#Dolomitisuperski#Alpi#kalnusleposana22#sleposanaalpos#Italija#rigasturisti#ValGardena#ortise#StCristina#Dolomitisuperski#Alpi#kalnusleposana22#sleposanaalpos#Italija#rigasturisti#ValGardena#ortise#StCristina

Slēpošana

Itālijā, Val Gardena, St.Cristina 25.02.-04.03.23.

Kalnu slēpošana Itālijā -  St. Cristina, Val Gardena

Datums: 25.03. – 04.03. 2023. (AVIO ceļojums uz 8 dienām, 6 dienas uz kalna)
Dzīvošana 3* viesnīca Hotel Christeinerhof- Villa Pallua , brok., vak.
Cena no  1277,00 EUR (atkarībā no istabas veida)

Ģimenes uzņēmums ar moderniem numuriņiem, netālu no pacēlāja.Hotelī ir neliels relaksācijas centrs ar somu pirti un tvaika vannām. Ir  apsildīta slēpju un zābaku novietne, bārs, lifts.
Tuvākais pacēlājs- savienojums uz Sella Ronda- 1km. Katras 15 min iet skibuss(pietura 100m).Viesnīcai ir savs šatlbusiņš.

Ir  pieejamas

divvietīgas standart istabas-  par cenu 1277,00 EUR/personai
divvietīgas superior istabas- par cenu  1382,00 EUR/personai

 

Dolomītu Alpi – slavens kalnu slēpošanas apgabals. Iespēja izbaudīt 1200 km trašu vienreizējo skaistumu. 

Sella Ronda – kalnu slēpošanas maratona „Dolomiti Superski” maršruts, kurš apvieno 4 kalnu slēpošanas kūrortus: Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia un Arabba. Pateicoties labi sagatavotām slēpošanas trasēm, lieliskām ainavām un kalnu restorāniem, slēpošana pa visām trasēm nav sports, bet izprieca – saldā dzīve jeb itāļu vārdiem runājot „dolce vita”.
Plašāka informācija www.dolomitisuperski.com (tālāk – Val de Fiemme/ Obereggen)
Itālijas virtuve ir viena no galvenajām šīs burvīgās zemes vērtībām. Šīs zemes iedzīvotāji mīl labi paēst un zina kā to darīt. Itālija ir gandrīz vienīgā valsts, kuras karavadonis kļuva slavens ne tik daudz ar uzvarām, kā ar dzīrēm. Izteiciens „Lukulla dzīres” ir kļuvusi par parunu.  
Val Gardena augstums ir aptuveni 1563 m, ir 77 pacēlāji, 175 km. nogāzes, diskotēkas, bāri, restorāni, veikali, slidotavas un peldbaseini. Ortisei ir iekštelpu tenisa un skvoša centrs, kā arī jāšanas skola un vietējās vēstures

Ieleja Val Gardena atrodas Dolomītos  starp kalnu grēdām ar  smailēm  Sassolungo, Sella, Chir un Shiliar, ielejas garums ir 15 kilometri. Daudzi slēpotāji iepazīšanos ar Itālijas kalnu nogāzēm sāk tieši no šejienes.
Val Gardena kūrorta ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir Dienvidtirole, Itālijas, Vācijas un Austrijas robežu krustpunktā. Šī slēpošanas zona sastāv no trim centriem:

Selva atrodas 1563 m augstumā virs jūras līmeņa;
St. Kristīna- 1428 m;
Ortisei- 1236 m.
Trases ir 175 km garas. Augstākā virsotne- Sassolungo (3181 m)"Garais akmens"

Val Gardena- slēpošanas kūrorts, kas ideāli piemērots ģimenēm. Šajā Alpu daļā ir diezgan lēzenas nogāzes un daudz izklaides, tāpēc kūrorts tiek uzskatīts par reģionu, kas lieliski piemērots atpūtai .  

Visas Val Gardena kūrorta nogāzes neatkarīgi no grūtības pakāpes ir lieliski sagatavotas . Tūristu atsauksmes apstiprina, ka pacēlāju sistēma kūrortā ir moderna, instruktori augsti profesionāli, nepieciešamības gadījumā strādā sniega lielgabali.

Plašs un nav garlaicīgs rajons "Alpe di Siusi", kuru izvēlas daudzi tūristi. Kilometri labiekārtotas dažādas grūtības pakāpes nogāzes, pacēlāji (krēsli, gondolas, tauvas) ir obligātas mūsdienu slēpošanas kūrorta sastāvdaļas.
St Cristina Valgardena.Šis gleznainais Alpu ciemats atrodas 1428 m augstumā. Pa labi no tā atrodas Ortisei, pa kreisi - Selva Gardena... Itāļi pamatoti apgalvo, ka vietējās ainavas ir "maigi romantiskas". 

37 km garās trases priecēs Santa Cristina Valgardena slēpotājus, kuri ar vienu no diviem pacēlājiem var nokļūt Monte Pana, plato ar maigām un vieglām nogāzēm, kas ir ideāli piemērotas iesācējiem. Profesionāļiem ir slavenā kausu nogāze Sassolungo...   Šīs trases ir "melnās" kategorijas, tas ir, paaugstinātas grūtības pakāpes.
Dienā tās ir dažādu grūtības pakāpju trases, bet vakaros- skaistas pilsētiņas ar veikaliņiem, bāriem, diskotekām. Viss, lai labi slēpotu un pēc tam labi atpūstos !

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    avio biļetes Rīga-Verona-Rīga (AirBaltic - Airbuss), ekonomiskā klase;
•    bagāža ar svaru līdz 20 kg un rokas bagāža līdz 8 kg;
•    lielgabarīta bagāžas (slēpošanas inventāra) pārvadāšana līdz 20 kg;
•    transfers Veronas lidosta - viesnīca -Veronas lidosta, tūrisma klases Iveco autobusā;
•    7 naktis 3*viesnīcā 2vietīgos numuros.
•    brokastis, vakariņas;
•    grupas vadītāja pakalpojumi latviešu/krievu valodā;
•   sauna un tvaika vannas

Ceļojuma cenā neietilpst:

  • veselības apdrošināšana;
  • ēdināšana lidmašīnā
  • pacēlāju karte;
  • slēpošanas inventāra īre un remonts;
  • piemaksa pa vienvietīgu numuru;
  • kūrorta tūrisma nodoklis no 14.g.v. 2,00 EUR/dienā

 

25.02.2023 - 05.02.2023
Cena no
1,277 EUR

-19 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu