AVIO ceļojumi

Palma de Maljorka

1.diena -30.09.
Tikšanās lidostā Rīga 05:30. Lidojums Rīga –Palma de Maljorka plkst. 07:30 -10:20. Transfērs uz 3*viesnīcu. Apkārtnes iepazīšana, pelde un saules vannas. Viesnīca jūras krastā. 

2.diena -01.10.
Brokastis. Jau vairāk kā 100 gadu Maljorkā ražo pērles – pilsētā Menacor. Tas ir milzīgs roku darbs no dabīgiem materiāliem. Pērļu fabrikas apmeklējums b/m. Vai brīvs rīts atpūtai un kūrorta iepazīšanai. Šis ir viens no Spānijas slavenākajiem kūrortiem ar siltu, maigu klimatu un galvenais labu gaisu. Jūra, saule , vējš... un fantastiska atpūta! 

3.diena-02.10.
Brokastis. Ar autobusu dodamies uz Palma De Maljorka. Palma - brīnišķīga pilsēta, kas plešas pie Maljorkas salas lielākā līča. Palmā harmoniski vienā veselumā "sadzīvo" senie cietokšņa aizsargmūri, mauru valdīšanas laika celtnes, katoliskie Dievnami ar dekorētiem zvanu torņiem, šaurās ieliņas, kuras aizvijas no viena vecpilsētas laukumiņa līdz nākamajam. No pilsētas augstākā punkta, Belveras cietokšņa pils skatu laukuma, jūs skatīsiet Palmas pilsētas, šīs Vidusjūras pērles, panorāmu. Ekskursijas nozīmīgākais notikums būs Palmas katedrāles , kas tā lepni slejas jūras krastā – apmeklējums (maksas) . Katedrāle ir viens no lielākajiem gotiskā stilā uzceltajiem Dievnamiem pasaulē, un tā celtniecība vairākus gadsimtus bijusi leģendu apvīta. Katedrāles centrāla kapela ir dižā Antonio Gaudi iedvesmas un darba auglis. Šaurās ieliņas, tirgus laukums, gājēju iela –iepirkšanās prieki. Varbūt tieši te ir labākā vieta iegādāties īpašos Palmas ādas apavus. 

4.diena -03.10.
Brokastis. Ar autobusu (sabiedriskais transports) dodamies uz Valdemosu. Valdemosa - gleznains kalnu ciems ar daudzām no akmeņiem celtām mājām, kas izvietojušās bruģētās līkloču ieliņās. Pašā pilsētas centrā ir 1399. gadā dibinātais kartēziešu mūku klosteris (maksas). Valdemosa laika plūdumā kļuvusi par iecienītu vietu, kur pulcējas radošā bohēma. To visa pasaule atpazīst, kā vietu, kur klosterī tikušies "pirmie salas tūristi" - Frederiks Šopēns un Žorža Sanda. Valdemosas ielas un mājas, kuras rotātas puķu dekoriem, rada iespaidu, ka ciems tapis kā ilustrācija kādai senai pasakai - tikai pasaka pārcelta no grāmatas realitātē. Šo iespaidu vēl vairāk pastiprina apgleznoto keramisko plāksnīšu mozaīkas, kuras redzamas pie katras ciema mājas - tajās amatnieki attēlojuši ainas no šajā pusē dzimušās Sv.Katalīnas Tomasas dzīves. Šopēna koncerts Valdemosas klosterī. 

5.diena -04.10.
Bagātīgas brokastis un dodamies uz Palmu de Mallorca, lai izvizinātos ar vienu no salas simboliem -koka vilcienu un tramvaju (35 EUR)! Skaistā pilsētiņa ar nosaukumu Sóller atrodas 27 kilometrus uz ziemeļiem no Palma. Senais koka vilciens izvedīs cauri Tramuntana kalnu tuneļiem, pabraucot garām priežu mežu ainavām, olīvkoku  audzēm un citrusaugļu dārziem. 
Šo vilciena līniju uzbūvēja pirms gadsimta, lai lauksaimnieki varētu vieglāk nogādāt citronus un apelsīnus uz Palma tirgu. Pēc pastaigas pa Sóller, aplūkojot jūgendstila mājas un iespējams arī nedaudz ļaujoties iepirkšanās vilinājumam rokdarbu veikalos, apstājieties un nobaudiet saldējumu vai kādu uzkodu galvenajā laukumā - Plaça Constitució. Pēc tam ar tramvaju dodieties uz Port de Sóller, lai nogaršotu svaigi speistu apelsīnu sulu, iepirktos vai ieturētu maltīti ostā vai pludmalē. Vēlā pēcpusdienā atgriežamies Palmā un tad viesnīcā.

6.diena -05.10.
Brokastis. Brīvs rīts saules peldēm vai suvenīru iegādei. Pēcpusdienā jāsāk gatavoties koncertam jeb Flamenko. Par papildus maksu (~50 eur) piedāvājam Flamenko izrādi "Dons Kihots". Tas ir viens no pazīstamākajiem spāņu un arī visas pasaules literatūras šedevriem - šoreiz romāna darbība profesionālas spāņu baleta trupas izpildījumā risināsies uz "Es Foguero" centra skatuves. Ļaujieties svētku noskaņai, sadzirdiet spāņu kaismīgos sirdspukstus kastaņešu sistajā ritmā! Kvēlās flamenko taktis, apburošais spāņu ģitāras skanējums, spāņu klasiskā baleta tradīcijas, labākie Maljorkas salas mūziķi, kuri izpilda flamenko/rumbas stilu kompozīcijas, t.sk. no Gipsy Kings repertuāra, brīnišķīgās dekorācijas, greznie spāņu baleta mākslinieku kostīmi un pats koncerta iestudējums ievērojamā horeogrāfa Viktora Muro vadībā - tas noteikti ir jāredz!
Izrādes laikā jūs varēsiet baudīt spāņu vakariņas: tipiskas Maljorkas uzkodas, slaveno paelju (paella) un spirdzinošo vasaras vīnu sangriju!

7.diena-06.10.
Brokastis. Beidzot brīva diena atpūtai, suvenīriem, pastaigām. Pēcpusdienā dodamies uz vīna degustāciju. Lieliska iespēja uzzināt kādu vīnu gatavo šajā skaistaja salā! Papildus vīna degustācijai Jums piedavās arī vietējās delikateses –uzkodas, salsas mērcītes un desertu. 

8.diena -07.10.
Brokastis. Brīvs rīts laiskai atpūtai. Transfērs uz lidostu. Lidojums Palma -Rīga.


Lejupielādēt Aprakstu
Ceļojuma cenā iekļauts:
Avio lidojums Rīga –Maljorka -Rīga
grupas vadītāja pakalpojumi
20 kg reģistrētā bagāža + 8 kg rokas bagāža
Transfērs no lidostas Palmā līdz viesnīcai un atpakaļ
7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm Maljorkā
Ceļojumu apdrošināšana ekonomiskā klase no 18-64 gadiem (citā vecuma grupā piemaksa pēc fakta)
 
Ceļojuma cenā nav iekļauti šādi izdevumi:
Flamenko vakars ar vakariņām~ 50 EUR
SOLLER vilcieniņs un tramvajs uz vienu no gleznainākajām salas vietām ~ 35 EUR
Sabiedriskais transports salā
Vīna degustācija 18 -20 EUR
Vakariņas –ļoti plašs bufetes galds visām vēlmēm 8 EUR/ vienas vakariņas
 
! Papildizdevumiem norādītas 2017.gada cenas. 
! Visi papildizdevumi tiks precizēti 2 nedēļas pirms ceļojuma.
Ceļojumā nepieciešama, saskaņā ar LR likumdošanu, derīga pase vai identifikācijas karte.
30.09.2018 - 07.10.2018
732 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu