#Madeira#Funsela#atvalinajums#valstssvetki#aviolidojums#rigasturisti#Madeira#Funsela#atvalinajums#valstssvetki#aviolidojums#rigasturisti

Portugāle

MADEIRA. 11.11.2021.

Portugāle

MADEIRA. 11.11.2021.

Portugāle

MADEIRA. 11.11.2021.

Portugāle

MADEIRA. 11.11.2021.

Aviobiļetes Rīga - Madeira - Rīga cena no 399 EUR!

Aviobiļetes Rīga - Madeira  cena no 189 EUR!

 

     
         

Imperatriz Aparthotel (3) / Funchal

Bez ēdināšanas

7 naktis

Cena no 635 EUR

EC

Dom Pedro Madeira (4-) / Machico

Brokastis

7 naktis

Cena no 659 EUR

EC

Suite Hotel Jardins d'Ajuda (4) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 669 EUR

EC

Muthu Raga Madeira (4) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 679 EUR

NV

Orca Praia (3+) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 695 EUR

NV

Four Views Oasis (4) / Canico

Brokastis

7 naktis

Cena no 739 EUR

NV

Vila Gale Santa Cruz (4) / Santa Cruz

Brokastis

7 naktis

Cena no 765 EUR

NV

Four Views Monumental (4) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 769 EUR

NV

Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort (5) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 795 EUR

NV

Golden Residence (4) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 799 EUR

NV

Galo Resort Hotel Galosol (4) / Canico

Brokastis

7 naktis

Cena no 805 EUR

NV

Castanheiro Boutique (4) / Funchal

Brokastis

7 naktis

Cena no 885 EUR

NV

Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort (4) / Funchal

Viss iekļauts

7 naktis

Cena no 889 EUR

EC

Melia Madeira Mare Resort & Spa (5) / Funchal

Puspansija

7 naktis

Cena no 929 EUR

NV

       

 

                 

 

Norādītā cena spēkā vienai personai divvietīgā numurā.

Pieejamais periods – 7 naktis.

 

Cenā ir iekļauts:

 

- lidojums Rīga – Funšala – Rīga;

 

- transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;

 

- izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu;

 

 

-  pārstāvja pakalpojumi;

 

 

- lidostas nodevas.

 

 

Piezīmes:

 

 

- cenā nav iekļauta apdrošināšana, vīza (ja nepieciešama), ekskursijas un citi personīgie izdevumi.

 

- speciālais piedāvājums neattiecās uz jau veiktajām rezervācijām un nesummējas ar citām atlaidēm.

 

Madeiras sala ir zaļa subtropu paradīze. Pateicoties pastāvīgajai dienas temperatūrai, kas ir ap 24 °C, to sauc par mūžīgā pavasara zemi un visa gada garumā tā ir pievilcīga tūristiem. Šeit fascinē visur esošie krāsainie ziedi, zaļie, vijīgie augi, daudzveidīgās ainavas ar elpu aizraujošām klintīm un gleznaini ūdenskritumi.

Maģiskā sala atrodas 500 km no Āfrikas krasta un 1000 km no Eiropas. Madeiru sauc par salu, bet patiesībā tas ir arhipelāgs - salu grupa. Pēc Madeiras lielākā no salām ir Porto Santo (apmēram 40 km no Madeiras) ar skaistām pludmalēm. Arhipelāgs ietver arī divas mazu salu grupas: Ilhas Desertas un Ilhas Selvagens. Tūrisms kopā ar Madeiras vīna un lauksaimniecības ražošanu ir viens no galvenajiem salu iedzīvotāju ienākumu avotiem. Viesnīcu piedāvājumu raksturo ļoti augsts līmenis. Madeiras sala piedāvā apmeklētājiem daudz izklaižu. Visa pasaule lieliski pazīst ziedu festivālu, kas notiek maijā - šajā laikā Funšalas ielās parādās brīnišķīgas ziedu kompozīcijas. Jūnijā notiek neticami uguņošanas pasākumi, kas atklāj atpūtas sezonu uz salas. Madeirā ir ne tikai ziedi, bet arī vīns - vasaras beigās madeirieši aicina pie sevis uz vīna, ko viņi paši gatavojuši, degustāciju. Jaunā gada naktī salas galvaspilsētā Funšalā notiek lielisks uguņošanas šovs, kas ir galvenais iemesls, kāpēc tieši šeit ir vērts svinēt Jauno gadu. Tiem, kuri alkst pēc neaizmirstamiem iespaidiem, patiks salas karnevāla laikā - šajā laikā Funšalas ielas pildās ar trokšņainām un krāšņām parādēm.

PORTO SANTO
Ir daudz salu ar skaistām pludmalēm, bet Porto Santo ir pludmale ar salu! Pēdējā pludmales paradīze Eiropā, kur vēl nav iekļuvis masu tūrisms. Šeit ir zelta smilšu kalni, kas piederēs tikai Jums! Vēl nesen sala bija pazīstama tikai ceļotājiem, tā atrodas apm. 40 km attālumā no Madeiras ziemeļu krasta, tā ir 11 km gara, 7 km plata un tai ir apm. 4,5 tūkstoši iedzīvotāju, no kuriem apm. 3000 dzīvo Vila Baleirā, salas galvaspilsētā un tās vienīgajā pilsētā. Slavenākais Porto Santo iedzīvotājs bija Kristofers Kolumbs, kurš šeit pavadīja trīs gadus pirms ekspedīcijas uz Ameriku, un saskaņā ar leģendu šeit viņš satika savu mūža mīlestību. Pilsētā ir tipiska portugāļu arhitektūra ar baltām mājām un līkumainām ieliņām. Šeit ir daudz vietējo bāru un restorānu, kuros gatavo svaigas zivis un pasniedz vietējo vīnu. Visnozīmīgākās apskates vietas ir lieliska smaragda jūra un fantastiska pludmale, kas ir 9 kilometrus gara un stiepjas līdz Ponta Da Calheta. Aktīvās atpūtas cienītājiem ir sagatavots 18 bedrīšu golfa laukums.
MADERIA
Zaļais dārzs Atlantijas okeānā un mūžīgā pavasara zeme - šeit ir visdažādākie krāsainie ziedi, ainavas ar lieliskām klintīm un skaisti laika apstākļi visa gada garumā.
FUNŠALA
Madeiras galvaspilsēta ar skaistu ostu stiepjas no krasta līdz kalnam, uz kuru var pacelties ar trošu vagoniņu. Šeit tiek organizēti daudzi pasākumi: maijā Ziedu festivāls, karnevālu laikā - trokšņainas parādes, kā arī mākslīgo gaismu šovs Svētā Silvestra dienā. Te ir milzīgs skaits mājīgu krogu un restorānu, no kuriem visklimatiskākie atrodas pilsētas vecajā daļā, krāsaini tirgus laukumi, starp kuriem slavenākais ir Mercado dos Lavradores. Tur Jūs varat iegādāties eksotiskus augļus, oriģinālus apģērbus vai ar roku austus gobelēnus. Gleznainākā panorāma Funšalā vērojama no Pico dos Barcelos skatu laukuma.
ZIEDU SALA​

Ne bez iemesla Madeiras simbols ir strelīcija, tā sauktais “paradīzes putns”. Sala ir slavena ar saviem aromātiskajiem ziediem, kā arī dārziem ar tropu augiem, kas atrodas tikai šeit. Vispopulārākais no tiem - Madeiras Botāniskais dārzs Funšalā ar 2 tūkstošiem augu sugu.
LEVADI

Mežos paslēpti levadi - unikālie apūdeņošanas kanāli, ap kuriem radušies apm. 1400 km pārgājienu un pastaigu maršruti - tas ir viens no galvenajiem tūrisma objektiem. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt salu - gar Referta levadu atrodas eksotiskie aramlauki un banānu koku birzes, no tā Jūs varat apbrīnot slaveno Ērgļa klinti (Eagle Rock) - Penha d'Aguia un gleznaino Porto da Cruz ciematu; Rabacal levada maršrutā varēsiet apskatīt ūdenskritumu Risco, kaskādi “25 avoti” un UNESCO aizsargājamo senlaicīgo lauru mežu, kas atgādina dekorācijas no filmas “Juras laikmeta parks”.

Madeira Jums. Sala neapšaubāmi interesē dabas, arhitektūras, kā arī folkloras cienītājus. Ideāla vieta neaizmirstamam momentuzņēmumam ir Santana -skansens ar tradicionālām salmu jumta mājām, gleznainām Ribeira Da Janela klinšu formām un majestātiskajām klintīm ap Ponta Delgada un Sv. Georgija arku. Lai uzzinātu vairāk par salas vēsturi, Jums jāapmeklē lavas alas un San Vicente multimediju vulkāniskais centrs. Jāapstājas arī skaistajā Camara de Lobos - zvejnieku ciematā ar tradicionālo apbūvi, kura savulaik bija Vinstona Čērčila iecienītākā vieta, kā arī jāapmeklē Krištiano Ronaldo muzejs Funšalā. Noteikti uzkāpiet vienā no lielākajām klintīm Eiropā – Žirao (Girao) zemesragā un apbrīnojiet krāšņo panorāmas skatu, lejā nolaidīsieties ar toboganu - vītolu ragavām no Montē kalna, nobrauciet pa trošu ceļu virs Funšalas, izkāpiet uz vaļu meklēšanas reisu un papeldieties Porto Moniz dabiskajos lavas baseinos.

AKTĪVITĀTES
Patīkamais klimats un temperatūra, kas nav zemāka par 15 grādiem, veicina to, ka visa gada garumā šeit ir ideāli apstākļi sportam. Uz salas ir golfa laukumi Palheiro Golf un Santo da Serra, populārs ir paraglaidings, niršana, ekspedīcijas ar džipiem, ekskursijas ar velosipēdiem, vispirms uz leju no kalna, un, protams, pārgājieni - populārākais maršruts ved cauri trim Madeiras augstākajām virsotnēm: Pico do Areeiro, Pico das Torres un Pico Ruivo, kuras atrodas 1800 m virs jūras līmeņa.

MADEIRAS GARŠAS
Madeiras virtuves galvenais komponents ir tuncis vai espada (zobenzivs), kas izplatīta pie salas krastiem, no salas eksotisko augļu klāsta var apreibt: marakuja, mango, papaija, avokado, banāni tieši no plantācijas vai Monstera Deliciosa, tas ir, banāns-ananāss. Noteikti jāizmēģina tradicionālais ponča (poncha) - dzēriens no degvīna, kas izgatavots no cukurniedres, medus un svaigas citronu sulas, kā arī pazīstamā madeira - vīns, ko ražo tikai šeit jau vairāk nekā 200 gadus.

VARBŪT JĀDODAS UZ PLUDMALI?​
Uz salas ir divas smilšu pludmales - Machico un Kaljeta (Calheta), kas veidotas no Sahāras smiltīm. Tomēr dominē akmeņu un grants pludmales, ir arī peldvietas - platformas, kas paredzētas pieejai okeānam un mākslīgās terases ar jūras ūdens baseiniem.

Vietējās ekskursijas:
Salas centrs
 — brauciens pa trošu ceļu virs Funšālas pilsētas jumtiem uz Montē kalnu. Ekskursijas: Dievmātes templis Montē kalnā, tropiskais dārzs ar Madeiras reliktiem un endēmiskajiem augiem. Gleznainais kalnu ceļš ved uz salas sirdi, kur no Eira do Serrado panorāmas terases var baudīt aizraujošu skatu uz kalnu aizām. Brauciens uz vientuļo ciematu, Mūķeņu ieleju, vietējā degustācija - liķieris ar kastaņu, šokolādes, marakujas garšu. Tālāk maršruts ved uz kalnu grēdas pusi, pie Camara de Lobos - tipisks zvejnieku ciemats, ar jauku ostu, Vinstona Čērčila iemīļoto vietu. Papildus: neprātīga nolaišanās pītās kamanās no Montē kalna (par papildu samaksu: 15 EUR/pers.). Pilnas dienas ekskursija. Cena - no apm. 83 EUR (ietver: pusdienas ar dzērieniem, ieeja apmeklētajos objektos, dzērienu degustācija, poļu gida pavadība); no viesnīcām uz austrumiem no salas - apm. 85 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 92 EUR.

Salas rietumi — unikāla iespēja izbaudīt neparastus skatus, piemēram, visaugstāko jūras krauju Eiropā - Cabo Girão. Šī tūre šķērso Ribeiras Bravas tipisko zvejnieku ciematu līdz Enkuemiada pārejai, no kuras, labvēlīgos laika apstākļos, var vērot ziemeļu un dienvidu krasta panorāmu. Brauciens cauri senajam lauru mežam (uz ko attiecas UNESCO patronāža) uz San Vicente gleznaino ciematu. San Vicente multimediju vulkāniskā centra apmeklējums. Brauciens pa ziemeļu piekrasti uz Porta Moniza populāro kūrortu un dabiskajiem lavas baseiniem. Brauciens caur brīnišķīgo “Madeiras tundru” vai Paul da Serra plato. Brauciens uz Madalena do Mar. Pilnas dienas ekskursija. Cena - no apm. 61 EUR (ietver: pusdienas ar dzērieniem, ieejas biļetes uz apmeklētajiem objektiem); no viesnīcām uz austrumiem no salas - apm. 67 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 71 EUR.

Salas austrumi — botāniskā dārza apmeklējums ar 2 tūkst. ziedu augu sugām, nelielu putnu voljēru un panorāmas skatu uz visu pilsētu. Uzbraukšana Pico do Arieiro - trešā lielākā Madeiras virsotne (1818 m v.j.m.), no kuras labos laika apstākļos var vērot salas vainagu un iespaidīgas kalnu ainavas. Brauciens cauri lielākajai Laurisilvas ielejai, kas noaugusi ar senu lauru mežu, uz Ribeiro Frio ciematu ar valsts foreļu audzētavu. Tradicionālo salmu kotedžu muzeja apmeklējums Santanas ciematā, Sv. Lorensa pussalas ainavas baudīšana, ar Ērgļa klints, Porto Santo salu, Desertas Islands un skrejceļa, ko atbalsta 180 kolonnas, panorāmas skatiem. Pilnas dienas ekskursija. Cena - no apm. 60 EUR (ietver: pusdienas ar dzērieniem, ieejas biļetes uz apmeklētajiem objektiem); no viesnīcām uz austrumiem no salas - apm. 65 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 76 EUR.

Fado un Madeiras folkloras vakars — vakariņas tradicionālajā restorānā ar vietējo virtuvi: espetada (gaļa uz grila) ar polentu (cepta kukurūzas biezputra), zupa, salāti, vārīti dārzeņi, deserts. Vakariņas kopā ar folkloras ansambļiem (dziesmas un dejas, tautas instrumenti) un pēc tam portugāļu fado dziesmu koncerts, ko izpilda viens no labākajiem salas dziedātājiem. Cena - no apm. 37 EUR (ietver: vakariņas ar dzērieniem); no viesnīcām uz austrumiem no salas - apm. 42 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 60 EUR.

Levadi — Madeira ir slavena ar saviem kanāliem, pa kuriem katrā salas stūrītī tiek piegādāts kalnu ūdens. Tie tika izveidoti jau pirmo portugāļu kolonizatoru laikos. Gar kanāliem izkārtoti vairāki dažādas sarežģītības gājēju maršruti. Līdzi jāņem: sporta apavi, apģērbi piemēroti laika apstākļiem, dzērieni un ēdiens. Cenas ietver transportu un angļu valodā runājoša kalnu gida apkalpošanu.

Rabacal Levada — līmenis: vidējs, apm. 13 km, pārgājiena laiks: apm. 4 stundas, maršruts: augstais Risco ūdenskritums un "25 avotu" kaskāde, kas sastāv no daudziem ūdenskritumiem, Laurissilva lauru meži, uz kuriem attiecas UNESCO patronāža. Cena - apm. 33 EUR; no viesnīcām salas austrumos - apm. 37 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 37 EUR.

Funšala — vizīte pilsētas tirdziņā, kur sastopami visas Madeiras iedzīvotāji. Atrodas Funšalas sirds centrā, piedāvājot vislabākos augļus, dārzeņus un ziedus uz salas, kā arī vietējos gastronomijas produktus un amatniecības izstrādājumus. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: ostas apkārtne, XV gadsimta katedrāle manuelino stilā, Madeiras parlamenta ēka, Sv. Lorensa citadele. Slavenās vīna darītavas „Old Blandy Wine Lodge” apmeklējums, iepazīstoties ar Madeiras vīna ražošanas procesu, kuram par savu unikālo garšu ir jāpateicas tā izturēšanai ozolkoka mucās. Degustācija. Brauciens uz Pico dos Barcelos skatu punktu (355 m v. j. m.), no kurienes var baudīt lielisku visas pilsētas panorāmu. Ekskursija ilgst pusi dienas. Cena - apm. 34 EUR (ietver: ieejas maksa, vīna degustācija, poļu valodā runājoša gida pakalpojumi); no viesnīcām uz austrumiem no salas - apm. 40 EUR, no rietumiem un ziemeļiem - apm. 60 EUR.

Levada do Furado — pārgājiens pa levadiem, unikālajiem apūdeņošanas kanāliem. Līmenis: vidējs, apm. 11 km, pārgājiena ilgums: apm. 5 h Maršruts sākas Ribeiro Frio Santana. Maršrutā ir lieliskas ieleju un salas virsotņu ainavas. Apstāšanās un pusdienas vecajā Herdade do Lombo das Faias fermā. Pārgājiena turpinājums pa Do Furado levadu, iespēja apbrīnot lauru meža endēmisko floru un faunu (tā saukto Laurisilvu). Pārgājiens beidzas ar nokāpšanu Portela ciematā. Jāvalkā piemērots apģērbs un pārgājiena apavi. Cena - apm. 43 EUR (ietver: transportu, poļu valodā runājoša gida pavadību, pusdienas fermā).

Vietējās ekskursijas — organizē vietējās ceļojumu aģentūras, ievērojot savus noteiktos noteikumus. Pastāv iespēja, ka maza interesentu skaita situācijā konkrēta ekskursija nenotiks.

PRAKTISKĀ INFORMĀCIJA:

Gids: tūristus apkalpo tūrisma operatora pārstāvis, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izlidošanas un uzturēšanās laikā, kā arī pieņemt vietējo ekskursiju pieteikumus.

Lidojuma laiks: Rīga-Funšala - apm. 5,5 h

Vietējais laiks: Latvijas laiks mīnus 2 stundas.

Valoda: portugāļu; var sazināties arī angļu valodā.

Salas galvaspilsēta: Madeira-Funšala

Spriegums: 220 V.

Valūta: eiro (EUR).

Cenas viesnīcā un restorānā: pusdienas - no 13 EUR, dzēriens - apm. 2 EUR, alus - apm. 2 EUR, vīns - apm. 4 EUR.

Transports: labi funkcionējošs un lēts (taksometri, vietējie autobusi).

Obligātais tūrisma nodoklis: Santa Krusas un Kaniko de Baksio (Canico de Baxio) apgabalos klienti, kas vecāki par 18 gadiem, tiek aplikti ar obligātu tūrisma nodokli: 5 EUR/tūre. Nodoklis tiek apmaksāts apmešanās laikā.

Pludmales: lielākā daļa akmeņainas vai grants, ieeja bez maksas; pludmales serviss (2 zviļņi + saulessargs) – apm. 12 EUR/diena.

Salas internetā: www.visitmadeira.pt

11.11.2021 - 18.11.2021
Cena no
635 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu