Maijs

Luāras ielejas noslēpumi maija svētkos ar Ibis 3* viesnīcu

Lidojums 339EUR
Lidojums+viesnīca 579EUR

Pirmā iemaksa TIKAI 140€! Lidojums ar Air Baltic!

Mūsdienīgā viesnīca Ibis Nantes Center Tour Bretagne 3* atrodas Nantes pilsētas centrā – 10 min. gājiena attālumā no Nantes katedrāles un vecpilsētas. Viesnīcas istabās pieejams viss nepieciešamais: apkure/ gaisa kondicionieris, TV, fēns, bezmaksas WI-FI. Seifs atrodas viesnīcas reģistratūrā. Brokastis var ieturēt ēdamzonā līdzās reģistratūrai vai arī uz terases. Bārs piedāvā dzērienus un labu kafiju. Reģistratūrā var noīrēt velosipēdus, bet automašīnu – atstāt apakšzemes maksas stāvvietā vai uz ielas līdzās viesnīcai.

Ekskursiju programma!
Nantes pilsētas ekskursija
04.05.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Nantes salas interaktīvo skulptūru izstādē. 
Ekskursiju sāksim ar Nantes katedrāles un Bretaņas hercogu pils apskati. Tālāk dosimies pastaigā cauri 19. gs kvartālam un Karaliskajam laukumam, ar grezno strūklaku centrā. Iegriezīsimies arī Pomerejas pasāžā. Apskatīsim teātra ēku Gralina laukumā un Kambrona parku. Šeit kāpsim autobusā, lai brauktu uz Nantes salu un apskatītu interaktīvās skulptūras, kas radītas, iedvesmojoties no Žila Verna romāniem. Ekskursijas ilgums ~4 stundas

Brissakas pils un Anžū apgabals
05.05.2019 08:00 no viesnīcas 
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Brissakas pilī, biļete braucienam ar kuģīti pa Luāras upi, samaksa par vīna darītavas apmeklējumu un Luāras ielejas vīna degustāciju, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies apskatīt pašu augstāko pili Luāras ielejā, ko 11. gadsimtā uzbūvēja Anžujas grāfs . Pēc divam stundām, kas tiks pavadītas ceļā, nonāksim pie pils, kuru, tās septiņu stāvu un 203 istabu dēļ, sauc par Luāras ielejas Gigantu. Pēc pils apskates, sekos pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām dosimies vienas stundas braucienā pa Luāras upi, apskatot tās floru, faunu un brīnišķīgās ainavas, kas slīd garām. Ekskursijas noslēgumā viesosimies vīna darītavā, kur mums vispirms pastāstīs par vīna darīšanas procesu, bet pēc tam piedāvās nobaudīt lielisko Luāras ielejas baltvīnu. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.

Saint Nazaire
06.05.2019 09:00 no viesnīcas 
Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, kuģubūvētavas un lidmašīnu Airbuss rūpnicas apmeklējums, pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz kuģubūvētavu, kur divu stundu ekskursijas laikā, uzzināsim, kā tiek būvēti pasaulē lielākie kuģi. Pēc pusdienām restorānā, dienas otrajā pusē apmeklēsim Airbusu rūpnīcu, kur mums tiks parādīts, kā tiek ražotas un komplektētas vienas no pasaulē pazīstamākajām lidmašīnām. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Visiem ekskursijas dalībniekiem līdzi jābūt derīgām pasēm vai ID kartēm un ekskursantu saraksts jāiesniedz 3 nedēļas iepriekš!

 Rē salas apmeklējums
07.05.2019 08:00 no viesnīcas 
Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, austeru audzētavas apmeklējums ar austeru un vietējo produktu degustāciju, La Pree forta apmeklējums, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas laikā apmeklēsim Rē salu, kas atrodas Atlantijas okeānā un ar sauszemi savienota ar gandrīz 3 km garu tiltu. Sala atrodas Larošelas pilsētas tiešā tuvumā un tā ir 30km gara un 5 km plata. Rē salu apdzīvo 17, 6 tūkstoši salinieku un tā ir populāra Francijas iedzīvotāju vasaras atpūtas vieta. Rē salā vispirms apmeklēsim austeru audzētavu (Huitriere de Re), kur nogaršosim austeres un citus vietējos produktus. Pēc pusdienām vietējā restorānā, apskatīsim salas dabas ainavas ar melnām un baltām klintīm, kas paceļas pāri salas sāls ieguves reģionam un plašam dabas rezervātam. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim vecāko Rē salas fortu La Pree – vienu no aizsardzības būvēm, ko projektējis salvenākais Francijas militārais arhitekts Vobēns. Tā ir vienīgā salas aizsardzības būve, kas saglabājusies pēc protestantu un katoļu cīņam 1628. gadā. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.

Guerande un La Baule
08.05.2019 08:00 no viesnīcas 
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, sāls lauku apmeklējums un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursija mūs vedīs uz Gerandes pussalu, kas jau no senseniem laikiem pazīstama ar sāls ieguvi. Mūsdienas absolūtais vairākums Mišelina zvaigžņoto restorānu šefpavāri Francijā, lieto tieši šeit iegūto sāli. Ekskursijas pirmās daļas laikā apskatīsim sāls ieguves laukus un mums parādīs sāls ieguves procesu. Vietējā informācijas centrā varēs apskatīt nelielu izstādi, kā arī noskatīties videofilmu. Pēc tam dosimies uz Gerandes pilsētu, kura ir viena no retajām Francijas pilsētām, kas lielā mērā saglabājusi savu viduslaikos veidoto izskatu. No 2004. gada Gerande kopā ar 120 citām pilsētām iekļauta Francijas nacionālajā tīklā „ Mākslas un vēstures pilsētas un reģioni”. Pilsētā tiks dots brīvs laiks. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz piejūras kūrortu La Baule, kas 20. gadsimta sākumā Atlantijas okeāna piekrastē sāka ieskaut kilometriem garu, baltu smilšu klātu pludmali. Te apskatīsim Kazino un lielo viesnīcu rajonu kā arī greznās savrūpmājas un vasarnīcas. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

 

 

 

 

 


Lejupielādēt Aprakstu

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, izsmalcinātiem ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem un elegantiem kūrortiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru kuģu un lidmašīnu ražotnēm.
Videjā gaisa temperatūra: ap 19 - 21C dienā, ap 9 - 10C naktī, lietus iespējamība ~ 30%
Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar A220-300 (CS300) tipa lidmašīnu. 
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Nante: 3h 15 min 
Nante  - Rīga: 3h 00 min
Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
4. maijs, plkst. 07:15 no lidostas uz viesnīcu
8. maijs, plkst. 19:30  no viesnīcas uz lidostu

04.05.2019 - 09.05.2019
Cena no
579 EUR

6 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 18:00
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu