Čārteri

SPĀNIJA. LIDOJUMI UZ MALJORKU.

Čārteri

SPĀNIJA. LIDOJUMI UZ MALJORKU.

Maljorka ir Spānijas Baleāru arhipelāga galvenā sala. Salas un visa arhipelāga galvaspilsēta – pilsēta Palma de Maljorka. Bagātās un notikumiem pārpilnās Maljorkas vēstures aizsākumi meklējami jau aizvēsturiskajos laikos, ko apstiprina pirmatnējā cilvēka apmetnes vietu atradumi. Savas pēdas Maljorkā ir atstājušas arī slavenās antīkās tautas – feniķieši, grieķi, romieši, bizantieši, arābi. Pašlaik kūrortu tūrisms ir Maljorkas aktivitāšu galvenais akcents. Salā ir ārkārtīgi plašs modernu viesnīcu tīkls, kas nodrošina viesiem pirmklasīgu komfortu un patiesi eiropeisku apkalpošanu. Pateicoties savam labvēlīgajam Vidusjūras baseina klimatam, Maljorka ir viens no tiem kūrortiem, ko tūristiem iespējams apmeklēt visu gadu.

EKSKURSIJAS MALJORKĀ

Maljorka – salas apskates ekskursija
Viena no populārākajām programmas ekskursijām, kurā, ja tā ļauts izteikties, stihija nomaina stihiju. Ielejas, jūra un kalni – ekskursijas laikā šīs trīs stihijas, kas veidojušas šo pārsteidzošo salu, atklās Jums visu savu skaistumu. Braucot pa Maljorkas salas ielejām, jūs nokļūsiet Inkas pilsētā – visā Eiropā slavenā ādas ražošanas centrā, tad veiksiet galvu reibinošu pārbraucienu kalnos, kurā ietilpst arī slavens ceļa fragments ar "adrenalīna piegaršu", dēvēts par kaklasaites mezgla cilpu, apmeklēsiet seno Lukas pilsētas klosteri – Maljorkas salas garīgo centru.
Pēc tam, jau no ziemeļu piekrastes jaukā Kolobras līča (Sa Kalobra) ekskursiju kuteris nogādās jūs gleznainajā Soljeras ostā (Port de Sollera).

Palma de Maljorka
Šī būs ekskursija pa Baleāru arhipelāga galvaspilsētu.
Palma — brīnišķīga pilsēta, kas plešas pie Maljorkas salas lielākā līča. Palmā harmoniski vienā veselumā "sadzīvo" senie cietokšņa aizsargmūri, mauru valdīšanas laika celtnes, katoliskie Dievnami ar dekorētiem zvanu torņiem, šaurās ieliņas, kuras aizvijas no viena vecpilsētas laukumiņa līdz nākamajam. No pilsētas augstākā punkta, Belveras cietokšņa pils skatu laukuma, jūs skatīsiet Palmas pilsētas, šīs Vidusjūras pērles, panorāmu.
Ekskursijas nozīmīgākais notikums būs Palmas katedrāles – tā lepni slejas jūras krastā – apmeklējums. Katedrāle ir viens no lielākajiem gotiskā stilā uzceltajiem Dievnamiem pasaulē, un tā celtniecība vairākus gadsimtus bijusi leģendu apvīta. Katedrāles centrālā kapela ir dižā Antonio Gaudi iedvesmas un darba auglis.
Pastaiga pa senās pilsētas ielām un laukumiem ļaus jums iejusties pievilcīgās Vidusjūras dzīves gaisotnē.

Zoodārzs "Natura Parc" un Formentoras rags
Jūs nonāksiet Maljorkas centrālajā daļā un apmeklēsiet privāto zoodārzu „Natura Parc” , kas patiesībā atgādina zaļojošu oāzi ar milzīgām zooloģiskām un botāniskām kolekcijām un kur vidē, kas maksimāli pietuvināta dabiskai, dzīvo gan dažādi vietējās faunas pārstāvji, gan arī eksotiski dzīvnieki. Nebūs pat pareizi šo vietu īsti saukt par zoodārzu, jo tas vairāk līdzinās ēnainam Vidusjūras parkam ar strūklakām, ūdenskrātuvēm un lekni zaļojošu floru, kura tīkami atvēsina un pasargā no svelmes.
Zoodārzā skatāmi no dažādām pasaules valstīm atvesti faunas pārstāvji. Tomēr īpaši jāizceļ tās zoodārza zonas, kurās atrodas vietējās faunas sugas, tipiski Maljorkas salas paveidi. Šajās zonās ir daudz mājdzīvnieku – vienā no voljēriem ir iespējams, piemēram, ieiet, lai tuvāk aplūkotu mazos kazlēnus. Visi „Natura Parc” iemītnieki jūtas labi un brīvi, daļa no tiem nebīstas tuvoties tūristiem un ņemt barību no viņu rokas.  
Pēc tam jūs dosieties uz salas ziemeļu daļu, kur atrodas viens no slavenākajiem Maljorkas salas dabas objektiem – leģendārais Formentoras zemesrags.

La Granha muiža un Valdemosa
Salas gleznainākais un materiālu ziņā bagātākais etnogrāfiskais komplekss atrodas elegantajā La Granha muižā, kurai ir vairāk nekā 500 gadu ilga vēsture. Šis ir unikāls nostūrītis kalnainajā Maljorkas daļā, kur jūs iepazīsieties ar salas amatniecības vēsturi, Maljorkas muižnieku sadzīves reālijām, kā arī varēsiet nodegustēt vietējā ražojuma delikateses.
Valdemosa – gleznains kalnu ciems ar daudzām no akmeņiem celtām mājām, kas izdaiļo bruģētās līkloču ieliņās. Pašā pilsētas centrā ir 1399. gadā dibinātais kartēziešu mūku klosteris.
Valdemosa laika plūdumā kļuvusi par iecienītu vietu, kur pulcējas radošā bohēma. To visa pasaule atpazīst, kā vietu, kur klosterī tikušies "pirmie salas tūristi" – Frederiks Šopēns un Žorža Sanda.
Ar bruģakmeni izklātās Valdemosas ielas un mājas, kuras rotātas puķu dekoriem, rada iespaidu, ka ciems tapis kā ilustrācija kādai senai pasakai – tikai pasaka pārcelta no grāmatas realitātē. Šo iespaidu vēl vairāk pastiprina apgleznoto keramisko plāksnīšu mozaīkas, kuras redzamas pie katras ciema mājas – tajās amatnieki attēlojuši ainas no šajā pusē dzimušās Sv.Katalīnas Tomasas dzīves.

Formentoras rags un lauku tirdziņš Sineu pilsētā
Labālais veids, kā sajust Spānijas lauku provinciālo kolorītu, ir doties pastaigā pa lauku tirdziņu, kur tiek pārdoti vīni, olīvas, apetīti rosinošas desas un sieri, spāņu tradicionālais vītinātais šķiņķis (Jamón), dažādi konditorejas izstrādājumi, tāpat arī ādas izstrādājumi un dažādi spāņiem tipiski mājdzīvnieki. Aicinām jūs uz populāro lauku tirdziņu Sineu pilsētā!
Par salas attālāko punktu  tiek uzskatīts majestātiskais Formentoras zemesrags, no kura skatu laukuma paveras labākais panorāmas skats uz Maljorkas salu.
Formentoras zemesrags slavens ar savu smilšu pludmali un dzidro smaragda krāsas ūdeni. Izbrauciens jūrā ar laivu šo iespaidīgo vietu ļaus iepazīt un apskatīt vēl labāk.

Flamenko šovs "Es Foguero"
"Dons Kihots" ir viens no pazīstamākajiem spāņu un arī visas pasaules literatūras šedevriem – šoreiz romāna darbība profesionālas spāņu baleta trupas izpildījumā risināsies uz "Es Foguero" centra skatuves.
Ļaujieties svētku noskaņai, sadzirdiet spāņu kaismīgos sirdspukstus kastaņešu sistajā ritmā! Kvēlās flamenko taktis, apburošais spāņu ģitāras skanējums, spāņu klasiskā baleta tradīcijas, labākie Maljorkas salas mūziķi, kuri izpilda flamenko/rumbas stilu kompozīcijas, t.sk. no Gipsy Kings repertuāra, brīnišķīgās dekorācijas, greznie spāņu baleta mākslinieku kostīmi un pats koncerta iestudējums ievērojamā horeogrāfa Viktora Muro vadībā – tas noteikti ir jāredz!
Izrādes laikā jūs varēsiet baudīt spāņu vakariņas: tipiskas Maljorkas uzkodas, slaveno paelju (paella) un spirdzinošo vasaras vīnu sangriju!

Arta alas, Kanjamelas pludmale un Maljorkas
Ceļš uz Arta alām ved caur visu salas centrālo daļu, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par Es-Pla. Šīs vietas vēl ir saglabājušas savu neatkārtojamo kolorītu – redzami vējdzirnavu desmiti, vīģeskoku un mandeļkoku plantācijas, senie Sanžordī (Sant Jordi), Montuiri un Vilafranka (Vilafranca de Bonany) ciemi.
Manakoras pilsētiņā jūs apmeklēsiet pasaulslaveno mākslīgo pērļu ražotni, kuras zīmola "Majorica" izstrādājumiem piemīt nevainojama kvalitāte.
Tālāk jūsu ceļš vedīs uz slavenajām stalagmītu un stalaktītu alām Artas pilsētiņā. Tas būs brīnišķīgs piedzīvojums ar pazemes alu un to unikālo veidojumu apskati, pastaigu pa pazemes eju sarežģītajiem labirintiem.
Jums būs vajadzīgs arī pludmales apģērbs – blakus Arta alām atrodas viena no skaistākajām salas austrumu piekrastes pludmalēm – Kanjamela (Canyamel). Tas būs tīkams laiks, ko pavadīsiet mājīgajā pludmalē un peldoties jaukā līča debeszilajos ūdeņos.

Cenā iekļauts:
 • Lidojums turp-atpakaļ
 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
 • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā
 • Ēdināšana (atkarīgs no izvēlētās viesnīcas)
 • Gida pakalpojumi
 • Lidostas nodokļi
 
 
Cenā nav iekļauts:
 
 • Dzeramnauda
 • Personiskie izdevumi
 • Ekskursijas
 • Ceļojuma apdrošināšana
 
Cena no
530 EUR

dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

 • Dzirnavu iela 43, Rīga
  darba dienās no 9:30 – 17:30
 • +371 67 281 803
 • +371 67 281 137
 • +371 29 470 228
 • ICQ: 577396885
 • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu