Decembris

Skaistākie tirdziņi Adventes laikā

1. diena. “Pretīm jauniem iespaidiem…” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. “ Vācijas sirds…” Brokastis*. Vācija. Kopā dosimies aizraujošā ceļojumā uz Berlīni – viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. “Izbaudiet Adventes tirdziņu pazemē un lielākajā tirdziņā Beļģijā - Ljēžā...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Valkenburgu un Ljēžu. Valkenburga – Nīderlandes Ziemassvētku pilsēta. Jums būs iespēja iejusties izbaudīt ko iepriekš nepiedzīvotu. Vienīgā vieta kur Ziemassvētku tirdziņš – Fluweelengrot, noris pazemē – Velveta alā. Sveču apgaismojumā, mūzikas pavadījumā staigājot pa pazemes valstību Jums būs iespēja iegādāties jaukas dāvaniņas, suvenīrus, gan sev, gan tuvajiem, mīļajiem, kuri palikuši mājās. Alā apskatāmas arīskulptūras no smilšakmens un alā atrodas 18.gs. kapela. Pārbrauciens uz Beļģiju. Ljēža – atrodas Valonijā pie Māsas upes. Tiek uzskatīta par Valonijas svarīgāko kultūras centru. Iepazīšanās ar Ljēžas pilsētas vēsturisko centru un apmeklēsim lielāko Ziemassvētku tirdziņu Beļģijā. Ziemassvētku tirdziņš rotāts ar krāsainām lampiņām un virtenēm. Nelielos omulīgos restorāniņos, kuru ir liels daudzums, pilsētas centrā bagātīga karstās šokolādes izvēle. Iespēja panašķoties ar vafelēm, kā arī ar beļģu ziemassvētku cepumiem ar mandelēm. Atpakaļceļā iegriezīsimies tirdzniecības centrā, kur varēsim iegādāties gan sev, gan mājās palikušajiem sen kārotas un tīkamas lietas. Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē.
4. diena. “Izbaudiet piparkūku un karstvīnu garšu Āhenē un Ķelnē…” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Āheni un Ķelni. Āhene - pastaiga un iepazīšanās ar pilsētu. Āhene bija Svētās Romas imperatoru kronēšanas vieta. Āhenes doms, kurā ir apglabāts Kārlis Lielais, ir iekļauts UNESCO sarakstā. Apmeklēsim jautrāko Ziemassvētku tirdziņu Vācijā. „Ķelne – gotiskās arhitektūras pērle.” Iepazīšanās ar Vācijas pilsētu Ķelni vietējā gida pavadībā: Ķelnes Doms - Gotiskās arhitektūras meistardarbs un lieliskākā baznīcas celtne kristietībā. Savu milzīgo izmēru un mākslas darbu neatkārtojamās kvalitātes dēļ tas ir kļuvis par vienu no skaistākajiem gotikas paraugiem. Nakts 2* viesnīcā Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē.
5. diena. „Goslāra - Ziemeļu dārgumu lāde...” Brokastis*. Brauciens līdz Goslārai. Goslāra, kas iegūlusies Harca kalnu pakājē, valdzina ar 1800 pildrežģu ēkām – tik daudz nav nevienā Vācijas pilsētā. Svētās Romas impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kas bija Hanzas savienības dalībvalsts un ko mēdz dēvēt par „Ziemeļu dārgumu lādi”. Pilsētas ainava ir saglabājusies gandrīz nemainīga joprojām. Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē.
6. diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...” Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.


Lejupielādēt Aprakstu

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 115 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 100 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• ceļojumu apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Valkenburgu un Ljēžu 35 €,
Izbraukuma ekskursija uz Āheni un Ķelni 35 €,
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 €.

 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 55 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Berlīnes Zooloģiskais dārzs 15.50 – 21 €; Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 15 €; Valkenburgas grota 7.50 €; pilsētu nodoklis.

 2019. gada izmaksas
RTO

15.12.2020 - 20.12.2020
Cena no
259 EUR

6 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Seko mums:

Atpakal uz lapas augšu