Speciālie piedāvājumi

Kruīzs pa Kanāriju salām

Speciālie piedāvājumi

Kruīzs pa Kanāriju salām

Ceļojuma programma:

 1.diena (ceturtdiena): TENERIFE

Lidojums uz Reina Sofiju. Transfērs uz Santa Cruz De Tenerife ostu. Iekāpšana kruīza kuģī un iepazīšanās ar kapteini. Brīvais laiks uz klāja. Nokāpjot no klāja iepazīstieties ar Santa Cruz de Tenerife, lielākās salu pilsētas, apskates vietām. Tā centrā ir Plaza España un vecākā baznīca uz salas - Matriz de la Concepción un Calle Castillo. Nakšņošana.

2. diena (piektdiena) TENERIFE

Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmās vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 21:00 atstāj ostu un dodas uz La Palmu. Nakšņošana.

3. DIENA (sestdiena) LA PALMA

Ap 08:00, jūs ieradīsieties Santa Cruz De La Palma, burvīgajā La Palmas galvaspilsētā, kas ir slavena ar krāsainiem balkoniem un koloniālā tipa ķieģeļu mājām gar iepirkšanās ielu Calle O'Dal. Iesakam apskatīt Renaissance Plaza de España - 16. gadsimtu. Rātsnams un atklātā universitātes ēka. Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmās vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 19:00 atstāj ostu un dodas uz Lanzarotu. Nakšņošana

4. DIENA (svētdiena) LANSAROTE

Apmēram 11:00 iebrauksim Arrecife ostā, Lansārotes salas galvaspilsētā ar skaistu pilsētas pludmali un burvīgo Charco de San Ginés līci. Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmās vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 24:00 izbrauc no ostas un dodas uz Fuerteventuru. Nakšņošana.

5. DIENA (pirmdiena) FUERTEVENTURA

Aptuveni 15:00 iebrauksim Fuerteventuras galvaspilsētā Puerto Del Rosario, kur varat apmeklēt skaisto pludmali Playa Chica, tieši pie ostas, vai iepirkties lielajā Las Rotondas iepirkšanās centrā, vai apmeklējat Miguel de Múzeu muzeju. Unamuna, spāņu filozofs un rakstnieks. Pilsēta ir slavena arī ar savu skulptūru plein-air, kura eksponāti ir izkaisīti pa pilsētu un krāsainiem sienu gleznojumiem, no kuriem daži, šķiet, ir šķērsojuši vairāk nekā 400! Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmās vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 24:00 atstāj ostu un dodas uz Gran Kanāriju. Nakšņošana.

6. DIENA (otrdiena) GRAN KANĀRA

Iebraucot no plkst. 8:00 LAS PALMAS ostā, kas ir pulsējoša salas galvaspilsēta, atradīsiet Las Canteras smilšaino pludmali. Ir vērts apskatīt vecāko pilsētas rajonu Vegueta, kur var redzēt brīnišķīgo St. Anas katedrāli un Triana biznesa rajonu. Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmā vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 23:00 atstāj ostu un dodas uz La Gomera. Nakšņošana.

7. DIENA (trešdiena) LA GOMERA

Apmēram 9:00 iebraucam San SEBASTIÁN De La Gomera, burvīgajā salas galvaspilsētā ar nelielu pilsētas pludmali un Kanāriju stila ķieģeļu māju ierāmētām ielām, kur atrodas Kristofera Kolumba vēsturiskie pieminekļi un Kolumbu nams. Brīvais laiks uz klāja, dalība izklaides programmās vai izkāpšana no kuģa un dalība izvēles (papildus maksas) ekskursijās. Aptuveni 23:00 atstāj ostu un dodas uz Tenerifi. Nakšņošana

8. DIENA (ceturtdiena) TENERIFE

Apmēram 5:30 iebraucam ostā Santa Cruz De Tenerife. Dodamies uz Reina Sofijas lidostu. Lidojums uz Lietuvu.

12.12.2019 - 19.12.2019
Cena no
729 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 17:30
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu