#Krētassala#Vidusjura#atvalinajums#saule#aviolidojums#rigasturisti#Krētassala#Vidusjura#atvalinajums#saule#aviolidojums#rigasturisti

Grieķija, Krēta, Roda, Korfu,Kipra

KRĒTA 18.10.22.

 
18.OKTOBRIS - 25.OKTOBRIS | 7 naktis
 
LYTTOS MARE 5*
 
Jauna ģimenes viesnīca kūrortā Analipsi, 2 km attālumā no Hēraklijas lidostas, pie jūras. Blakus viesnīcai ir plaša smilšu pudmale. Viesnīcu var rezervēt ar dažādiem ēdināšanas veidiem, viesnīcā ir arī a la carte restorāni. Viesu ērtībai viesnīcas teritorijā ir vairāki peldbaseini ar ūdens slaidiem, daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas, mini klubs bērniem, animācija visai ģimenei.
 
no 1079 €/pers.
 
 
IKAROS BEACH LUXURY RESORT&SPA 5*
 
Grezna ģimenes viesnīca tradicionālā stilā. Pēdējā renovācija - 2021.gadā. Viesnīca atrodas kūrortā Stalida, 33 km attālumā no Heraklijas lidostas, pludmales pirmajā līnijā. Viesnīcai ir privāta, 250 m gara smilšu pludmale ar bezmaksas saulesargiem un saules krēsliem. Izmitināšanu viesnīcā var rezervēt ar dažādiem ēdināšanas veidiem, tostarp ar "viss iekļauts". Viesnīcas teritorijā ir vairāki baseini, trenažieru zāle, a la carte restorāni, aktīvās atpūtas iespējas, lielisks SPA. Bērniem ir baseins, rotaļu laukums, mini klubs un animācija. Lieliska izvēle ģimenes brīvdienām.
no 1039 €/pers.
 
THE SYNTOPIA ADULTS ONLY 4*
 
Viesnīca tikai pieaugušajiem (16+). 
 
Viesnīca atrodas Retimno reģionā, 75 km attālumā no Hēraklijas lidostas, 400 m attālumā no pludmales. Viesnīca ar ļoti gaumīgu dizainu, stilīgi iekārtotiem numuriem. Saviem viesiem viesnīca piedāvā "viss iekļauts" ēdināšanu, āra pelbaseinu, SPA, aktīvās atpūtas iespējas, kino.
 
no 969 €/pers.
 
MARE BOUTIQUE HOTEL ADULTS ONLY 4*
 
Viesnīca tikai pieaugušajiem (16+). 
 
Viesnīca atrodas salas rietumu daļā, ciematā Geogioupolis, 104 km attālumā no Hēraklijas lidostas, pie jūras. Viesnīcu no smilšu pludmales atdala ceļš. Viesnīca piedāvā saviem viesiem "viss iekļauts" ēdināšanu un peldbaseinu. Viesnīca ir piemērota mierīgai atpūtai.
 
no 685 €/pers.
 
GOLDEN BEACH HERSONISSOS 4*
 
Pilsētas tipa viesnīca Hersonissos kūrorta centrā, 50 m attālumā no publiskas smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz Hēraklijas lidostas ir 25 km. Viesnīcu var rezervēt ar dažādiem ēdināšanas veidiem, tostarp ar "viss iekļauts". Viesnīcas teritorijā ir peldbaseins. Viesnīcas ar ļoti labu atrašanās vietu, omulīgiem numuriem un garšīgu ēdināšanu.
 
no 625 €/pers.
 
18.OKTOBRIS - 25.OKTOBRIS | 7 naktis
 
GRECOTEL CRETA PALACE 5*
Grezna ģimenes viesnīca tradiocionālajā Krēta arhitektūras stilā. Viesnīca atrodas 90 km attālumā no Hēraklijas lidostas, 4 km attalumā no Retimno vecpilsētas. Viesnīca atrodas blakus skaistai smilšu pludmalei, ko apskalo dzidri zila jūra. Viesnīca saviem viesiem piedāvā dažādus ēdināšanas veidus, ir vairāki a la karte restorāni, ār peldbaseini ar ūdens slaidiem, aktīvās atpūtas iespējas. Labi attīstīta infrastruktūrai atpūtai ar bērniem: baseins ar ūdens slaidiem, mini klubs, rotaļu laukums, bērnu bufete restorānā, animācija. Viesnīca atvieno sevī greznību un nevainojamu apkalpošanu, kur viss ir pārdomāts līdz sīkākai detaļai.
no 929 €/pers.
 
ALDEMAR KNOSSOS ROYAL 5*
Lieliska izvēle ģimenes brīvdienām un pāriem, ar daudzveidīgām izklaidēm gan maziem, gan lieliem. Viesnīca atrodas ļoti skaistā teritorijā.
 
no 925 €/pers.
  
ALDEMAR CRETAN VILLAGE 4*+
Populāra viesnīca, uzcelta Grieķijas tradicionālā stilā, pēc Krētas ciematiņa parauga. Vairākas aktivitātes bērniem, kā arī laika gaitā pierādīta kvalitāte, ko novērtē pieaugušie. Atrodas pie pludmales, 23 km attālumā no lidostas, 2 km no Anissaras ciematiņa.
 
no 789 €/pers.
  
IBEROSTAR CRETA MARINE 4*+
Ģimenes viesnīca atrodas 65 km attālumā no Hēraklijas lidostas, 3 km attālumā no Retimno vecpilsētas, pludmales pirmajā līnijā. Viesnīcai ir plaša 750 m gara publiska smilšu-oļu pludmale. Viesnīcu var rezervēt ar dažādiem ēdināšanas veidiem, ir a la carte restorāni, bērnu un pieaugušo āra peldbaseini, aktīvās atpūtas daudzveidība, mini klubs, rotaļu laukums mazākiem ceļotājiem. Viesnīca notiek dienas un vakara animācijas programma visai ģimenei.
 
no 685 €/pers.
  
JOAN BEACH 4*
Ģimenes viesnīca Retimno reģionā blakus lieliskai smilšu pludmalei. Attālums līdz Hēraklijas lidostai ir 80 km, līz Retimno vecpilsētai ir 6 km. Viesnīcas viesiem ir pieejas a la carte restorāns, āra peldbaseins, daudzveidīgas aktīvas atpūtas iespējas, ir bērnu baseins, rotaļu laukums, animācija.
 
no 609 €/pers.
  

 

Cena  1personai divvietīgā numurā

- lidojums Rīga - Hērakleja - Rīga;

  - transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;

 - izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu;

 - pārstāvja pakalpojumi;

  - lidostas nodevas.

 

Piezīmes:

- cenā nav iekļauta apdrošināšana, vīza, ekskursijas un citi personīgie izdevumi.

- speciālais piedāvājums neattiecās uz jau veiktajām rezervācijām un nesummējas ar citām atlaidēm.

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10.2022 - 25.10.2022
Cena no
609 EUR

8 dienas

Padalies ar šo ceļojumu

Mūsu partneri

Kontakti

Dzirnavu iela 43, Rīga LV1010
+371 67 281 803

+371 67 244 314

Mob.+371 29 470 228

rigasturisti@rigasturisti.lv

instagram.com/rigasturisti

Facebook Instagram
Atpakal uz lapas augšu