Speciālie piedāvājumi

Rīga - Kipra

THE BLUE IVY HOTEL & SUITES 4*
Jauna un stilā interesanta Protaras viesnīca, kas atrodas netālu no pludmales un kūrorta centra. Viesnīca ar mājīgiem numuriem, relaksējošu gaisotni un labu ēdināšanu. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai. no 722 € no cilv uz 8 naktīm,-brokastis un vakariņas.

AKTEA BEACH VILLAGE 4*
Moderna un mājīga apartamentu viesnīca Aijanapā – atrodas pie glezna un nomaļa līča, netālu no zeltaino smilšu pludmalēm un restorāniem, veikaliem, bāriem pie tām. Apmetoties šajā viesnīcā, tūristi iemantos klusumu un netraucētību, tomēr, ja rodas vēlme – arī iespēju izbaudīt netālā populārā kūrorta trauksmaino un vilinošo dzīvi.
no 742 € no cilv uz 8 naktīm (BB-Tikai brokastis)

FAROS HOTEL 4*
Moderna viesnīca ar kompaktu teritoriju. Daudzveidīga ēdināšana. Viesnīca atrodas pastaigas attālumā no pilsētas centra, kuru raksturo restorānu, kafejnīcu, bāru, kā arī vilinošas vakara un nakts izklaides. Iesakām atpūtai ģimenēm un jauniešiem.
No 750 € no cilv uz 8 naktīm (BB-Tikai brokastis)

NISSIBLU BEACH RESORT 4*Pilnīgi jauna viesnīca, 2019. gada sezonas jaunums! Moderns dizains un plaši numuri. Atrodas slavenās Nissi Beach pludmales tuvumā, pastaigas attālumā no Aijanapas centra, kur daudz dažādu kafejnīcu, bāru, restorānu, suvenīrveikalu, kā arī izklaižu vietu. Iesakām ģimeņu un jauniešu atpūtai.No 870 € no cilv uz 8 naktīm (BB-Tikai brokastis) 


Lejupielādēt Aprakstu
Cena no
566 EUR

dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Seko mums:

Atpakal uz lapas augšu