#Ferusalas##Ferusalas#

Čārteri

Azoru salas Valsts svētkos! AVIO!

Azoru salas valsts svētkos

Datums: 17.11.2022.- 20.11.2022.

4 dienas; cena 814 EUR (Lidojums un viesnīca) 4* Marina Atlantico; cena 764 EUR (Lidojums un viesnīca) 3* Neat Hotel Avenida.

 

1.diena

Ponta Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, radioaustiņas, ananāsu plantācijas apmeklējums, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti) un krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām.

Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas - Matriza, “Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās.

Pēc pusdienām mūsu ceļš (jau ar autobusu) vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.

Ekskursijas ilgums ~līdz 18:00

2.diena

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns vai alus, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti)

Izbrauksim no Pontas Delgadas un vispirms apstāsimies pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns.

 

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Šeit apskatīsim pilsētas centru un miniatūru zooloģisko dārzu.

Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons, klāts kalniem, mežiem un ielejām. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk dosimies uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim skatu laukumā Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Pēc tam atgriezīsimies Pontā Delgadā.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30

3. diena

Ekskursija uz Terseiras salu

Cena: 275 EUR

Cenā iekļauts: lidmašīnas biļete, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Algar do Carvao un pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti)

Vispirms dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Pēc tam apmeklēsim baznīcu Sao Sebastiao, ko uzbūvējušie pirmie salas iedzīvotāji.

Nākamais pieturas punkts būs neaktīvs vulkāns Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas, salas galvaspilsētai Angra do Heroismo un lielākajam spāņu būvētajam fortam Castelo de Sao Juao Batista, kas atrodas vulkāna pakājē.

Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas Ponta do Biscoitos ciemats. Okeāna piekrastē redzēsim brīnišķīgus sastingušas lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus. Gribētāji var paņemt līdzi peldlietas, gadījumā, ja laiks un laikapstākļi ļaus, būs iespēja īsai peldei.

Terseiras salas ekskursiju noslēgsim ar unikālo dabas veidojuma Algar do Carvao alas, kas atrodas izdzisušā vulkānā, apmeklējumu

4. diena

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti), ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zona

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Šeit aug endēmiskie augi un ligzdo jūras putni. Uguns ezers un tā apkārtne ir pasludināti par dabas lieguma zonu. Pēc tam dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā.

No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu.

Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās.

Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses).

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās.

Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot pa salas dienvidu piekrasti.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30


Lejupielādēt Aprakstu

Azoru salas valsts svētkos

Datums: 17.11.2022. -20.11.2022.

4 dienas; cena 814 EUR (Lidojums un viesnīca) 4* Marina Atlantico; cena 764 EUR (Lidojums un viesnīca) 3* Neat Hotel Avenida.

PAPILDIZDEVUMI

Ponta Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri  Cena: 60 EUR

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem  Cena: 65 EUR

Ekskursija uz Terseiras salu  Cena: 275 EUR

4. dienas ekskursija   Cena: 75 EUR

 

17.11.2022 - 20.11.2022
Cena no
814 EUR

4 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu