AVIO ceļojumi

Riohas vīnu zeme Vitorija Lieldienās

18.04.2019 Rīga 02:15 - 05:00 Vitorija
22.04.2019 Vitorija 15:45 - 20:25 Rīga
Lidojums 339 EUR
Lidojums + viesnīca 649 EUR
Vitorijas pilsētas ekskursija
18.04.2019 09:30 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī
Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms skatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildnim.
Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis. Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.
Ekskursijas ilgums~ 4 stundas


Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati
19.04.2019 09:30 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa sāls raktuvēs, pusdienas (vīns,ūdens, kafija iekļauts)
Ekskursijas laikā apmeklēsim Ananas Sāls ieleju, kas ir viena no iespaidīgākajām un vislabāk saglabātajām šāda tipa ainavām Eiropā. Ielejas vērtība ir ne vien tās unikālajā arhitektūrā, 6500 gadus garajā dokumentētajā vēsturē, ģeoloģiskajā raksturojumā vai godalgotajā bioloģiskajā daudzveidībā, bet visu šo aspektu vienotībā un harmonijā.
Starp aprīli un oktobri Sāls ielejas apmeklējums iekļauj arī iespēju baudīt Sāls spa ārstnieciskos efektus, kas palīdz roku un kāju sāpju mazināšanai.
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Villananes mazpilsētu, kas senāk bija saistīta ar Valdegoviju.
Villananes nomalē joprojām zaļo ozols, zem kura tika izlemti reģiona iedzīvotājiem svarīgākie jautājumi.
Pēc pusdienām dosimies uz Quejanas vēsturisko pieminekļu kompleksu, kur 11. gs. bija mājas vienam no visas provinces slavenākajām personībām - Pedro Lopesam de Aijalam, kurš bija dzejnieks, četru karaļu hronists un padomnieks, diplomāts, karavīrs un Renesanses pionieris.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Riohas vīna tūre
20.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla un Ysios vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts)

Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.

Pēc tam dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šet degustēsim vietējā ražojuma vīnus.
Pēc pusdienām apmeklēsim Ysios vīna darītavu – vienīgo vīna darītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava. Tā atrodas Kantabrijas kalnu grēdas piekājē un pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. Vīna darītava degustācijai piedāvās kādu no Riohas apgabala labākajiem vīniem.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas


Bilbao pilsētas ekskursija
21.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 77 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un
pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri
Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.
Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas
Agrā iereģistrēšanās viesnīcas numurā iebraukšanas rītā
18.04.2019 05:30 no viesnīcas
Cena: 80 EUR

 


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules siltuma jau aprīlī, kuriem patīk Spānijas senās pilsētas ar tieši Basku zemei raksturīgām īpatnībām un kuriem garšo vīns, kas darināts vienā no pašiem slavenākajiem vīna tradīciju reģioniem - Riohā 

Gaisa temperatūra: ~15 C 
Laikapstākļi: iespējams vējains, lietus iespējamība 33%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR
Grupu  pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.
Lidojuma ilgums:
Rīga - Vitorija: 3h 40 min
Vitorija - Rīga: 3h 45 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 17 kg reģistrētā bagāža

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
18. aprīlis, plkst. 05:00 no lidostas uz viesnīcu
22. aprīlis, plkst. 13:15 no viesnīcas uz lidostu 

18.04.2019 - 22.04.2019
Cena no
649 EUR

5 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu