteiktos Spānijas reģionos pēc visstingrākajiem prestiža produkta kritērijiem. D.O. uzraksts uz etiķetes ir vīna kvalitātes garantija.
Pēc tam būs iespēja pastaigāties pa nelielo Rekuenas kvartālu La Villa, kas iekļauts Spānijas Nacionālā mantojuma sarakstā, pateicoties tā vēsturisko ēku kolekcijai. Šis aizsargsienu ieskautais kvartāls, sākotnēji bija pazīstams kā musulmaņu apdzīvota vieta un tika dēvēts par Alkazabu, Medinu vai Arrabali. Zem kvartāla atrodas vecākās reģionā atrodamās alas, kuras izmantoja kā patvērumu, vīna pagrabu un graudu uzglabāšanas noliktavu. Pastaiga alās dos ieskatu Rekuenas bagātajā vēsturē un interesantajā attīstībā.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Svētā Jozefa alas un Albufeiras dabas parks
31.12.2023 08:45 no viesnīcas
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas restorānā (vīns vai ūdens, vai alus; tēja vai kafija iekļauti), ieejas maksa Svētā Jozefa alās, Albufeiras dabas parka apmeklējums un brauciens ar laivu.
Ekskursijas laikā apskatīsim Sv.  Žozefa alas, kas ir milzīgs, dabas būvēts alu komplekss ar piecām savstarpēji savienotām alām turpat 2.4 km garumā  pa kurām plūst Eiropas visgarākā apakšzemes upe.  No Paleolīta ēras laikiem uz alas sienām ir saglabājušies daži zīmējumi, kas iekļauti UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Alas krāšņi rotātas ar stalaktītiem un stalagmītiem.
Pēc tam dosimies uz  Albufeiras reģionu, kas ir vieni no lielākiem un vērtīgākajiem piekrastes mitrājiem Valensijas provincē. 1986. gadā šī teritorija tika pasludināta par Nacionālo parku. Parkam ir nenovērtējama nozīme dabas aizsardzībā, jo daudzas dzīvnieku sugas, kas šeit mitinās, ir tuvu izzušanas robežai. Šīs ekskursijas daļas  laikā plānots izbaudīt braucienu ar laivu pa Albufeiras ezeru, kā arī tipiska vietējā mājokļa (Barraca) apskati.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Valensijas Mākslas un Zinātnes pilsētas apmeklējums
01.01.2024 14:00 ar kājām no viesnīcas
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Okeanārijā.
Ekskursijā dosimies ar kājām jo apskatāmā Valensijas daļa - 21. gs. avangarda stilā būvētā Mākslas un Zinātnes pilsēta, ko projektējis pasaulslavenais, Valensijā dzimušais arhitekts Santjago Kalatrava- atrodas tikai 15 min. gājiena attālumā no viesnīcas. Mākslas un Zinātnes pilsētas kompleksu veido četras milzīgas ēkas: prinča Filipes Zinātnes muzejs, kinoteātris un planetārijs, karalienes Sofijas mākslas pils jeb Valensijas opera un tā saucamais Saulessargs: skatu punkts, no kura var pārredzēt Mākslas un Zinātnes pilsētas ēkas ar celiņiem un dārziem. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Okeanāriju - vienu no lielākajiem Okeanārijiem Eiropā, kura apmeklētāji tiek iepazīstināti ar mūsu planētas okeānu un jūru bagātībām. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

 

Cenā iekļauts:
 Lidojums 28.12.2023
Rīga 06.45 - 09.55 Valensija
01.01.2024
Valensija 21.00 - 01.55 Rīga
Dzīvošana viesnīcā Silken Puerta Valencia 4* ar brokastīm 

 

28.12.2023 - 01.01.2024
Cena no
799 EUR

5 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu