Čārteri

Kaboverde pirms Jaungada! 27.12.-31.12.22.

Čārteri

Kaboverde pirms Jaungada! 27.12.-31.12.22.

Čārteri

Kaboverde pirms Jaungada! 27.12.-31.12.22.

Kaboverde Jaunajā gadā

Datums: 27.12.2022

5 dienas; cena 1419 EUR ( Lidojums un viesnīca) Oasis Porto Grande 4*,

cena 1349 EUR (Lidojums un viesnīca) Blue Marlin 4* viesnīcu.

1.diena Kultūras programma - Mūsu Mindelu

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieeja Cezārijas Evoras muzejā. Ekskursijas laikā izstaigāsim Mindelu pilsētas centru ar kājām, lai atklātu rezultātu dažādu rasu, kultūras un mūzikas stilu sajaukumam. Mindelu ir divu valdošo – britu un portugāļu koloniālās arhitektūras rezultāts, kas izpaužas brīnišķīgajās ēkās un skaidra plānojuma ielu mijā. Ekskursijas laikā iegriezīsimies divos galvenajos pilsētas tirgos, apskatīsim „baskājainās dīvas” Cezārijas Evoras muzeju, kas izvietots Gubernatora pilī, pārstaigāsim Baznīcas laukumu, kas atrodas līdzās pilsētas rātsnamam un kas bija izejas punkts pirmo ēku un ielu būvniecībai. Apskatīsim galvenās ielas un laukumus, Lisabonas Belaņas torņa kopiju un seno Muitas ēku, kurā mūsdienās atrodas Mindelo kultūras centrs un mākslinieku darbnīcas. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas. Ekskursijas ilgums ~ 5h.

2. diena Sau Visentes salas ekskursija

Ekskursijas laikā apskatīsim Sau Visentes salas dažādās ainavas, sākot no brīnišķīgām pludmalēm un beidzot ar izdzisušiem vulkāniem. Vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras Mindelu panorāma. Tālāk dosimies uz salas augstāko virsotni Monte Verde ar plašiem skatiem pāri salai, zvejniekciemu Salamansa ar tā kaitsērfingam piemēroto pludmali, Baija das Gatas jeb Kaķeņu haizivju līci, kura pludmalē notiek ikgadējs mūzikas festivals un kurā atrodas dabiski izveidojušies, no okeāna atdalīti baseini, kuros varēs arī izpeldēties. Brauksim arī gar Zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, ar tās izdzisušajiem vulkāniem un no kurienes var redzēt līdzās esošo Santas Luzijas salu, un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali ar baltām smiltīm, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. Ekskursijas ilgums ~ 7h.

3. diena

Mindelu naktī – vakariņas

Cena: 45 EUR

Cenā iekļauts: vakariņas ( 1/3 pudeles vīna, alus vai bezalkoholiskais dzēriens iekļauts) ar muzikāliem priekšnesumiem Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums. Vakariņu laikā nobaudīsim Kaboverdes tradicionālos ēdienus, vietējās dzīvās mūzikas pavadījumā. Vakariņu ilgums aptuveni 2 h.

4.diena

Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas

08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas

Ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Pa tā saucamo Virves ceļu brauksim cauri Santu Antau salai, lai apskatītu vulkānu Kova, Krusta smaili ar pasakaino skatu pāri Paula ielejai, tropu ciematiņus Paul, Ribeira Grande, Ponta do Sol un Fontaiņas. Došanās uz prāmju ostu.

Atgriešanās viesnīcā ~18.30. Ekskursijas ilgums aptuveni 11 stundas.

5. diena

Santu Antau salas dienvidrietumi

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas

08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas

Šīs dienas ekskursijā dosimies cauri Santu Antau salas dienvidrietumiem, pa ceļam apskatot vulkāniskās ainavas ar melnām klintīm, pozolana – jeb vulkānisko izmešu laukus, ar nelieliem izolētiem ciematiem, Lageduša ciematu, kurā tiek realizēts ilgspējīga tūrisma projekts, kā arī vietējās terasu -lauksaimniecības paraugus, kuros lielu ietekmi atstāja pilienu- irrigācijas sistēmas izveidošana. Pusdienas ieturēsim ekoloģiskās lauksaimniecības fermā ar tajā ražoto produkciju. (vietējais vīns un tropisko augļu sula iekļauta). Došanās uz prāmju ostu.

Ekskursijas ilgums aptuveni 11 stundas.

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj samierināties ar citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni novembrī.

Kaboverde salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata valstīm ir drošs galamērķis – bez bīstamiem dzīvniekiem un kukaiņiem, bez lipīgām slimībām (kaut gan ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs!) un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!).

Gaisa temperatūra: 26-29C dienā, 20-22C naktī
Ūdens temperatūra: 24-26C
Laikapstākļi: apmēram 7 saulainas stundas katru dienu, no rīta dūmaka, kas ap pusdienlaiku izklīst, lietus iespējamība 4%, diezgan vējains

Jāņem līdz: peldkostīms, dvielis pludmalei, līdzekļi pret UV starojumu, galvassega, saules brilles, viegla jaciņa vakara pastaigām, virsjaka un sporta apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Sau Antao salas kalnos, ūdens pudele nododamajā bagāžā pirmajam brīdim uz salas, pretodu līdzeklis tiem, kas brauc ekskursijā uz Santjago salu.

Zvanīt no Kaboverdes uz Latviju ir ļoti dārgi (apm. 5€/min) – bez ārkārtīgas nepieciešamības neiesakām! Lētāk ir iegādāties vietējo priekšapmaksas SIM karti un zvanīt no Kaboverdes numura.

Elektrība: 220V – nav nepieciešams pārveidotājs/adapteris

Laika starpība: 3 stundas

Valūta: Kaboverdes escudo (CVE), oficiālais kurss 1€= 110 CVE, var norēķināties arī ar euro. Visērtāk ņemt līdz euro nelielas nominācijas naudas zīmēs. Vietējo valūtu var izņemt arī bankomātā ( viens no tiem atrodas Mindelo centrālajā laukumā)

Dāvanā mājuppalicējiem var atvest: Fogu salā audzēto kafiju vai vīnu, Santu Antau salas cukurniedru rumu, vietējo daiļamatnieku darinājumus ( kas gan, lielākoties, ir diezgan pašdarbnieciski).

Nolīgstot taksometru, labāk jau pirms iekāpšanas vienoties par brauciena cenu. Jārēķinās ar amatpersonu ārkārtīgo gausumu lidostā un saņemot vīzas.

Svarīgi!

*Līdz jābūt pasei ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma pēdējās dienas un brīvu lapu Kaboverdes vīzu iespiešanai. Nepilsoņiem vīzas sagatavošanas kārtība neatšķiras no vīzas sagatavošanas pilsoņiem.

*Peldoties okeānā, jāņem vērā spēcīgas zemūdens straumes, tāpēc jāievēro piesardzība. Mazus bērnus nedrīkst atstāt vienus rotaļāties pludmalē, tuvu okeānam.

 

27.12.2022 - 31.12.2022
Cena no
1,349 EUR

5 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu