Zanzibāra

No 26.10.22.regulāri reisi uz 9+1 naktīm!

Izlidošana 26.10.
Cena vienai personai uz 9 naktīm (9+1), ½ DBL. 

Mobydick Lodge Kiwengwa 3* BB, no 1125 EUR 
Waikiki Resort Zanzibar 3* BB, no 1181 EUR 
Palumbo Kendwa Beach 3* BB, no 1272 EUR
Azao Resort & Spa 4* HB, no 1307 EUR
Palumboreef Beach Resort 3* SAI, no 1430 EUR
VOI Kiwengwa Resort 4* HB, no 1609 EUR


Izlidošana 05.11.
Cena vienai personai uz 10 naktīm (10+1), ½ DBL. 

Mobydick Lodge Kiwengwa 3* BB, no 1153 EUR
Amaan Bungalows Beach Resort 3* RO, 1270 EUR
Hakuna Majiwe Beach Lodge 4* BB, no 1369 EUR
Riu Jambo 4* AI, no 1830 EUR
The Royal Zanzibar Beach Resort 5* AI, no 2206 EUR

 

SAGATAVOSIMIES! TANZĀNIJA UN ZANZIBĀRAS SALA – KĀDAS TĀS IR?
 
✔ Tropiska. Tanzānijas kontinentālajā daļā klimats ir tveicīgs un diezgan sauss, bet piekrastē, jo īpaši Zanzibārā, tas ir karsts un tropiski mitrs. Februārī šeit valda skaistākie laikapstākļi, un tāpēc šajā laikā var sarīkot vienkārši ideālu aizbēgšanu no ziemas sniegotās ikdienas!
✔ Eksotiska. Šī ir tā pati valsts, par kuru lasāt piedzīvojumu grāmatās, tāla, neizpētīta Āfrika visās tās izpausmēs – ar vēl nebijušiem ēdieniem, lauvām un ziloņiem, kas brīvi staigā savvaļā, un savvaļas ciltis, kas gatavas iepazīstināt jūs ar pavisam citādu dzīvi.
✔ Krāsaina. Iedomājieties – šodien jūs gozējaties idilliskas pludmales baltajās smiltīs, bet jau rīt jūs dodaties piedzīvojumā uz adrenalīna pilno safari. Viss ir iespējams, atrodoties Zanzibārā!
✔ Bezrūpīga. Slaveno frāzi no leģendārās Disneja multfilmas “Hakuna Matata” šad tad var dzirdēt no vietējo cilšu pārstāvjiem. Tas nozīmē “Neuztraucieties” un pilnībā atspoguļo Zanzibārā valdošo noskaņojumu. Cilvēki šeit ierodas, lai pilnībā atslēgtos no pasaules steigas un burzmas.
✔ Pati-pati. Pēc ģeogrāfiskajiem rekordiem ierodas šurp. Tieši Tanzānijas kontinentālajā daļā atrodas Āfrikas augstākie (Kilimandžaro vulkāns) un zemākie (Tanganikā) punkti. Un tomēr – šeit ir pasaulē lielākā savvaļas dzīvnieku koncentrācija uz kvadrātkilometru!
KĀPĒC IR VĒRTS BRAUKT UZ ŠEJIENI?
 
Pludmales
 
Ja grasāties googlēt Zanzibāras pludmaļu bildes, esi ļoti uzmanīgs, jo skatīšanās uz tām izraisa nepārvaramu vēlmi pagulēt uz baltajām smiltīm, pamēģināt kādu atsvaidzinošu tropu kokteili piekrastes bārā, labi pasildīties saulītē un tad ienirt maigajos okeāna viļņos ar ieskrējienu.
 
Safari
 
Otrs iemesls, lai plānotu nākamo ceļojumu uz šīm tālajām zemēm. Gandrīz trešdaļa Tanzānijas teritorijas ir aizsargājamas teritorijas, kurās mīt visdažādākie dzīvnieki, tostarp lielā piecinieka pārstāvji (zilonis, degunradzis, bifeļi, lauva, leopards). Safari laikā nacionālajos parkos, piemēram, Serengeti, Mikumi vai Ngorongoro, varat izmēģināt savu veiksmi un “medīt” visus sarakstā iekļautos. 
 
Romantika
 
Mēs drosmīgi iekļaujam Tanzānijas salu Zanzibāru mūsu romantisko ceļojumu galamērķos. Izvēlieties šo valsti savam medusmēnesim – jūs to nenožēlosiet. Kopš šī zeme iedvesmojusi Karaļa Lauva veidotājus, nekas daudz nav mainījies – šeit joprojām var sajust mīlestību! Tā ir neaizmirstamos saulrietos un saullēktos, vietējo iedzīvotāju draudzīgajos smaidos, palaidnīgā acu mirdzumā, kas iedegas tikai safari. Ne velti daudzi pāri ierodas šeit, lai basām kājām noslēgtu savas mīlestības saites vienā no Zanzibāras pludmalēm.
 
Ēdiens
 
Lai izbaudītu vietējo, eksotisko virtuvi, jums būs nepieciešama tējkarote avantūrisma, šķipsniņa zinātkāres un puse spaiņa mīlestības pret banāniem. Šeit tiek audzētas aptuveni 17 dažādas šī augļa šķirnes, tāpēc tos būs iespēja nobaudīt visās iespējamās variācijās – gan garnējumos, gan mērcēs, gan uz grila un kā tradicionālo konditorejas izstrādājumu pamatu.


Norādītā cena spēkā vienai personai divvietīgā numurā.

 

Cenā ir iekļauts:

- lidojums Rīga – Stambula  Zanzibāra – Stambula – Rīga;

- transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;

- izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu;

- lidostas nodevas.

 

Piezīmes:

- cenā nav iekļauta apdrošināšana, vīza (ja nepieciešama), ekskursijas un citi personīgie izdevumi.

- speciālais piedāvājums neattiecās uz jau veiktajām rezervācijām un nesummējas ar citām atlaidēm.

- norādītajām cenām ir informatīvs raksturs, aktuālās cenas/izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas, lūdzam  zvanīt 29470228

26.10.2022 - 05.11.2022
05.11.2022 - 15.11.2022
Cena no
1,125 EUR

12 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu