Augusts

EIROPAS ROZĪNĪTES

1. diena. 10.08. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 11.08. „Viduslaiku Rēgensburga...”
Brokastis*. Laiks ceļā pa Vācijas teritoriju. Pārbrauciens līdz Rēgensburgai.Pastaiga pa burvīgo Bavarijas pilsētiņu Rēgensburgu. Ievērojamākās celtnes ir Rēgensburgas Doms, 310 m garais Akmens tilts pāri Donavai,kurš patiesi ir izcils viduslaiku inženiertehnikas būves paraugs. Un atkal ceļā! Nakts 2* viesnīcā Francijas Šveices pierobežā, Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 12.08. „Šveices burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Šveices burvība”(par papildus samaksu 45 €).Brauciens līdz Slavenajai Grijēras siera ražotnei, kurā varēsiet iepazīties ar slavenā Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Turpinām braucienu uz  Montrē,ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli,tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Montrē apkaimes skaistā daba valdzināja māksliniekus, rakstniekus un mūziķus. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - 
Ženēvas ezeru. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jauku panorāmas skatu uz vīnogulājiem, kalniem. Brauciens līdz Šveices galvaspilsētai - 
Bernei. Vakara pastaiga pa pilsētu, tās simbols ir lācis, Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vinčanco katedrāle, astronomiskais pulkstenis ar kustīgām figūrām, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām un vairāku km garām arkāžu ejām, kas pat lietainā laikā dod patvērumu un ir ērta pastaigu vieta. Atgriešanās 2* viesnīcā Francijas-Šveices pierobežā, Milūzas apkaimē. 
4. diena. 13.08. „Gleznainā Elzasa un Lotringa!..”
Brokastis*. Laiks ceļā. Reinas ielejā izvietojusies viena no Elzasas reģiona pērlēm – 
Kolmāra.Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta. Pilsētas ziedu laikos vīna tirgotāji ar kuģiem veda vīnu cauri gleznainajam kanālu rajonam, kas tagad pazīstams kā „Mazā Venēcija”. Šī nelielā pilsētiņa vilina tos, kuriem tuva ir viduslaiku romantika. Pārbrauciens uz Lotringas vēsturisko centru – Nansī. Francijas Jūgendstila dzimtene. Tikai 20 gadu laikā karalis Staņislavs Leščinskis uzceļ lielisku Eiropas pilsētu. Vecās un Jaunās pilsētas daļas apskate: Staņislava
laukums – viens no skaistākajiem laukumiem Eiropā, savukārt Triumfa arka, kura veltīta Ludviga XV uzvarām sacenšas savā izsmalcinātībā ar Parīzes Triumfa arku, Palais du Gouvernement, Lotringas hercogu pils, Aljanasa laukums. 
Pārbrauciens līdz Francijas galvaspilsētai–Parīzei.Iekārtošanās viesnīcā Parīzes apkaimē.
Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika”,ar foto pauzēm pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni ... (par papildus samaksu 15 €). Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. 14.08. „Pastaiga cauri gadsimtiem...”
Brokastis*. 
Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem(par papildus
samaksu 25 €): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas.Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā-gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilika, no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju 
„Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu ar
iespēju iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Ekskursija ar Luvras
apmeklējumu. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza,
Venus de Milo. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Pārbrauciens un nakts 2* viesnīcā Reimsas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6. diena. 15.08. „Pasaku hercogiste – Luksemburga un Mozeles ieleja...
Brokastis*. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Piedāvājam doties pastaigas ekskursijā
„Pasaku hercogiste –Luksemburga” gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €): Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums. Laiks ceļā. Brauciens, baudot gleznaino panorāmu. Ekskursija -„Gleznainās vietas Mozeles ielejā”.Koheima, kas atgādina rotaļu pilsētu. Šis ir viens no iecienītākajiem Vācijas reģioniem brīvdienu pavadīšanai –
romantiski vīna dārzi, unikāla upes ieleja un Mozeles metropole Koheima. Koheimas simbols 1000-gadīgā imperatora vasaras pils. Pastaiga pa apburošām viduslaiku ieliņām, tirgus laukums ar Rātsnamu un Sv. Martina strūklaku. Iespēja degustēt vīnus. Nakts 2* viesnīcā Maincas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7. diena. 16.08. „ Reinas ieleja...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Reinas noslēpumi”(par papildus samaksu 40 € ).Reinas ieleja piesaista tūristus ne tikai ar pilīm, cietokšņiem, klosteriem, baznīcām un vēsturiskajām pilsētām, bet arī ar lieliskām ainavām. 132 metrus augstā Lorelejas klints tiek uzskatīta par skaistāko un gleznaināko vietu visā Reinas upes ielejā. Mainca–kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā – romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem.
Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts. Rīdesheima-Vācijas tūrisma galvaspilsēta.Sena pilsēta ar pikantu mūsdienīgu pievilcību. Populārākā iela – Drosselgasse ir kā neatkārtojama pasaka ar pārsteidzošu skaistumu. Iesakām ar funikulieri pacelties 225 metrus augstā kalnā virs pilsētas un akurātiem vīnogu laukiem pie 38 metrus augstās statujas „Vācija”, kas simbolizē Vācijas Impērijas dibināšanu. Johans Volfgangs fon Gēte, Johanness Brāms un daudzas citas populāras personības iemīlējās šajā pilsētā. Lai izdodas arī Jums! Laiks
ceļā. Nakts 2* viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
8. diena. 17.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.


Lejupielādēt Aprakstu

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC,duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi.
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 165
• piemaksa par papildvietu autobusā € 120
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• medicīniskā apdrošināšana 7,20 € 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Šveices burvība” 45€; Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi” 40€; Ekskursija„Pastaiga cauri gadsimtiem” 25€.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF , Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF, pacēlājs
Rīdesheimā 6,50 €; Mozeles vīnu degustācija 8-10 €; ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” 15 €; Luvra (ar gidu) 14 (27) €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 15 €; ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” 15 €
2018. gada izmaksas 1 CHF ~ 0.81 EUR
Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

 

 

 

 

10.08.2019 - 17.08.2019
440 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

  • Dzirnavu iela 43, Rīga
    darba dienās no 9:30 – 17:30
  • +371 67 281 803
  • +371 67 281 137
  • +371 29 470 228
  • ICQ: 577396885
  • rigasturisti@rigasturisti.lv

Seko mums:

Forši ka Tu gribi pieteikties jaunumiem!

Lai to izdarītu, ievadi savu e-pasta adresi un spied pogu “Pieteikties”

Atpakal uz lapas augšu