AVIO ceļojumi

Ziemeļfrancija un Parīze

1. diena -11.07.18.
Lidojums uz Parīzi. Iekārtojamies viesnīcā.

2. diena -12.07.18.
Brokastis. Francijas provinces Normandija un Bretaņa, kas atrodas Atlantijas okeāna piekrastē. Šīs provinces slavenas ar senām pilīm, krāšņiem kūrortiem, gleznainām ostas pilsētiņām, austerēm, sieriem, sidru un kalvadosu. Alabastra krasts pie Lamanša jūras šauruma, kur Franciju no Atlantijas okeāna viļņiem pasargā Etretas klintis, kuru augstums sasniedz apmēram 100 metrus virs jūras līmeņa. Pārbrauciens pāri Sēnas grīvai pa 8 km garo Normandijas tiltu. Foto pauze pie izcilās inženiertehniski sarežģītās būves. Kalvadosa jeb ābolu konjaka degustācija. Nakts budžeta klases viesnīcā Kānā.

3. diena -13.07.18.
Brokastis. Viesosimies vienā no pasaules brīnumiem - Mon-Sen-Mišela klostera apmeklējums, kas ir viena no galvenajām Francijas tūristu apskates vietām. Abatija paceļas „klinšainās saliņas” virsotnē. Granīta bloku sienas, vārti un vaļņi atstāj grandiozu iespaidu. „Brīnums” - gotikas ansamblis ir šīs celtnes visapbrīnojamākā daļa. Klostera unikālo arhitektūru un fantastisko dabu pamatoti uzskata par vienu no pasaules brīnumiem. Senmišēla kalnā un tā apkārtnē vērojami lielākie paisumi un bēgumi Eiropā.
 Kalvadosa, sidra degustācija. Leģendārais kalvadoss ir romantiķu, romānu varoņu un dzīves baudītāju dzēriens. 
Kankalē –austeru degustācijas vieta. Tās te audzē lielā platībā. Te ikviens var nogaršot izcilas kvalitātes austeres par ļoti simbolisku samaksu! Un kaut mirkli sajusties kā augstmanim, jo tieši Kankales austeres savulaik piegādāja visiem Eiropas galmiem. Atgriežamies viesnīcā ~ 21:00. Nakts budžeta klases viesnīcā Kānā.

4. diena -14.07.18.
Brokastis. Luāras upes jeb  “karaļu ieleja”.  Francijas karaļi šeit dzīvojuši gadu simtiem. Lieliskās medību vietas, vīnogu audzētavas,  harmoniskā daba uz ilgu laiku spēja aizturēt galmu tālu no Parīzes. Luāras ieleja ir izcils mākslas centrs. Līdzās – apbrīnojamās lauku ainavas, vietējo pilsētu izsmalcinātība, greznā arhitektūra un tipiskie vīna krodziņi. Vilandri pils slavena ar saviem skaistajiem un oriģinālajiem dārziem. Dārzu apskate. Šenonso jeb dāmu pils. Šambora ir varenākā no Luāras pilīm. Pils būvniecība ritēja 30 gadus. Tā ir unikāla ēka, viena no skaistākajām renesanses laika pilīm. Tā būvēta kā Francijas karaļa Fransuā I medību pils. Darbu pabeidza 1547. gadā. Pili veidoja kā vietu izklaidēm un karaļa statusa simbolu.  Uzskata, ka Šamboras pils aprises ietekmējis Leonardo da Vinči, kuram esot bijusi saistība ar šo projektu un kurš tolaik uzturējās Francijā. Šī pils iekļauta 100 pasaules brīnumu  sarakstā. Nakts budžeta klases viesnīcā Orleānā.  

5. diena -15.07.18.
Brokastis. Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Opéra Garnier, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Luvra, d’Orsay muzejs, Šatlē laukums, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Elizejas lauki, Triumfa arka. Fragonard parfimērijas muzeja apmeklējums. Iepazīšanās ar Monmartras kvartālu: Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Fantastiska iespēja apmeklēt slavenāko Monmartras un arī Parīzes krogu, kur savulaik dziedājusi Edīte Piafa. Nakts – budžeta klases viesnīcā Parīzē.

 6. diena -16.07.18.
Brokastis. DIENA BEZ AUTOBUSA. Iepazīšanās ar Parīzes pilsētas vēsturisko centru, Sitē salu un apkārtni, kur ielās jūtama vēstures elpa: Tiesu nams, Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls. Brīvais laiks Parīzē. Brauciens ar kuģīti pa Sēnu: Parīzes krastmalas, tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Nakts budžeta klases viesnīcā Parīzē.

7. diena -17.07.18.
Brokastis. Bieži dzirkstošo vīnu saucam par „Šampanieti” un cik gan daudzi no mums ir baudījuši īstu šampanieti? Pirmās rakstiskās liecības par dzirkstošo vīnu datētas ar 16. gadsimta sākumu. Saint Hilaire abatijas mūki rakstīja par «Blanquette de Limoux» dzirkstošo vīnu. Šampanieša Degustācija. Naktsmājas  viesnīcā. 

8. diena -18.07.18.
Brokastis. Diena ceļā cauri Vācijai. Pusdienu pauze Vācijā. Naktsmājas Polijā. 

9.diena -19.07.18.
Brokastis. Pusdienu pauze Polijā. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.

Cena ceļojumam ar avio turp un ar autobusu atpakaļ:   € 675 vienai personai


Lejupielādēt Aprakstu

Cenā ietilpst:
avio biļete uz Parīzi ,
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
naktsmītnes tūristu  kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas,
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti kā papildizdevumi.

Papildus izdevumi:  
Senmišelas abatija – € 9 (apmeklējums brīvā laika ietvaros),
Monparnasa tornis € 17,  
Eifeļa tornis – € 5-9-15,
kuģītis pa Sēnu – € 14,
Parīzes transporta biļete - € 1.90/1 reize;
Vīna degustācija  ~ € 8;
Kalvadosa degustācijas (divas kopā) 9.50 EUR + 1 EUR suvenīra glāzīte; Šampanieša degustācija €16;
Šenonso pils 13 EUR;
Vilandry dārzi 7 EUR;
dzirkstošā vīna degustācija € 3;
Austeru degustācija ar vīnu 3 EUR;
piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu. 

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.


Cena ceļojumam ar avio turp un ar autobusu atpakaļ:   € 675 vienai personai
•    Kabīnes bagāža: Ja kabīnes bagāžas izmērs ir 40 x 20 x 40 cm vai mazāks, to var ņemt līdzi lidmašīnas salonā bez maksas līdz 10 kg. Tai jāievietojas zem priekšējā sēdekļa. Reģistrētā bagāža līdz 20 kg maksā 30 EUR

 

11.07.2018 - 19.07.2018
Cena no
675 EUR

9 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu