Kruīzi

JAUNUMS!! Japānas un Taivānas kruīzs

Kruīzi

JAUNUMS!! Japānas un Taivānas kruīzs

Kruīzi

JAUNUMS!! Japānas un Taivānas kruīzs

Kruīzi

JAUNUMS!! Japānas un Taivānas kruīzs

Šis ir ceļojums tiem, kas grib redzēt vairāk un uzzināt vairāk! Kruīza kuģa maršruts ietver
tādas apskates vietas, kas parasti netiek piedāvātas ierindas ceļotājam.

Klusā Okeāna sala Austrumķīnas jūrā, ar rokām darināts zīds, melnās pērles...

1.diena -4.septembris 
Pulcēšanās Rīgas lidostā (laiks tiks precizēts). Izlidošana uz Tokiju ar pārsēšanos.  
    
2.diena -5.septembris 
 Ielidojam Tokijā. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta pēc lidojuma. Tie, kas vēlas var doties uz kādu suši restorānu un nagaršot īstu japāņu suši. Nakts viesnīcā.
     
3.diena -6.septembris
 Brokastis. Transfērs Jūs nogādās uz kuģi. Reģistrācija kruīzam. Pēc uzkāpšanas–kuģa iepazīšana. Jau 15:00 kuģis atiet no Tokijas. Brīvs laiks relaksācijai uz kuģa.  Vakariņas un koncerts.

4.diena. -7.septembris
Brokastis un rīta pelde vai brīdis fitnesa centrā. Jau ~14:00 kuģis pienāk Kobes kruīzu ostā un jau 15:00 sākas nokāpšana. Kobe ir Rīgas sadraudzības pilsēta. Ar sabiedrisko transportu dosimies uz Sakē muzeju. 
 Sakē - bezkrāsains, raudzēts stiprs alkoholisks dzēriens, ko gatavo no rīsiem. To dēvē arī par rīsu šņabi. Sakē ir saldens ar sausu pēcgaršu. izdzert tasīti tukšu ir nepieklājīgi, jo tā tiks piepildīta no jauna. Kad dzērienu vairs nevēlaties, apgrieziet tasīti otrādi.
 Var doties uz Himedži pili (~40 EUR). Tā ir ne tikai Japānas vislabākais piļu arhitektūras piemērs, bet arī lielākā un visvairāk apmeklētā pils Japānā. Komplekss sastāv no 83 ēkām un viduslaiku aizsardzības sistēmas. Pils tika uzcelta 14. gadsimtā, un vēlāk vairākkart paplašināta. Bojāta Otrā Pasaules kara bombardēšanas laikā. 1993.gadā to iekļāva UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā (viens no pirmajiem Japānas objektiem, kas iekļauts UNESCO sarakstā). 
     
Vakariņas, koncerts un dzīvā mūzika uz kuģa. Plkst. 22:00 kuģis atiet no Kobes.

5.diena -8.septembris
 Vēlās brokastis un laiks, ko variet veltīt sev. Pelde vai sauļošanās. Grāmatas lasīšana vai deju stundas, bibliotēka vai laiska atpūta. Pusdienas, launags un vakariņas. 
 Pēdējās renovācijas rezultātā šis tika izveidots kā elegants, izsmalcināts un prestižs kruīza kuģis. Baudiet to!

6.diena -9.septembris  
Brokastis un jau plkst. 07.00 kruīza kuģis noenkurosies AMAMI jeb „Lielajā AMAMI salā”, kas atrodas Austrumķīnas jūrā. Šo salu dēvē par „Austrumu Galapagu salām”. Te dzīvo vairāki endēmiskie dzīvnieki un viens no tiem ir Amami trusis, ko dažkārt pat dēvē par dzīvo fosīliju, jo tik sens un unikāls ir šis trusis. 
 Savulaik te piestāja Japānas konsuli pa ceļam uz Ķīnas Impēriju TAN. Šeit ir maigs klimats un rīsu ražu ievāc divas reizes gadā. Salas pamatieņēmumi ir lauksaimniecība –rīsi, cukurniedres un saldie kartupeļi. 
 Kuģis piedāvā fantastisku ekskursiju (papildus 73 EUR), kuras laikā redzēsiet ne tikai koraļļu rifu, un skaistu dabas ainavu, bet arī varēsiet iegādāties augstvērtīgu ar rokām darinātu zīdu un nogaršot šīs salas un arī Japānas īpašo dzērienu Shochu. Tas ir viens no populārākajiem alkoholiskajiem dzērieniem Japānā. Japānā ir daudz dažādu Shochu šķirņu un zīmolu –it īpaši dažādās salās. 
Līdz 13:00 atgriežamies uz kuģa. Pusdienas. Relaksācija baseinos. Vakariņas un koncerts.      

7.diena -10.septembris
 Laiks sev! Vēlas brokastis un relaksācija. Varbūt laiks doties uz SPA centru? Jau 14:30 kuģis piestāj Ishigaki salā.   Vairāk ka pirms simts gadiem Kokichi Mikimoto sapnī redzēja skaistu sievieti ar krāšņām pērļu virtenēm un viņš šajā salā sāka audzēt austeres. Tā bija vesela revolūcija un pasaulē pirmā mākslīgo pērļu iegūšana. Viņš ne tikai apguva visu, kas saistīts ar pērļu audzēšanu, bet arī rada iespēju, kā izaudzēt perfekti apaļas pērles. Pēc 100 gadiem Mikimoto pērles joprojām ir vieni no pasaules atzītākajiem dārgakmeņiem, kurus sevišķi ciena dēļ to neparastā mirdzuma.
 Var doties kuģa piedāvātās ekskursijās ar folkloras centra apmeklējumu, observatorijas skatu paltformu, relaksāciju Teketomi salā un iepirkšanās centra apmeklējumu(cenas tiks precizētas) vai diena peldei tirkīzzilos piekrastes ūdeņos un laiskošanās baltās smiltiņās. Kuģis piestāj pie centra un var doties pastaigā vai ļauties iepirkšanās priekiem... 
     
8.diena -11.septembris
Agras brokastis. Jau 09:00 no rīta nokāpjam no kuģa Taivānā. Kuģis ienāk otrajā lielākajā ostā Taivānā. Ekskursija Taipejā (~100 $). Noteikti jāredz Taipei 101 ēku, kas simbolizē bambusu un 5 gadus bija augstākā ēka pasaulē (2004.-2009) līdz uzcēla  Burj Khalifa Dubaijā. Tempļi, augstceltnes, sardzes maiņa un daudz cita pārsteidzoša šajā miljonu pilsētā. Nacionālais muzejs– iespaidīga ēka, kas glabā, iespējams, labāko ķīniešu mākslas kolekciju pasaulē, tai skaitā Pekinas Aizliegtās pilsētas dārgumus, kurus 1949.gadā no kontinenta izveda kapitālistiskās Ķīnas valdība.
 Taivānā ir plašas iegādāties dažādas tējas – īpaši garšīgas ir šeit audzētās oolong tējas. Aptuveni 20% no pasaulē nopērkamās oolong nāk tieši no Taivānas. Uzskata, ka īpašo augšanas apstākļu dēļ tās ir vienas no labākajām tējām pasaulē.
 Jau 15:00 būsim atpakaļ, lai dotos pusdienās un jau 16:00 kuģis ateit no ostas. Vakarā laiks baudīt vakara koncertu un izsmalcināto itāļu maltīti. Pēc koncerta laiks dejām vai kazino.

9.diena -12.septembris
Vēlās brokastis uz kuģa. Rīta peldes vai sporta zāle. Plkst. 14:00 kuģis pienāks NAHA (Japāna). Šajā salā dzīvo visvairāk simtgadnieku pasaulē! 
 Osta atrodas ~20 minūšu pastaigas attālumā no vecpilsētas. Slavenie japāņu dārzi. Savulaik te bija Rjukju karaliste. Skatāmas tā laika pilis un skaists dārzs. ŠŪRI PILS bija ne tikai karaļu mītne un politiskās un militārās kontroles pamats, bet arī vietējo iedzīvotāju reliģiskais patvērums, jo savulaik pilī bija 10 svētnīcas. Šikina dārzi atrodas pils dienvidu pusē. Tamauduna –viens no trim karalistes mauzolejiem.
 Interesanti, ka KARATE radās tieši šeit, pēc Ryukyu karaļvalsts pavēles, kas noteica, ka katram zemniekam ir jāprot sevi aizstāvēt no jebkāda veida briesmām. Vēlāk, kad Ryukyu Karalisti okupēja Japāna –Ryukyu kļuva par musdienās zināmo Okinavu.
       

10.diena -13.septembris
Brokastis. Ja no rīta dosieties uz pilsētu pēc kādiem suvenīriem vai fotomirkļiem esiet atpakaļ līdz 10:30, jo jau 11:30 kuģis atiet no krasta. Diena sev. Pēc vairāku dienu eskkursijām laiks atpūsties. Pusdienas dodieties baudīt uz A la carte restorānu. Baudiet dzīvi! Vakarā dejas, koncerts, vakariņas... 
       

11.diena -14.septembris
Vēlās brokastis. Atpūta jūrā. Relaksācija, SPA vai citas izklaides savis palutināšanai. 

12.diena -15.septembris
Agras brokastis. Kuģis jau 08:00 piestāj Yokkaichi ostā un mēs turpinām iepazīt Japānu.  Kuģis piedāvā labas ekskursijas uz svētnīcām, nindzas muzeju un pilīm. Atliek vien izvēlēties. Jau 17:00 kuģis atiet no ostas.

13.diena -16.septembris
Brokastis. Transfērs uz viesnīcu Tokijā.
Tie, kas vēlas var patstāvīgi iepazīt šo daudzveidīgo metropoli. Pārējiem piedāvājam maksas ekskursiju (~98 EUR) Tokijā ~4 stundas. Apmeklēsim iekoptos dārzus, kas grezno Imperatora pils kompleksa teritoriju. Redzēsim Asakusa templi, kas ir Tokijas krāšnākais budistu templis. Vakarā ar sabiedrisko transportu skatīsim Tokijas izklaižu un iepirkšanās rajonu, kas raksturo Japānas sabiedrību. Nakts viesnīcā. 

14.diena -17.septembris
Brokastis. Tsukiji zivju tirgus, kur ik dienu pārdod ap 2000 tonnu zivju un jūras velšu. Milzīga teritorija, kas atvēlēta gan milzu tunčiem, gan jūras dzīvībām.  Dosimies turp kopā ar sabiedrisko transportu. Vakarā Tokijas tehnoloģiju rajons. Varbūt kādu japāņu ražoto fotoaparātu iegādāties tieši šeit? Nakts viesnīcā. 

15.diena -18.septembris
Brokastis. Tokijas iepazīšana. Pārvietošanās ar sabiedrisko transportu. Izbrauciens ar kuģīti, kas ļauj Tokiju iepazīt pilnīgi no citas puses. Modernā arhitektūra. Iespaidīga auto muzeja apmeklējums. Tie, kas vēlas var doties maksas ekskursijā uz Fudzi kalnu. Fudži kalns ir augstākais Japānā. Tas slejas 3650 metru augstumā. Mēs to zinām kā Fudzijama. Fudži ir viens no Japānas trim svētajiem kalniem. Tas bieži attēlots japāņu mākslā, un ir arī viens no slavenākajiem vulkāniem pasaulē. Ja gadās skaidrs laiks, kalnu var redzēt no 100 kilometru attālās Tokijas. Fudži vulkāns pēdējo reizi izvirdis 1707. gadā, kad tā izmestie pelni apraka Tokiju. Pasakains skats uz to paveras visu gadu. Tas ir arī iecienīts svētceļnieku galamērķis. Nakts viesnīcā

16.diena -19.septembris
Brokastis. Laiks doties mājās. Brīvs rīts suvenīriem un dāvanām mājās palicējiem. Pievakarē transfērs uz lidostu. Lidojums Tokija –Rīga (ar pārsēšanos).

17.diena -20.septembris
Ielidojam Rīgā! 


Ceļojuma cena no 2680.00 EUR 


Lejupielādēt Aprakstu

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga –Tokija –Rīga (ar pārsēšanos)
Reģistrētā bagāža + rokas bagāža 
Viena vieta divvietīgā iekšējā kajītē
Grupas vadītāja pakalpojumi
Grupas transfēri: Tokijas lidosta –Tokijas viesnīca –Tokijas osta –Tokijas lidosta 
Pilna ēdināšana kruīza laikā –brokastis, pusdienas, launags un vakariņas
Baseini, burbļvannas un sporta centrs (obligāti ir sporta apavi)
Pilns ēdināšanas serviss kruīza laikā –bufetes restorāns un A la carte restorāns
Ūdens, tēja, kafija –brokastu laikā
Ik vakaru koncerts kuģa koncertzālē
Baseins, sporta zāle
3* viesnīca Tokijā –divvietīga izmitināšana
Papildus izmaksas:
Veselības apdrošināšana (tiem, kam ir Zelta kredītkartes, pajautājiet savās bankās, varbūt Jums tas jau ir iekļauts)
Kruīza servisa maksa jeb dzeramnaudas 100 EUR
Ekskursijas no kruīza kuģa –cenas tiks precizētas pēc klienta pieprasījuma
Ekskursija Tokijā (98 EUR) un Taipejā (~100 $)
Personīgie izdevumi; ieejas maksa muzejos un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā 
dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. 
Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas vismaz 50 EUR apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem - gidiem un šoferiem
Obligāta ir piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu –cena tiek pieprasīta pēc pasūtījuma saņemšanas no pakalpojuma sniedzējiem
LR nepilsoņiem nepieciešama vīza ~ 60 EUR
Himeidži pils ~40 EUR
Kajīte ar logu vai ar balkonu

SVARĪGI!
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

03.09.2018 - 17.09.2018
Cena no
2,680 EUR

15 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu