Septembris

Apceļosim Sēliju!

Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas.
Āžu miests ar Āzi un bānīti. Klusā pilsētiņa. Stradiņa tēva marketings, Kaupēna piedzīvojumi un Zilais Zvirbulis. Ar mazo bānīti pa Sēliju - Mazā Bānīša parks. Paula Stradiņa Eķengrāves pamatskola. Rokdarbu klase, Annas Brodeles literatūras klase, Vecā Stendera kabinets, Vēstures klase.
Latviskais mantojums - Sēlijas lauku labumi. Alīdas kafejas stāsts  un degustācija. Kafejas Alīda sastāvā ir grauzdēti cigoriņi, burkāni, mieži un ozolzīles. Šī kafeja ir veidota pēc vecmammas receptes. Mieži kafejā piešķir izteiktu smaržu, cigoriņš rūgtumu, ozolzīle piedod stiprumu un burkāni saldumu. Iespēja iegādāties. Var dzert no rītiem kafijas vietā, nesatur kofeīnu. Tiek izmantotas vietējās izejvielas. Iepakojumā ir 200 grami, piecu litru dzēriena pagatavošanai.
Pusdienas Aknīstes kafejnīcā „Kalniņā”. Jāpiesaka iepriekš! Vistas filejas karbonāde ar kartupeļiem, 2-3 veidu salātiem + soļanka vai skābeņu zupa + kompots, maizīte. Cena 1 pers.: 4 EUR.
Gārsenes dabas taka – Baronu pastaigu taka ar Raganas Binokli, Lutaušiem, Trejmeitiņas, 7 galotņu priede, Mīlestības pussaliņa, Dienvidsusējas upes līkumi jeb meandri, meža estrāde.
Skaistā Gārsenes pils un Budbergu dzimta. Pa Zilās dāmas pēdām…
Gārsenes muižas pili (neogotikas stils) pēc Vācijā noskatītas villas parauga cēla laikā no 1856.–1860. g. No 1860. līdz 1920. g. muiža atradās baronu Budbergu ­Beningshauzenu dzimtas īpašumā. 1885. g. pili paplašināja, piebūvējot tai vienu spārnu. 1939.–1940. g. ēku pārbūvēja par skolu, kuras svinīgajā atklāšanā 1940. g. 2. jūnijā savā pēdējā oficiālajā braucienā pa Latviju piedalījās K. Ulmanis. Muižas kompleksā ietilpst arī citas saimniecības ēkas un parks. Apskates vērta ir podiņu krāsns!
Senlietu privātkolekcija vecajā veikalā pie Baznīcas. Lieli krāmi, mazi krāmi un vēl sīkumi. Dziesmas, dejas kopā ar vecajām platēm...
Zilās Dāmas un lidotāju mīlas stāsts pie Gārsenes kapličas.
Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā ~ plkst. 21:00.

Cenā iekļauts:

  • autobusa noma;
  • gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Gārsenes pils + pastaigu takas ar vietējo gidu: 2 EUR;
  • Alīdas kafeja: 3 EUR;
  • Mazā bānīša parks un Stradiņa klase: 3 EUR / 1.50 EUR – bērns;
  • Senlietu privātkolekcija: ziedojums 1 EUR;
  • pusdienas - komplekts: 4 EUR;
  • papildvieta autobusā: 15 EUR;
  • citi personīgie izdevumi.

Papildus izdevumu cenas var mainīties.
Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 25 dalībnieki.

Operators "RemiroTravel", Lāčplēša iela 6, "Pērse", Aizkraukle, tālr.25373777, www.remirotravel.lv

 

RTRE

Cena no
28 EUR

dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Seko mums:

Atpakal uz lapas augšu