#Portugāle#Madeira#atputapiejuras#aviolidojums#Rigasturisti#Portugāle#Madeira#atputapiejuras#aviolidojums#Rigasturisti

Čārteri

Madeira Jaungadā! 29.12.-02.01.2024.

Madeira  Jaunajā gadā
29.12.2023
Rīga 07.00 - 11.00 Funšala
02.01.2024
Funšala 18.10 - 01.25 Rīga

Cena no 1469 EUR
Madeirā Ziemassvētkus un Jauno gadu sāk gaidīt jau no decembra pašām pirmajām dienām.
Svētku kulminācija ir Jaungada nakts, kad dažādās Funšalas vietās notiek svētku salūts – lielākais salūts pasaulē. 2006. gadā tas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā ar astoņu minūšu ilgu krāšņu un dažādu uguņošanu, kas pulcina tūristus no visas pasaules.

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte
30.12.2023 08:30 no viesnīcas
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).
Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Ekskursija uz Portu Moniž
31.12.2023 08:30 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete uz skatu laukumu Kabu Žirau un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).
Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam, kas pazīstams arī kā Sera Vinstona Čercila ciemats. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā salas dienvidrietumos, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas

Pastaiga gar levadām
01.01.2024 14:00 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi.
Var uzskatīt, ka Madeira nav pilnībā izpētīta, ja netiek veikta vismaz neliela pastaiga gar levadām – irrigācijas kanāliem, kas izveidoti jau sensenos laikos, lai no salas mitrākajiem ziemeļu apgabaliem ūdeni novadītu uz sausākajiem dienvidiem. Ziemeļu levada ir viena no vecākajām un garākajām levadām Madeirā, kas palīdz Madeiras dienvidu daļas lauksaimniekiem aplaistīt savus sējumus.
Apmēram divu stundu pastaigas laikā varēsim vērot brīnišķīgos skatus pār Atlantijas okeānu, Kampanario ciematu un Bravas upi, kas plūst skaistā ielejā. Pa ceļam redzēsim, kā Madeiras lauksaimnieki apsaimnieko katru centimetru zemes nelielajos lauciņos, kas izvietoti terasēs. Varēs ieraudzīt ne tikai Madeiras tradicionālos kultūraugus, kas, pateicoties maigajam, tropiskajam klimatam, ražo visu cauru gadu, bet arī dažus endēmiskos augus, tai skaitā salas slavenos lauru kokus, kas šeit auga jau pirms sala tika kolonizēta. Pastaigas ilgums: apm. 2 stundas, bet tās garums apm. 6 km. Levadas augstums: apm. 550 m virs jūras līmeņa.

Ekskursija uz Santanu un Mačiku
02.01.2024 08:00 no viesnīcas
Cena: 70 EUR (rezervējot līdz 15.augustam, ekskursija dāvanā)
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā.
Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas un tā noslēgsies lidostā!

Cenā iekļauts:
Lidojums
Viena vieta divvietīgā numuriņā viesnīcā Enotel Lido 5*
Visas ēdienreizes, uzkodas un dzērieni, kā arī Jaungada sagaidīšanas vakariņas (dzērieni iekļauti) un krāšņa ballīte

Cenā iekļauts:
Lidojums uz/no Funšela
Viena vieta divvietīgā numuriņā viesnīcā Enotel Lido 5*
Visas ēdienreizes, uzkodas un dzērieni, kā arī Jaungada sagaidīšanas vakariņas (dzērieni iekļauti) un krāšņa ballīte

Nav iekļautas- ekskursijas

29.12.2023 - 02.01.2024
Cena no
1,469 EUR

5 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu