AVIO ceļojumi

Neatklātā Zagreba Lieldienās ar Westin 5* viesnīcu

Lidojums 339EUR
Lidojums+viesnīca 589EUR

DoubleTree by Hilton 4* atrodas Zagrebas biznesa rajonā, apmēram divus km no pilsētas centra. Līdzās viesnīcai atrodas tramvaja pietura un lielveikals. Viesnīcas ērtajās istabās atrodams viss nepieciešamais- apkure/ gaisa kondicionieris, fēns, seifs, minibārs, TV, bezmaksas WI-FI un piederumi tējas vai kafijas pagatavošanai. Vienīcā pieejams iekšējais baseins, somu un turku saunas kā arī bagātīgi ekipēta fitnesa zāle, ko viesi var izmantot bez maksas. Spā centrs piedāvā masāžas un skaistumkopšanas procedūras. Brokastu bufetes gardumus var nobaudīt restorānā Oxbo Grill Restaurant, kurš vakaros piedāvā grilētus gaļas un zivju ēdienus. Dzērienus var nobaudīt bārā. Viesnīcā pieejams valūtas maiņas automāts. Te var noīrēt automašīnu, ko pa nakti iespējams atstāt viesnīcas maksas stāvvietā.

Ekskursiju programma
Zagrebas pilsētas ekskursija
20.04.2019 09:30 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transports un krieviski runājošs gids. Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 15.decembrim, Zagrebas pilsētas ekskursija DĀVANĀ!
Ekskursijas laikā dosimies, lai apskatītu Augšpilsētas un Lejas pilsētas ievērojamākās vietas. Pēc divu stundu pastaigas pa Zagrebas centru, autobuss mūs aizvedīs uz Mirogoja kapsētu, kas atzīta par vienu no skaistākajām kapsētām Eiropā. Šeit atdusas Horvātijas ievērojamākās personības mūziķi , rakstnieki un dzejnieki un dzejnieki, kuriem bija nozīmīga loma horvātu valodas izveidē laikā, kad valsts teritorija ietilpa Austroungārijas impērijas satāvā. Ekskursijas ilgums ~3 stundas.
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 15.decembrim, Zagrebas pilsētas ekskursija DĀVANĀ!

Ekskursija uz Samoboras pilsētu
20.04.2019 15:00 no viesnīcas 
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un kafijas pauze Samoborā ar horvātu slaveno kūku "Kremšnita"
Pirmās ceļojuma dienas otro daļu veltīsim, lai apskatītu Samoboru – nelielu pilsētu, kura izvietojusies Samobora kalnu grēdas piekājē, apmēram 20 km attālumā no Zagrebas. Samoborai ir nozīmīga loma Horvātijas vēsturē. Šī vieta tika apdzīvota jau no Akmens un Dzelzs laikmeta, bet mežos virs pilsētas atrodas Samoboras pils drupas. Viduslaikos karalis Bela IV izdeva hartu, kas Samoborai piešķīra Karaliskās brīvpilsētas tiesības. No tā laika pilsētas vēsturiskais un kultūras mantojums tika rūpīgi krāts un pavairots. Pēc pilsētas apskates laiku veltīsim nesteidzīgai kafijas pauzei ar horvātu slaveno kūku "Kremšnita". Ekskursijas ilgums ~ 3,5 stundas.

Plitvices ezeru nacionālais parks
21.04.2019 09:00 no viesnīcas 
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, Rastokas mazpilsētas tūrisma nodoklis, ieejas maksa Plitvices nacionālajā parkā, Plitvices nacionālā parka angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas vietējā restorānā ( ūdens un vīns iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Plitvici, kas vienmēr piesaistījusi dabas mīļotāju uzmanību. 1949. gadā šis reģions kļuva par pirmo Horvātijas nacionālo parku, bet 1979. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Plitvices nacionālo parku pārsvarā klāj mežs un tikai vietums skatienam paveras pļavas. Slavenie Plitvices ezeri aizņem vien 1% no parka teritorijas, bet veido veselu kaskādi no 16 vārdā nosauktiem un vēl virknes vārdā nenosauktiem ezeriem. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Ekskursija uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļubļanu
22.04.2019 09:00 no viesnīcas 
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā (ūdens un vīns iekļauts)
Horvātijas kaimiņvalsts Slovēnijas galvaspilsēta Ļubļjana ir viena no pašām zaļākajām un dzīvošanai patīkamākajām Eiropas galvaspilsētām. Ne velti 2016. gadā Eiropas Komisija piešķīra tai Eiropas Zaļās galvaspilsētas titulu. Pilsētas centrā noliegta autosatiksme un smaragda krāsas Ļubļjanicas upes, kas plūst cauri pilsētai, krasti ir atstāti kājāmgājēju un riteņbraucēju rīcībā. Žozē Plečniks – Slovēnijas slavenākais arhitekts un agrīnā modernisma meistars - atstājis pilsētai brīnišķīgus tiltus pār upi, interesanta dizaina ēkas kā arī dažādus pilsētu rotājošus elementus – pilārus, piramīdas un laternu stabus. Vairāk nekā 50000 studentu padara pilsētas dzīvi atraktīvāku, savukārt, Ļubļjanas muzeji un restorāni ir vislabākie valstī. Pēc Ļubļjanas apmeklējuma, dosimies uz Novo Mesto vēl vienu pilsētu Slovēnijā, kas ir īsts dārgakmens no arheoloģijas mīļotāju viedokļa. Pilsētu, kas ir Dolenjskas reģiona centrs, ieskauj Krkas upe. Novo Mesto vecpilsētas kodolu veido krāšņs Centrālais laukums, ko rotā to norobežojoša ēku arkādes un vainago pilsētas Dome. Apskates vērta ir Sv. Nikolasa katedrāle, Franciskāņu baznīca, Dolenskas muzejs un Jakčeva mājas galerija. Skaisti izskatās arī mājas, kas uzbūvētas Krkas upes krastos un kuru atspulgu var vērot upes nemierīgajā straumē. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas. 

 

 

 

 

 


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojums piemērots: visiem, kuriem patīk Viduseiropas senās pilsētas ar labi saglabātu vēsturisko centru un visām mūsdienu ērtībām. Tas patiks arī tiem, kuri vēlas apskatīt krāšņo un neskarto Horvātijas dabu ārpus atpūtnieku pārblīvētiem kūrortiem.
Gaisa temperatūra: ap 16 - 20C dienā, ap 8 - 10C naktī, lietus iespējamība ~ 30%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: 1 EUR = 7.41 HRK ( Horvātijas kuna)
Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Zagreba: 2h 25 min 
Zagreba  - Rīga: 2h 15 min 
Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža 
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
20. aprīlis plkst. 07:25 transfers no lidostas uz viesnīcu
23. aprīlis plkst. 20:00 transfers no viesnīcas uz lidostu

20.04.2019 - 23.04.2019
Cena no
589 EUR

4 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu