Čārteri

TURCIJA. LIDOJUMI UZ BODRUMU.

Čārteri

TURCIJA. LIDOJUMI UZ BODRUMU.

Čārteri

TURCIJA. LIDOJUMI UZ BODRUMU.

Tas ir viens no populārākajiem un ekskluzīvākajiem Turcijas kūrortiem, kas pazīstams ar savu naktsdzīvi un vienu no lielākajām Egejas jūras jahtu ostām, kā arī ostu, no kuras katru dienu izbrauc prāmji uz Grieķijas salām: Kosu vai Rodes salu. Bodruma nav līdzīga citām Turcijas kūrorta vietām - ainavas dēļ, kā arī šīs vietas neparasta rakstura dēļ. Turku un grieķu ietekmes nevienā citā vietā tik ļoti nesasaucās un neiekļaujas viena otrā.

Tikai šajā Turcijas daļā var redzēt kalnus ar baltiem namiem, olīvu audzēm, veciem vīriešiem, kas ceļo pa ēzeļiem, kalnu ciemiem, kas līdzīgi grieķu ciemiem. Pat minaretes, kas paceļās virs mošejām šķiet draudzīgākas. Bodruma ir Grieķijas brīvības kombinācija ar turku viesmīlību, kas arī būtiski ietekmēja reģionālās virtuves ēdienus. Šai 32 tūkstošu iedzīvotāju pilsētai ir bagāta vēsture, kuras pēdas atrodamas katrā solī. Bodrumu senos laikos sauca par Halikarnasu, un tieši šeit atrodas Mauzolejs, kas tiek attiecināts uz septiņiem pasaules brīnumiem. Šeit dzimis Herodots - "vēstures tēvs", kurš pirmais uzrakstīja pasaules vēsturi. Pilsētas centrā atrodas varena sv. Pētera pils, cietoksnis, ko būvēja bruņinieki-jonīti (krustneši) XV gadsimtā. Bodruma ir arī jautrības un izklaides pilsēta. Centrā ir vairāki bāri, krogi un diskotēkas, kur varat dejot un jautri pavadīt laiku līdz pašam rītam. Šeit visi atradīs kaut ko sev. Ir džeza klubi ar dziedātājiem, ir krogi, kuros spēlē tikai 80. gadu mūzika, ir mūsdienīgas diskotēkas ar lāzera šovu, piemēram, slavenā Halikarnasa, ir klubi, kuros tiek atskaņota tikai turku dzīvā mūzika, kā arī katamarāna ir diskotēka, kas katru nakti dodas kruīzā pa līci, un, dejot brīvā dabā, jūs varat apbrīnot skaisti apgaismoto pilsētu. Pārvietošanu no ostas uz katamarānu veic ar motorlaivām, kas ir papildus izklaide. Bodruma ir piemērots visiem. Labas klases viesnīcas atrodas klusās vietās, labiekārtotos dārzos, kas veicina ģimenes atpūtu. Tūristiem, kas vēlas redzēt dažādus senatnes vēsturiskos pieminekļus ir lieliskas ekskursijas uz Efeju, Pamukkali un lidojumu uz Kosu. Tiem, kas mīl izklaidi, gaida daudzas fantastiskas vietas pilsētas centrā.

VIETĒJĀS EKSKURSIJAS:

Zilais brauciens — atklāt noslēpumainas līčus un iegremdēties kopējā relaksācijā. Burāšana pa skaistākajām Egejas jūras līča vietām ir viena no populārākajām ekskursijām, bez kuras atpūta Turcijā būtu nepilnīga! Vienkārši pilnīga relaksācija. Maršruts: apm. 9.00 - transfers no viesnīcas uz jahtu piestātni, atiešanas laiks plkst. 9.30, apm. 10.30 - noenkurošanās pirmajā pieturā: Aquarium Bay. Atpūtas laiks, peldēšana un sauļošanās. Apm. 12.00 - noenkurošanās otrajā pieturā: Harentana Bay (apmēram 1,5 stundas). Pusdienas zviedru galda formā: grilēti ēdieni, salāti, rīsi vai makaroni, dzērieni, apm. 14.00 - trešā pietura - Camel Beach. Peldēšanās un sauļošanās laiks. Īsas apstāšanās burvīgās līcī, apm. 15.00 - noenkurošanās pēdējā pieturā, laiks atpūtai, peldēšanai un sauļošanai, apm. 17.00 - atgriešanās jahtu ostā Bodrumā. Piezīmes: ap Bodrumu ir daudz skaistu līci, tādēļ pēc Klientu pieprasījuma var būt arī citas pieturas. Jums vajadzētu ņemt cepuri, peldkostīmu, dvieli un sauļošanās krēmu, kameru. Cena - apm. 39 EUR.

Daljana Tūre — atklāt turku Amazoni! Ceļš, ko noēno aromātiskie vīraka koki, ved uz Daljana ciematu. Augstā klintī, upes līklocī, virs burvīgās senās ostas pilsētas Kaunos, ir greznas kapenes, kas izgrieztas klintī. Daljanas upesdelta ar zeltainu, smilšu pludmali pie tās grīvas ir dabas rezervāts un cietoksnis Karetta-Karetta ar jūras bruņurupučiem, kā arī zilā krabjiem. Maršruts: ceļojums uz mazo Daljanas apgabalu plašās deltas centrā, kas ir viens no nedaudzajiem saglabātajiem paradīzēm ar dabas skaistumu un interesantu vēsturi. Pa ceļam Gokovas pārtraukums, laiks fotografēšanai no novērošanas klāja.Tad turpiniet ceļojumu un apmeklējiet seno Kauno drupas. Pilsēta tika dibināta apm. IX gs. p.m.ē. Toreiz tā bija Vidusjūras ostas pilsēta, taču gadsimtiem gaitā to atdalījano no jūras Daljanas upes un šodien to no jūras atdala vairāki kilometri. Kaunosa ir slavena ar karaļu kapenēm, kas ir izcirstas akmenī. Tās iedzīvotāji ticēja augšāmcelšainai un lika kapenēs pārtiku, naudu, rotaslietas un citus vērtīgos priekšmetus, kas vēlāk tika nozagti viņu kapos.Tad laivu brauciens un dubļu pirts Daljanā. Tālāk maršrutā skaista, smilšaina Iztuzu pludmale, kas ir 7 km gara, ir viena no pēdējām Karetta-Karetta bruņurupuču ligzdošanas teritorijām, kuri ir apdraudēti un tiek aizsargāti. No maija līdz oktobrim bruņurupuči šeit dēj savas olas, rūpējas par tām, lai galu galā tie varētu ņemt savus bērnus bruņurupučus līdz jūrā. Cena - apm. 52 EUR.

Efesa - Afrodizija - Pamukkale (2 dienas) — brīnišķīgs ceļojums senatnē, apmeklējot slaveno Efesu, Aphrodiziju - mīlestības dievietes kulta centru, kā arī daba brīnumu, tas ir, neparastās baltas terases Pamukkale. Pastaigājoties ar ceļvedi, senās Efesas ielās, vecās Romas provinces galvaspilsētā, jūs varat apbrīnot tādas skaistas ēkas kā Odeonu, Celsa bibliotēku, Hadrijas templi, Traianas strūklaku un Lielo teātri. Teātrim bija 25 tūkstoši vietu, šeit svētais Pāvils sludināja sprediķus Efesiešiem. Šobrīd teātrī tiek svinēti vietējie pavasara svētki. Garīgais iespaids ir vizīte Koresusa kalnā Dievmātes namā. Afrodizija ir viena no vecākajām svētajām vietām Turcijā, senās mātes dieviete, kas salīdzināta ar grieķu Afrodīti. Tieši šeit, pateicoties dārgā marmora bagātīgām atradnēm, bija slavena skulpturālā skola. Pilsētas lepnums bija monumentāls Afrodītes templis, kas vēlāk kļuva par kristīgo baziliku. Ir arī vērts redzēt Lielā teātra drupas, stadionu un citus objektus, kā arī apmeklēt muzeju. Pamukkale, pirmkārt, ir dabas brīnums. Avoti, kas izplūst no augsnes ar 36,5 ° C temperatūras plūsmu no 100 metru augstuma, veidojot kaļķainās kaskādes un baseinus. Ir krēmveida stalaktīdi, kas rodas, kad ūdeni izlist no baseiniem. Pastaigas pa baltām terasēm, kuru laikā varat apbrīnot skaistus skatus. Maršruts: 1. diena Izlidošana no Bodruma Selčukas virzienā, ceļā uz Bafas ezeru un Artemīdes templi. Tālāk programmā ir Efesas muzejs un Sv. Jaunavas Mājai. Tad apmeklējiet Efesu, kuras ieeja sakas senajā pilsētā caur augšējiem vārtiem. Afrodisijā apmeklējiet vietējo muzeju Tetrapilonu, Afrodītes templi, stadionu un teātri. Atgriezieties viesnīcā Pamukkale. 2. diena Brokastis. Apm. 8.30 brauciens uz Hierapoli. Ekskursijas: teātris, Apollona templis, bazilika, senā agora (tirgus). Šeit ir arī lielākā Anatolijas senā nekropole. Brīvs laiks uz Pamukkalnes terasēm. Cena - apm. 135 EUR.

Efesa — Vislabāk saglabājušās senās Turcijas pilsētas apmeklēsana garantē neizdzēšamu iespaidu vēstures un mākslas mīļotājiem. Sajūtieties kā senās pilsētas iedzīvotājs. Ieeja caur Magnēsija vārtiem ir skaists ceļojuma sākums. Pastaigājoties ar ceļvedi, senās Efesas ielās, vecās Romas provinces galvaspilsētā, jūs varat apbrīnot tādas skaistas ēkas kā Odeonu, Celsa bibliotēku, Hadrijas templi, Traianas strūklaku un Lielo teātri. Teātrim bija 25 tūkstoši vietu, šeit svētais Pāvils sludināja sprediķus Efesiešiem. Šobrīd teātrī tiek svinēti vietējie pavasara svētki. Garīgais iespaids ir vizīte Koresusa kalnā Dievmātes namā. Kad šeit tika atvērta kapela, izrādījās, ka tā tika uzcelta uz tā nama pamatnes, kurā Dievmāte droši vien dzīvoja savas dzīves beigās. Šī ir nozīmīga svētceļnieku vieta, to apmeklēja arī Jānis Pāvils II. Maršruts: brauciens uz Selčuku, pa ceļam ir gleznainais Bafas ezers un Artemīdes templja drupas. Turpinājumā ceļš ved uz Efesas muzeju un Sv. Jaunavas māju, kas atrodas Korresus kalnā. Tad apmeklējiet Efesu, kuras ieieja sākās senajā pilsētā caur augšējiem vārtiem. Atgriezties uz Bodrumu. Piezīmes: vizītes laikā ir ilgas pastaigas pa bezceļu teritorijām. Cena - apm. 62 EUR.

Grieķijas Kosas sala — 2 valstis vienā atvaļinājumā? Nav problēmu! Iepazīstiet skaisto Grieķijas Kosas salu, kas atrodas tikai 25 km attālumā no Bodrumas! Šī Grieķijas sala, kas ir piepildīta ar relaksējošu atmosfēru, ietver pludmales, pieminekļus un skaisto galvaspilsetu ar tādu pašu nosaukumu. Šo pilsētu ir iemīļojuši tūristi,tā ietver brīnišķīgos krodziņus un gleznaino vecpilsētu. Ir laba piejūras promenāde ar palmām, liels skaits veikalu un kafejnīcu. Ir vērts apmeklēt arheoloģijas muzeju, lai redzētu vecāko pltāna koku Eiropā, pie kura Hipokrāts pats lasīja lekcijas. Brīvais laiks, lai apskatītos vēstures piemineklus vai iepirkties. Cena - 24 EUR.

Grieķijas Roda sala — iepazīstaties ar Saules salu! Paskataties, cik skaista ir vecā Rodas pilsēta. Saucoties par Saules salu vai Rožu salu, Rodos apbur ar savu vēsturi, ar skaisto galvaspilsētu ar tādu pašu nosaukumu, kā arī ar saviem skaistajiem laikapstākļiem. Rodos pilsētas apmeklejums, tas ir brīnišķīgs ceļojums cauri laikam. Skaistā vecā pilsēta ir iekļauta UNESCO sarakstā, un iespaido ar 14. gadsimta Hospitāleru ordeņa pili, kurā tagad atrodas muzejs. Ir vērts aiziet uz vienu no daudzajiem krodziņiem un izmēģināt vietējās delikateses. Brīvais laiks, lai apskatītos vai iepirktos. Cena - apm. 60 EUR.

Jeep Safari — skaists 4x4 piedzīvojums! Safari, no kuras ved kalnu ceļi cauri ciemiem, dod iespēju apbrīnot neparastu ainavu, skatīties tradicionālo dzīvi un atklāt Bodrumas apkārtni. Maršruts ved caur blīvu priežu mežu, kalnu strautiem un ganībām. Vairāki džipi piedalās safari, braucot viens pēc otrā. Maršruta garumā plānots apstāties fotogrāfēšanai. Maršruts: viss maršruts ir 130 km, braucot galvenokārt ārpus ceļiem, pa skaistiem mežus un kalniem. Pēc kafijas pauzes Čiftlikkejā, brauciens līdz pussalas augstākājam punktam ar skaistu skatu. Pusdienas un laiks peldēšanai skaistajā līcī. Ceļš atpakaļ uz Bodrumu pa priežu mežu. Piezīmes: Jums vajadzētu lietot cepuri, peldkostīmu, pludmales dvieli un sauļošanās krēmu. Cena - apm. 42 EUR (ietver: pusdienas, automašīnas apdrošināšanu).

Niršana — Bodrumas līcis ir ideāla vieta niršanas fanātiem. Šeit ir četri lieli dabiskie līči, visā teritorijā ie liels skaits interesantu vietu, kas ir ideāli piemērotas niršanai. Ir pieejami PADI un CMAS niršanas kursi. Iesācēji praktizē pludmalē līcī, ūdenī līdz viduklim, grupās pa 2 studentiem un instruktors. Daivinga centrāvar iegūt PADI Open Water Diver diplomus. Piezīmes: Jums vajadzētu lietot cepuri, peldkostīmu, dvieli un sauļošana skrēmu. Cena - apm. 42 EUR

Pamukkale — iekarojiet kokvilnas cietoksni un atklājiet seno pilsētu! Šī ir vienīgā šāda vieta pasaulē! Dabas brīnums un noslēpumains Hierapolis. Šī ir neatkārtojama ekskursija uz neatkārtojamo vietu apvieno apbrīnu par dabu un vēsturi. Pamukkale, kas nozīmē "balto cietoksni", atrodas 20 km attālumā no Denizli pilsētas un ir globāla mēroga parādība. Seit atrodas ne tikai unikālas ģeoloģiskas formācijas, bet arī senās Hierapolisas drupas - tas ir, svētas pilsētas ar lielāko seno laikmetīgo nekropoli, kurā ir vairāk nekā 1200 kapenes. Pamukkale, pirmkārt, ir dabas brīnums. Avoti, kas izplūst no augsnes ar 36,5 ° C temperatūras plūsmu no 100 metru augstuma, veidojot kaļķainās kaskādes un baseinus. Ir krēmveida stalaktīdi, kas rodas, kad ūdeni izlist no baseiniem. Pastaigas pa baltām terasēm, kuru laikā varat apbrīnot skaistus skatus. Maršruts: brauciens uz Pamukkalu (aptuveni 2,5-3 stundas). Pēc tam apmeklējiet Hierapolisas drupas: teātri, Apollona templi, baziliku, seno agoru (tirgu), nekropoli.Brīvs laiks uz Pamukkalnes terasēm. Cena - apm. 57 EUR.

Priena, Mileta, Didima — sajūtiet sevi kā seno ceļotāju un izvēlieties ceļojumu, kas ved caur slavenākajām senajām pilsētām. Priena ir slavenā senā osta un pilsēta, kuras pilsētplānotāji ir pārspējuši savu ēru.Tās autors bija slavenais urbanists un grieķu matemātiķis Hipodams no Miletas. Visas ēkas bija vērstas uz dienvidiem, lai maksimāli izmantotu dienasgaismu, un ielas šķērsojās taisnā leņķī. Pēc 200 gadiem Pergamonas valdījumā Priena kļuva par pirmo romiešu, un pēc tam bizantiešu pilsētu. Mileta, kā arī Priena bija liela jonijas osta, taču tā galvenokārt ir pazīstama kā filozofu un gudru dzimtene, piemēram, Falesam, Hekatejam, Anaksimandram, kā arī Isidoram, Sv. Sofijas Katedrāles arhitektam. Didima ir slavena ar Apollona monumentālo templi, kas ir viena no visaugstākajām vietām senatnē, kas visā Grieķijas pasaulē bija pazīstama pateicoties orākulam, kas ir vairāk populārskā Delfu orākuls. Šis milzu templis ir 118 m x 60 m un ir nedaudz lielāks par futbola laukumu. 128 dekorētas kolonnas, no kurām dažas sasniedza 19,5 m augstumu. Templis tika savienots ar Miletu ar 19 km garu svēto ceļu. Maršruts - pirmā pietura ir Bafas ezers. Talāk ir ceļojums uz Prienu. Viņas skaistākās ēkas ir Atēnas Poliadas Templis, kas celta IV gs p.m.ē., Lielais teātris, parlamenta ēka, zivju tirgus un pilsētas sienas. Pēc tam maršruts ved uz Miletu, Olimpisko spēļu dzimšanas vietu, vienā no lielākajām un bagātākajām Grieķijas pilsētām. Šeit jūs varat apbrīnot teātri, kur Sv. Pāvils atvadījās no efesiešiem, Faustinas Termas, Delfinionu, nelielo templi, kas veltīts Delfu Apollonam, kuģu un ostu patronam, Atēnas templis, nimfas, agoru, Iljas-beja 15. gadsimta mošeju. Brauciens uz nākamo seno pilsētu: Didimu un Appolona slavenā tempļa apmeklējums. Cena - apm. 50 EUR.

Raftēšana — neaizmirstamas emocijas, adrenalīns, piedzīvojumu garša - tas viss pārsteidzošās Dalamanas upes ainavās. Izaicinājums, apvienojiet sportu un labu izklaidi! Seno laiku Dalamanas upe, ko ssenos Indus laikos sauc par Indu, nāk no Košašu masīva, kas atrodas netālu no Dirmilas. Tā plūst uz jūru apm. 8 km uz dienvidiem no Ortakas, vispirms plūst cauri šaurai un dziļai ielejai, kur tās divas pietekas pievienojas: ar Göktepe un no Yaylacık kalniem, kas ir daļa no Rietumu Taurusa. Kopējais upes garums ir 229 km. Muglas pilsētā, starp Kejdžagizu un Dalamanu, tiek piedāvāti kursi: R2 (grūtības pakāpe: 3+) un R3 (grūtības pakāpe: 4/3 +). Grūtības pakape 3+: piemērots cilvēkiem vecumā no 17 līdz 50 gadiem, kuri var peldēt un kuriem nav veselības problēmu. Maršruta garums: 13 km. Aprīkojums: pontona (6-7 cilvēkiem), glābšanas vestes, ķiveres, airs, kombinezoni. Turku instruktori ar pieredzi. Dalības forma: parakstot to, dalībnieks paziņo, ka piedalās brīvā gribas ekskursijā un par savu atbildību. Brokastis ciematā pirms raftinga, pusdienas ciematā pēc raftinga. Piezīmes: Jums vajadzētu būt līdzi peldkostīms, papildus t-krekls, sauļošanās krēms, cepurei, ūdens apaviem vai sporta kurpes (var sasmērēt), dvielim, naudai (dzērieniem, fotogrāfijām), ūdensizturīgam maisam dārglietām. Cena - apm. 60 EUR (ietver: pusdienas, brokastis).

Turku pirts — tvaika pirts tradīcija sasniedz laiku, kad turki vēl nebija nokļuvuši Anatolijā. Pēc viņu ierašanās viņi atveda savas peldēšanās tradīcijas, kas bija pretrunā romiešu un bizantiešu tradīcijām. Tradīcijas apvienojās un radās pilnīgi jauns jēdziens: turku pirts, kas beidzot kļuva par īstu iestādi. Turku pirts ir stingri ierakstīta ikdienas dzīvē, tā ir vieta, kur cilvēki satiekas neatkarīgi no sociālā statusa vai vecuma. Hammam (turku pirts) ir jābūt brīvdienu galamērķim Turcijā. Vislabāk ir apmeklēt viņu pirmajās uzturēšanās dienās. Hammam ir vieta, kur tīrīt dvēseli un ķermeni. Uzturēšanās vannā var tikt izmantota no plkst. 9.00 līdz 19.00. Cena - apm. 40 EUR.

Vietējās ekskursijas organizē vietējās tūrisma aģentūras, ievērojot to noteiktos nosacījumus. Pastāv iespēja, ka pārāk maza dalībnieku skaita situācijā noteiktā ekskursija nenotiks.

PRAKTISKĀ INFORMĀCIJA:

Ceļvedis: tūristi ir pakļauti tūrisma operatora pārstāvim, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izbraukšanas, uzturēšanās laikā, kā arī vietējo ekskursiju pieteikumu saņemšanas laikā.

Vīzas: Latvijas pilsoņiem - nav nepieciešams (līdz 90 dienām 180 dienās, viena uzturēšanās nav ilgāka par 30 dienām); nepilsoņiem - ir nepieciešami; Vīzu tūristu vajadzībām vajadzētu iegūt, izmantojot e-vīzu sistēmu: https://www.evisa.gov.tr/en/; maksa: 20 USD / pers. Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no datuma, kad jāatgriežās Latvijā. Latvijas pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam nav derīgas ceļojumam. Pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegti uz 50 gadu derīguma termiņu, nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas.

Vietējais laiks: Latvijas laiks

Valoda: turku; Jūs varat runāt arī angļu valodā.

Valūta: 1 Turcijas lira; 1 EUR = 2,8 liras.

Lidojuma laiks: Rīga-Bodruma-Milas: apm. 3 h 10 min.

Braukšana: visas teritorijas ir pilnībā savienotas ar Bodruma centru. Dolmuši ir vietējie mikroautobusi, kas brauc līdz pusnaktij. Vēlāk jūs varat ceļot ar taksometru. Nakts atgriešanās no Bodruma uz Bitez maksās apm. 10 EUR, Torbijā - apm. 12 EUR, Turgutrejā un Jalikavakā - apm. 20 EUR. Kursa cena ir jāsaskaņo pašā sākumā.

Cenas: Bodruma, kā populārākais izklaides centrs reģionā, nepieder pie lētākajām vietām. Alus cena kafejnīcā ir apm. 2,5 EUR, augstas kvalitātes kokteilis - 8 EUR. Bieži vien telpās, kurās spēlē dzīvā mūzika, ieeja netiek apmaksāta, bet pirmais kokteilis, neatkarīgi no tā, kurš no tiem tiks pasūtīts, apm. 8 EUR. Tāpēc mēs neiesakām pasūtīt minerālūdeni. Izņemot divas diskotēkas centrā, pārejās ieeja ir pilnīgi brīva. Maksas ieeja: Halikarnas, kur cena ir atkarīga no nedēļas un sezonas dienas, kā arī Disco Katamaran, kur jums jāmaksā apm. 15 EUR par ieeju.

Viss iekļauts: Turcijā šī uztura formula parasti ietver ēdienus un vietējos dzērienus ierobežotu laiku, galvenokārt no plkst. 10.00 līdz 23.00. Papildu pakalpojumi, piemēram, sports, seifs, masāža, sauna un mini bārs, ir pieejami par papildu samaksu. Ir arī jāzina, ka papildus importētiem dzērieniem, sulas no svaigi spiestiem augļiem, kā arī turku kafija ir pieejamas par papildu samaksu.

Pludmales: teritorija, kurā atrodas Bodruma, ir vulkāniska, tāpēc smiltis šeit nav tik vieglas kā, piemēram, Antālijā. Turklāt, kalnu apgabalu dēļ, pludmales vietas ir ierobežotas, tās atrodas līčos un parasti ir šauras, smilšaini grantīgas. Nav plašu, smilšu pludmaļu, taču tāpēc ūdens šeit ir ļoti tīrs. Parasti ieeja pludmalē ir bezmaksas, tikai zviļņi un saulessargi tiek piedāvāti par maksu (aptuveni 1,5 EUR / pers.)

Vietējās ekskursijas: veic vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu izveidotajiem nosacījumiem. Ekskursijas var nebūt organizētas neliela pieteikuma iesniedzēju skaita dēļ.

Cena no
499 EUR

dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 17:30
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu