Novembris

Olīves un mandarīni Horvātijā!

 1. DIENA

Agri no rīta Izbraucam no Rīgas. Lietuva, Polija, Čehija. Naktsmītne - viesnīca Čehijas/ Polijas pierobežā.

2. DIENA

Izbraucam uz Horvātiju - Adrijas jūras piekrasti Dalmācijā. Brauciens caur Austriju un Slovēniju. Vakarā iekārtojamies naktsmītnēs – apartamentos Trogiras rivjērā.

3. DIENA

Atpūta pie jūras. Piedāvājam braucienu uz Trogiru – Dalmācijas pērli, pilsētu – muzeju, kas atrodas UNESCO aizsardzībā, un uz olīvkoku dārziem, kur varēsiet piedalīties olīvu ražas novākšanā.* Pēc padarītā darba saimnieks čaklos strādniekus pacienās ar pusdienām, uzsauks vīnu un rakiju!

Naktsmītne – apartamenti Trogiras rivjērā.
* Brauciens/ brauciens ar pasākumu par papildsamaksu.

4. DIENA

Atpūta pie jūras. Piedāvājam braucienu uz Dubrovnikiem* – Horvātijas dienvidu pērli, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pa ceļam Neretvas ielejā varēsiet baudīt jauno mandarīnu ražu* – tos paši salasīsiet dārzos. Pēc mandarīnu ražas vākšanas ir iespēja piedalīties pusdienās (mandarīnu lasīšana un pusdienas par papildmaksu).

Naktsmītne – apartamenti Trogiras rivjērā.
* Brauciens/ brauciens ar pasākumu par papildsamaksu.

5. DIENA

Atpūta pie jūras. Piedāvājam braucienu uz Krkas Nacionālo parku*, kur varēs aplūkot tā raksturīgos kanjonus un ūdenskritumus.Pēc parka apskates braucam uz romiešu Dalmācijas provinces galvaspilsētu Splitu.Iespēja apskatīt Romas imperatora Diokletiāna pili (UNESCO).* Vakarā piedāvājam atzīmēt Latvijas Valsts svētku dienu horvātu nacionālā stilā, doties izbaudīt mielastu horvātu ciemā ar dzīvo mūziku, gardiem horvātu nacionālajiem ēdieniem un vietējo vīnu! *

Naktsmītne – apartamenti Trogiras rivjērā.
* Brauciens/ brauciens ar pasākumu par papildsamaksu.

6. DIENA

Agri no rīta uzsākam mājupceļu. Izbraucam uz Plitvices Nacionālo parku. Parka 16 ezeru sistēma ar neskaitāmiem ūdenskritumiem.** Brauciens caur Slovēniju, Austriju, Čehiju. Nakts viesnīcā Čehijas Polijas pierobežā.

** Gadījumā, ja ir nelabvēlīgi laika apstākļi, tad parks var tikt slēgts, kā rezultātāvilcieniņi un laivas nekursētu. Parka apskate būtu iespējama tikai ejot ar kājām.

7. DIENA

Vēlu vakarā/ naktī atgriešanās Rīgā.


Lejupielādēt Aprakstu

NEPIECIEŠAMIE CEĻOJUMA DOKUMENTI:

 • Latvijas pilsoņi un nepilsoņi uz Horvātiju var doties bez vīzas.
 • Latvijas pilsoņi uz Horvātiju var ceļot gan ar pasi, gan ID karti. Abiem dokumentiem ir jābūt derīgiem visa ceļojuma laiku. Latvijas nepilsoņi uz Horvātiju var ceļot tikai ar derīgu pasi.
 • Ceļojuma apdrošināšana nav obligāta, bet ir ieteicama. 

VIETU APRAKSTI:

Horvātija

Valsts Eiropā, Balkānu reģionā, galvaspilsēta – Zagreba.
Horvātija ir bagāta ar sešiem Pasaules kultūras mantojuma objektiem un astoņiem nacionālajiem parkiem.
Lielākā Horvātijas dabas bagātība ir tās 1778 km garā Adrijas jūras piekraste un 1185 salas. Tādas salas kā Korčula, Hvara un Brača kļūst par ikviena paradīzi.

Trogira

Dalmācijas pērle, kurā līdzīgi kā Šibenikā, saglabājušās Venēcijas republikas laika celtnes. Trogiras vecpilsēta iekļauta UNESCO arhitektūras mantojuma sarakstā, galvenokārt, pateicoties Trogiras katedrālei. Ceļvežos Trogiru dēvē par pilsētu-muzeju.

Krkas Nacionālais parks

Krkas Nacionālais parks - dibināts 1985. gadā. Parka teritorija ir 142 km 2 plaša un seko Krkas upes plūdumam no tās iztekas Dināru kalnu pakājē līdz ietekai Adrijas jūrā. Pašā parkā atrodas tikai divi ūdenskritumi - Skradinski buk unRoski slap. Teritorija ir bagāta ar Vidusjūras klimatiskās zonas floru un faunu. Lielākā no kaskādēm ir 800 m gara ar 17 pakāpēm, kas paceļas līdz pat 46 m augstumam.

Dubrovniki

Dubrovniki ir briljants Dalmācijas kronī. Tikai nedaudzas pilsētas pasaulē var teikt, ka tās ir ideālas, un Dubrovniki ir viena no tām. Tā ir apjozta ar bieziem akmens mūriem. Pilsētā ir brīnišķīga viduslaiku arhitektūra ar ēku skulpturāliem rotājumiem, baznīcām un pilīm, kā arī plata ar balto marmoru klāta iela. Tajā ir strūklaka, kurai ūdens tiek ņemts no 12 km attālās akas un daudz, daudz, kas cits.

Splita

Pilsēta ar 1700 gadu vēsturi. Pašreiz otra lielākā Horvātijas pilsēta ar 200 000 iedzīvotājiem. Tās vecpilsēta ir patīkama vieta, kur vasaras dienās patverties no saules un apskatīt ievērojamāko apskates objektu – Romas imperatora Diokletiāna pili (UNESCO).

Plitvices Nacionālais parks

1979. gadā to iekļāva UNESCO Pasaules Dabas mantojumu sarakstā. Mežiem klātā, kalnainā rajonā atrodas 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar kaskādēm un ūdenskritumiem. Ūdens krāsa ezeros pastāvīgi mainās no koši zilas līdz spilgti zaļai, no tumši zilas līdz pelēkai. Tas atkarīgs no minerālu un mikroorganismu koncentrācijas ūdenī un pat no saules staru krišanas leņķa.

Cenā ietilpst:

 • autotransporta (kondicionieris, WC) pakalpojumi;
 • grupas vadītāja pakalpojumi;
 • 2 naktis 2 zvaigžņu viesnīcā Čehijas Polijas pierobežā, 2-vietīgi numuri ar brokastīm;
 • 4 naktis apartamentos Horvātijā, kūrortpilsētā Okrug Gornji Trogiras rivjērā (4- un 6-vietīgi apartamenti ar virtuvi, dušu, tualeti un 2-vietīgām guļamistabām).

Cenā neietilpst:

 • vietējais tūrisma nodoklis: 1 EUR personai par nakti Horvātijā (jāmaksā uz vietas);
 • ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;
 • pārtikai nepieciešamā nauda;
 • veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu);
 • papildus braucieni.

Iespējamās piemaksas:

 • piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 20;
 • piemaksa par 1-vietīgu izvietošanu kopējā apartamentā Trogiras rivjērā EUR 80;
 • piemaksa par 2-vietīgu apartamentu Trogiras rivjērā EUR 100 (cena par apartamentu);
 • piemaksa par papildvietu autobusā EUR 100;
 • piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu tranzītviesnīcās EUR 40.

Ja vēlaties 3-vietīgu izmitināšanu Trogiras rivjērā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Valūtas kurss:
1 HRK (Horvātijas kuna) ~ 0.13 EUR
1 PLN (Polijas zlots) ~ 0.24 EUR

Ceļojuma pamatvaloda – latviešu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināt

14.11.2019 - 20.11.2019
239 EUR

7 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

 • Dzirnavu iela 43, Rīga
  darba dienās no 9:30 – 17:30
 • +371 67 281 803
 • +371 67 281 137
 • +371 29 470 228
 • ICQ: 577396885
 • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu