#Cīruļi#Kalvene#bites#Vikingi#Brocēni#Rīgasturisti#Cīruļi#Kalvene#bites#Vikingi#Brocēni#Rīgasturisti

Jūnijs

Latvija. Atpūta lieliem un maziem! Kalvene, Vikingi un gaisa taka!

Lai bērniem prieks un pašiem raibi iespaidi! 
Ekskursijas programmā: 

7:30 izbraukšana no Rīgas.Rīta pauze ceļā. 

Savvaļas zirgi, lāči, lūši, putni un pat Latvijas zilās govis ik dienas gaida viesus Rīgas zoodārza filiālē "Cīruļi" Kalvenē. Šeit plašos aplokos apskatāmi 38 sugu savvaļas dzīvnieki, kā arī 12 sugu un visdažādāko šķirņu mājdzīvnieki. Pateicoties šī zoodārza darbinieku rūpēm dabā atgriezusies arī reti sastopamā kokvarde - kas zina, varbūt arī to izdosies šeit ieraudzīt! 

(Zoodārza apmeklējums ar grupas atlaidi - 4 EUR pieaugušajiem, 2 EUR senioriem un skolēniem, 2021. gadā cenas var mainīties)

 Jaunā saimniecībā Tāšu ezera krastā, dabas liegumā, top Saules medus, kura nosaukums aizgūts no bitenieka uzvārda. Dažu gadu laikā vieta no pamesta nostūra ir tapusi par viesmīlīgu dravu, kur bez tradicionālām bišu mājām ieraugāmi arī bluķu stropi. Starp citu, no bluķu stropiem iegūtais medus garšas ziņā ir vistuvākais tam, kādu to ieuguvuši mūsu senči. Līdzās medum šeit top arī medus maisījumi (šokolādes, ar riekstiem, sēklām, dzērvenēm u.c.), medus konfektes ar ingveru, medus skrubis ar kviešu dīgstiem, lūpu balzams ar vasku un medu. Ik sezonu saimniekiem rodas aizvien jaunas idejas, kā medu padarīt vēl interesantāku un lietošanas ziņā daudzveidīgāku. Iesim lūkot bites (dzēlienu drošos tērpos!), baudīsim saimniecībā izgatavoto un ievākto – medu, konfektes, kosmētiku...

Šeit nobaudīsim arī pusdienas - uz ugunskura gatavotu zupu! 

(Apmeklējums un degustācija - 5 EUR/pers., pusdienu cena tiks precizēta)

Kuršu Vikingu apmetne piedāvā lielisku iespēju izzināt Kuršu Vikingu dzīves ziņas, iejusties vikingu tēlos, izzināt leģendas. Kuršu Vikingu apmetne veidojusies Ālandes upes krastos, vietā, kur vikingu kuģi iebraukuši Piemāres ezerā. Te Kuršu Vikingu noslēpumi ir ierakstīti akmenī, zemē un ūdenī. Šī ir vieta, kur šodien ir iespēja sajust un atklāt sev Kuršu Vikingu noslēpumus. Dosimies aizraujošā braucienā ar vikingu liellaivu, piedalīsimies dažādās vikingu aktivitātēs un iemēģināsim roku amatos!

(Maksa tiks precizēta)

Dienu noslēgsim ar nelielu adernalīna devu Brocēnu Mežaparka gaisa takās - tās virvju šķēršļu trases, iekārtotas divos augstumos un sarežģītības līmeņos - Augstā taka 8m augstumā un 173m garumā un Zemā taka 100m garumā mazākiem bērniem. Mazliet drosmes, mazliet līdzsvara un prieks ir ar roku aizsniedzams! 

(Taku apmeklējums bez maksas)

 

Atgriešanās Rīgā ap 21:30

 

Ekskursijas cena: EUR 33. Bērniem līdz 12 g.v.- 28,00 EUR

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas, ziedojum

Lai bērniem prieks un pašiem raibi iespaidi! 

Ekskursijas cena: EUR 33. Bērniem līdz 12 g.v.- 28,05 EUR

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas, ziedojumi.

JR

05.06.2021 - 05.06.2021
Cena no
33 EUR

1 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu