Kruīzi

Apceļo bagātākās arābu valstis ar kruīza kuģi MSC Splendida

ARĀBU EMIRĀTI– DUBAIJA UN ABŪ DABĪ, KATARA, BAHREINA
ar KRUĪZA KUĢI 

Apvienotie Arābu Emirāti jeb pieskāriens rītdienai! Smalka un dārga arhitektūra –cilvēka radīts brīnums. Tuksnesis un skaistie dārzi. Pasaules bagātākā valsts –KATARA. Reta iespēja apmeklēt BAHREINU.
       
1.diena -23.marts 
Pulcēšanās Rīgas lidostā –laiks tiks precizēts. Lidojumā der tikai LR pilsoņa pase, kas derīga vismaz līdz 2019.gada 2.oktobrim.  

2.diena -24.marts 
Ielidojam Abū Dabī. Robežas šķērsošana un bagāžas saņemšana.  Dodamies uz 4 * viesnīcu. 
No rīta brokastis. Pēc brokastīm brīvais laiks Abū Dabī –pastaiga pa promenādi, mirlis iepirkšanās priekiem un laiks uz kuģi! 
Dodamies uz kuģi. Reģistrācija kuģī. Pusdienas, launags un vakariņas uz kuģa. Koncerts, baseini, burbuļvannas, ūdens slīdkalniņi un citas aktivitātes Jūsu labsajūtai.
Ja nolemsiet doties iepirkties uz Abū Dabī –esat līdz 22.00 atpakaļ, jo jau plkst 23:00 kuģis atiet no ostas. 
 
3.diena -25.marts
Brokastis uz kuģa. Jau plkst. 9:oo ierodamies Sir bani Yas salā, kas pieder Apvienotajiem Arābu Emirātiem un ir rezervēta īpaši MSC viesiem. Pēdējos 40 gadus šo salu veido par „Arābu savvaļas dabas parku”. Tuksnešainā daba ir apzaļumota.
MSC Cruises ir pilnveidojusi šo galamērķi kopā ar Abū Dabī ostas pārvaldi. MSC Cruises viesiem tiek nodrošināta ekskluzīva piekļuve tropiskai pludmalei.  Te ir iespēja lieliskai brīvdienu atpūtai zem simtiem palmu koku, vairāk nekā 2000 sauļošanās krēslos pludmalē, kuru klāj 36 000 kv.m smalkas zelta smiltis. Papildus tiek piedāvāts apmeklēt  Safari –dzīvnieku parku ( ~50 EUR) un tad: uz pludmali! Plkst.16:00 jābūt atpakaļ uz kuģa, jo jau 17:oo izbraucam no ostas.

4.diena -26.marts
Diena jūrā, kad varat sauļoties, sportot, peldēties un baudīt atpūtu. Diena Arābu jeb Persijas līcī.   Koncerts. Šajā dienā kuģis piedāvā saviem viesiem papildus izklaides. Relaksācija un kuģa iepazīšana. Baseini, burbuļvannas. Pusdienas un vakariņas. Gan pusdienas, gan vakariņas varat ieturēt A la karte vai bufetes restorānā. 
Uz kuģa ir F 1 simulators, kas ļauj virtuāli izbraukt jebkuru F1 trasi. Pēcpusdienas tēja un atpūta, lai vakarā dotos uz koncertiem, A la carte vakariņām un dejām...

5.diena. -27.marts
Brokastis uz kuģa. Jau 8.00 kruīza kuģis noenkurosies Bahreinā. Vietas, ko būtu vērts redzēt: Tirgus, Siyadi nams, Al-Khamis mošeja, Bahreinas forts, Pērļu zvejas muzejs, Aradas forts, Karaļa Fahada dambis, Naftas urbums Nr.1, Al-Jasra nams, Naftas muzejs, F1 sacīkstes.
Atgriežamies uz kuģa savlaicīgi. Vakariņas kādā no kuģa restorāniem. Vakara koncerts un izklaides. Pēc pusnakts izbraucam no ostas.
   
6.diena -28.marts
Brokastis. Un jau 8:oo no rīta laiks nākamajai šā reģiona valstij: Katara –Doha. Katara ir pasaules bagātākā valsts un vienu dienu mēs tajā pavadīsim. Pateicoties bagātīgajām naftas atradnēm, Katarā ir panākts augsts labklājības līmenis. Apzaļumoti tuksneši, mākslīgi veidotas salas un moderni tirdzniecības centri, sporta halles. Apbrīnas vērta ir mākslīgi uzbērta sala -  Kataras pērle. Skaista  promenāde Dohas Corniche, Emīra pils, Islāma kultūras centrs un Islāma Mākslas muzejs ir tikai daļa no Kataras vērtībām. Krāšņākais tirdzniecības centrs ir Villagio, kura interjers veidots pēc Venēcijas  parauga - ar kanālu, kur var pavizināties gondolā. Vērts ir iegriezties tirgū, kur muzicē beduīni un ir daudz nelielu kafejnīcu. Kataras tuksnesis, Persijas jūra un Iekšzemes jūra atrodas pie robežas ar Saūda Arābiju. Esat līdz 17:oo atpakaļ, jo jau 18:oo kuģis atiet no ostas. 

7.diena -29.marts
Brokastis. Plkst.9:00 iebraucam Dubaijā. Satiekamies ar gidu un dodamies Dubaijas iepazīšanas ekskursijā (50 EUR).. Pārsteigumiem bagātā un mūžam mainīgā Dubaija, kur mūsdienu arhitektūras brīnumi atrodas vietā, kur vēl tikai pirms 50 gadiem atradās necils zvejnieku ciematiņš. Tagad tā ir pasaules metropole un Tuvo Austrumu finanšu centrs. Iepazīsim slavenākās Dubaijas vietas. Emirātu Mols, kur skatāma slidotava, slēpošanas trase un pingvīnu šovi. Dubaijas brīnumu lauks jeb Skaistais ziedu dārzs.  Atgriežamies uz kuģa –vakariņas, koncerts, dejas.

8.diena -30.marts
 Brokastis.  Brīva diena. Tiem, kas vēlas, tiek piedāvāta ekskursija dienas pirmajā daļā (25 EUR)  ar grupas vadītāju. 
 Lai dotos ekskursijā, tiekamies plkst. 9:00 un dodamies uz Dubajas muzeju -Al Fahidi fortu. Pirmie nocietinājumi te bija jau 1799.g., bet cietoksnis šadā izskatā tika veidots 1878.g.un ir vecākā arhitektūras ēka, kas Dubaijā ir saglabāta. Te ir atradies gan cietoksnis, gan cietums. 
Dubaijas tirdzniecības pilsētas tirgi: Tekstilizstrādājumu, Garšvielu un Zelta tirgi. Izbrauciens ar tradicionālo laivu –ABRU. Pēc tam ar metro dodamies uz Dubaijas molu.   Ceļā uz molu labi var redzēt visu jaunāko arhitektūru. Baudīsim strūklaku šovu, kam līdzīga nav nekur pasaulē, jo ik 30 minūtes ir cits šovs, cita mūzika un cita gaismu spēle!!! 
Uzbrauksim pasaulē augstākajā ēkā - 124. un 125.stāvā ( par papildus maksu). Pati 828 metri augstā ēka veidota tuksneša lillijas formā un ir fantastisks arhitekta Adriana Smita domas lidojums. Pēc ekskursijas brīvais laiks –iepirkšanās, akvārija apmeklējums. Atgriešanās uz kuģa individuāli. 

 9.diena -31.marts
 Brīva diena Dubaijā. Brīvais laiks iepirkšanās priekiem, var doties uz kādu no pludmalēm vai izstaigāt Palmas salu, kur ir ļoti daudz dažādas izklaides.  Esiet atpakaļ līdz 22:00 , jo jau 23:oo kuģis atiet no ostas.  

10.diena -1.aprīlis
 Agri no rīta iebraucam Abū Dabī. Brokastis. Nokāpjam no kuģa. Abū Dabī –Arābu Emirātu galvaspilsētā. Ekskursija Apvienoto Arābu Emirātu bagātākajā emirātā.  Šobrīd šeit tiek radīti aizvien jauni projekti. Ne velti to iesaukuši par Arābijas dārgakmeni. Apbrīnojamā Šeikha Zayed mošeja, kas pamatoti ir viena no skaistākajām mošejām pasaulē. Apmeklēsim dateļu tirgu, kas noteikti patiks ikvienam saldumu cienītājam. 
 Ekskursija Abū Dabī un izbrauciens uz tuksnesi, kas ir viena no skaistākajām ekskursijām AAE. Tuksnesis šeit ir īpaši skaists. Vēlu vakarā esam lidostā un reģistrējamies lidojumam Abū Dabī –Stambula.


Ceļojuma cena vienai personai dzīvojot attiecīgās kategorijas divvietīgā kajītē: 

Kajīte bez loga (iekšējā) 1580.00 EUR
Kajīte ar logu  1730.00 EUR
Kajīte ar balkonu 1830.00 EUR


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojuma cenā iekļauts:
Lidojums Rīga –Stambula –Abū Dabī –Stambula –Rīga
Lidostu nodokļi
1 nakts divvietīgā istabiņā Abū Dabī 4* viesnīcā ar brokastīm
Grupas vadītāja pakalpojumi
ĒDINĀŠANA VISAS DIENAS GARUMĀ: izsmalcināta ēdienu daudzveidība katrai gaumei;
DZĒRIENI:  zviedru galdā, kas pieejami no dzērienu automātiem (ūdens, tēja, kafija)
SVĒTKU VAKARIŅAS: īpaša ēdienkarte neaizmirstamam “GALA” vakaram;
Iikvakara krāšņais muzikālais šovs koncertāzālē, kas sēdvietu skaita ziņā ir lielāka par Kongresu Namu
Katru dienu saņemsiet informāciju par visām uz kuģa organizētajām aktivitātēm;
Trenažieru zāle, mini golfs, āra skrejceliņš, teniss un galda teniss, āra baseini un burbuļvannas.

 

Papildus izmaksas:
Ekskursiju programma 200 eur 
Pasaulē augstākās ēkas apmeklējums sākot no 199 AED (~50 EUR)
Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
Kruīza obligātās dzeramnaudas 80 EUR (par visu kruīza periodu 8 naktis / 9 dienas)
Visi atspirdzinošie un alkoholiskie dzērieni a la carte restorānos un bāros
Skaistumkopšanas salona pakalpojumi uz kuģa
Ķīmiskā tīrīšana uz kuģa
Personīgie izdevumi; ieejas maksa muzejos un apskates objektos, dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas vismaz 50 EUR apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem - gidiem un šoferiem Omānā un Arābu Emirātos. 
ĻOTI SVARĪGI! Ceļojuma programma var tikt mainīta, atstājot nemainīgus apskatāmos objektus. Pasē nedrīkst būt zīmogs par to, ka esat apmeklējuši Izraēlu. LR pilsoņa pasei jābūt derīgai 6 mēneši pēc atgriešanās datuma. 
 Pases, kas izdotas līdz 2007.gada 19.novembrim (beztermiņa un uz 50 gadiem izdotās), nav derīgas ceļošanai!
  Kuģis Splendida ir Fantāzijas klases kuģis. 
Uz kuģa ir 5 restorāni, 13 dažādi bāri (10 tematiskie bāri, 3 āra bāri pie baseiniem); Duty-free veikali, iepirkšanās galerija; Bibliotēka, kāršu istaba, cigāru istaba, koferenču telpa, interneta kafe, videospēļu istaba; Skriešanas celiņš, fitnesa centrs (sporta zāle, aerobika, joga), skvošs, tenisa korti, basketbola laukums; 5 peldbaseini (no kuriem viens ar nobīdāmo stikla jumtu, viens Yacht Club zonā), 12 burbuļvannas; Kazino, teātris (1603 sēdvietas), diskotēka, mākslas galerija, 4D kino, brīvdabas kino, F1 simulators; SPA komplekss, masāžas, sauna, turku pirts, skaistumkopšanas salons, frizētava, aromterapija. 
MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem. Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz mūsu kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti. 

Cena no
1,580 EUR

dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu