Maijs

Zviedrijas Lapzeme maija svētkos

Lidojums 169EUR
Lidojums+viesnīca 389EUR

Quality Hotel Skellefteå Stadshotell 4*  atrodas pašā pilsētas centrā - līdzās veikaliem, kafejnīcām un nelielam, jaukam pilsētas parkam. Skelleftea upes promenāde atrodas tikai 300m attālumā. Viesnīcas istabās pieejams viss nepieciešamais ērtai atpūtai: TV ar satelītkanāliem, fēns, elektriskā tējkanna un bezmaksas WI-FI. Viesnīcā ir bārs un restorāns, kurā var nobaudīt plašu brokastu bufetes piedāvājumu. Viesi var rezervēt masāžas seansus Agua Spa, kas atrodas tajā pašā ēkā, kā arī izmantot bezmaksas saunu džakuzi un tranažierus. Viesnīcā var noīrēt automašīnu un pa nakti to atstāt stāvvietā par papildus samaksu. 
Par papildus maksu (11 EUR/no personas) piedāvājam iegādāties brokastis iebraukšanas rītā 03/05!
Ekskursiju programma

Šelleftea pilsētas apskates ekskursija
03.05.2019 09:00 Došanās kājām no viesnīcas 
Cena: 25 EUR
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi
Gida pavadībā ar kājām dosimies apmēram divu stundu garā ekskursijā, lai apskatītu Šelleftea pilsētas ievērojamākās vietas, t. sk. Lejonstromsbron tiltu, ko uzbūvēja 1737. un kas ir vecākais, joprojām izmantojamais koka tilts Zviedrijā, lielāko Zviedrijas lauku baznīcu, kurā apskatāma 1100. gadā radītā koka skulptūra “Šellefteas Madonna”, kā arī Bonnstanu – no 19. gs. saglabātu pilsētas daļu, kurā apmetās atbraucēji no tuvākas un tālākas apkārtnes, kas bija ieradušies uz dievkalpojumiem vai baznīcas svētkiem.

Šelleftea alus darītavas apmeklējums
03.05.2019 18:00 Došanās kājām no viesnīcas
Cenā iekļauts: ekskursija pa alus darītavu angļu valodā runājoša gida pavadībā, alus degustācija. Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31/12/18, Šelleftea alus darītavas apmeklējums dāvanā!
Ar kājām dosimies paviesoties viesnīcai blakus izvietotajā alus darītavā, kur mums pastāstīs par darītavas vēsturi, alus ražošanas procesu, kā arī piedāvās nogaršot divas šeit ražotās alus šķirnes.  Atgriešanās viesnīcā ~ 19:00.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 8 personas!
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 31/12/18, Šelleftea alus darītavas apmeklējums dāvanā!

Storforsen - Gammelstad- Lulea
04.05.2019 09:00 no viesnīcas 
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi Gammelstadē ar baznīcas un baznīcas pilsētas apskati, pusdienas (ūdens un kafija iekļauta)
Pēc divu stundu brauciena sasniegsim Storforsen, kas ir vienas no lielākajām upes krācēm Eiropā un atrodas Pitas upē. Krāču garums ir apm. 5 km un tās labi aplūkojamas no skatu laukumiem. Krāces un to apkārtne ir iekļautas Dabas parka teritorijā, ko katru gadu brauc aplūkot vairāk nekā 150000 tūristu. Pēc krāču apskates dosimies pusdienot uz Storforsenas viesnīcu. Pēc pusdienām mūsu ceļs vedīs uz Gammelstades Baznīcas pilsētu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Tajā angliski runājoša gida pavadībā apskatīsim 15. gs. būvēto baznīcu un 424 koka mājas, kas tika uzbūvētas baznīcas apmeklētājiem, kuri pēc dievkalpojuma vai bazīcas svētkiem nevarēja tajā pašā dienā atgriezties savās mājās. Dienas noslēgumā dosimies uz vistālāk uz ziemeļiem atrodošos Zviedrijas pilsētu Lulea. Tajā dzīvo apmēram 75 000 iedzīvotāju un te atrodas septītā lielākā Zviedrijas preču osta. Lulea tiks dots brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 19:00. 
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Malå brīvdabas nometne un siera izstāžu centra apmeklējums Burtraskā
05.05.2019 09:00 no viesnīcas 
Cena: 125 EUR
Cenā iekļauts: transports, pusdienas (kafija un ūdens iekļauts), angļu valodā runājošu gidu pakalpojumi sāmu nometnē un siera rūpnīcas izstāžu centrā, degustācija
Pēc nepilnu divu stundu brauciena nonāksim teritorijā, kuru no senseniem laikiem apdzīvojusi sāmu tauta. Te varēsim iejusties neskartās dabas burvībā, apskatīt sāmu tradicionālo slieteni – būdu, ko izmantoja dzīvošanai, ar malku kurināmu pirtiņu un ezeru, pilnu ar forelēm. Te iepazīsimies ar sāmu dzīves veidu un kopā nobaudīsim tradicionālās pusdienas. Dienas otrajā daļā dosimies uz Siera rūpnīcas izstāžu centru, kur mums tiks pastāstīts par siera ražošanu kā arī notiks tā degustācija. Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Bjurholm un Umeå
06.05.2019 09:30 no viesnīcas 
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, pusdienas (kafija un ūdens iekļauts), angļu valodā runājoša gida pakalpojumi aļņu audzētavā
Pēc divu stundu brauciena nonāksim Eiropas pirmajā un lielākajā aļņu audzētavā, kur tuvāk varēsim iepazīties šiem pieradinātajiem, vieniem no vislielākajiem Ziemeļeiropas mežu iemītniekiem. Te varēsim noskatīties slaidrādes prezentāciju, kā arī tuvu apskatīt šos milzīgos dzīvniekus un to mazuļus. Bjurholmas aļņu audzētavā izvietojies ne tikai muzejs, bet arī siera ražotne, kurā gatavo sieru no aļņu mates piena un kas ir viens no dārgākajiem sieriem pasaulē. Dienas otrajā pusē apmeklēsim Umeå – Norrlandes lielāko pilsētu, kas atrodas Umes upes grīvā, pie tās ietekas Botnijas jūras līcī. Umeå 2014.gadā kopā ar Rīgu bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Pilsētā dzīvo vairāk nekā 84 tūkstoši iedzīvotāju, no kuriem gandrīz puse ir pilsētā izvietoto divu Zviedrijas universitāšu studenti. Pilsētā tiks dots brīvs laiks. Atgriešanās Šelleftea ~ 18:00.
Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

 

 

 

 

 


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojums piemērots dabas un piedzīvojumu mīļotājiem. No šejienes sākas pārgājienu takas cauri mūžveciem mežiem ar bagātu ziemeļu floras un faunas daudzveidību. Te var sajust dabas varenību un ziemeļnieka raksturu!
Vidējā gaisa temperatūra maijā: 12C dienā,  3C naktī
Jāņem līdz: ūdensnecaurlaidīgs, silts apģērbs un apavi/lietussargs
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: Zviedrijas krona SEK, kurss 1 EUR = 9.95 SEK
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar A220-300 (CS300) tipa lidmašīnu
Lidojuma ilgums:
Rīga - Šelleftea: 1h 40 min 
Šelleftea  - Rīga: 1h 35 min
Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža 
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
3. maijs, plkst. 06:40 no lidostas uz viesnīcu
6. maijs, plkst. 21:30  no viesnīcas uz lidostu

03.05.2019 - 07.05.2019
Cena no
389 EUR

5 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu